212 AVM

İstanbul genelinde outlet alışveriş merkezleri arasında ilk sıralarda yer alan 212 Avm yerli ve yabancı pek çok markaya ev sahipliği yapar. Yapısı itibariyle sektörün gücünü tüketicilerle buluşturmak adına hizmet vermeye devam eden 212 alışveriş merkezi özellikle ülke içerisine gelmek isteyen yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi olarak görülür. Aynı zamanda ülke içerisinde ilk power outlet özelliğine de sahip olan 212 Avm her gelir seviyesinden insana hitap eder.

Tüm sosyal statülerden insanın eğlence ve alışveriş ihtiyacını karşılayan alışveriş merkezi mevcut potansiyelini geliştirmek için her geçen gün yeni çalışmalara yaparak yoluna devam eder. Bu sayede 212 Avm ziyaretçi sayısı sürekli olarak artış gösterir.

212 Avm Neler Var?

İstanbul’da outlet alışveriş merkezleri arasında önemli bir yere sahip olan 212 Avm içerisinde pek çok alan bulunur. Bunlar arasında hipermarket, moda, teknoloji, yeme içme, eğlence, hizmet, dekorasyon, sağlık, kozmetik, optik, saat, takı gibi kategoriler yer alır. Özellikle moda ile ilgili olarak yerli ve yabancı birçok markanın bir arada bulunduğu 212 Avm mağazalar yönünden geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sayede her tüketici kendi ihtiyacına ve zevkine en uygun mağazayı kolayca bulabilir ve bütçesine uygun şekilde alışveriş yapabilir.

212 Avm Nerede?

İstanbul Bağcılarda Mahmutbey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi üzerinde hizmet veren 212 Avm kolay ulaşıma sahiptir. Atatürk havalimanına yakın olan konumu sayesinde hem il içinden hem de il dışından gelen ziyaretçiler tarafından rahatlıkla ulaşılabilir. Özellikle şehir dışından gelen insanlar için hem havalimanına yakın olması hem de alışveriş merkezinin outlet özelliğinin bulunması daha çok tercih edilmesini sağlar.

Benzer Haber  Eğitim Oranı En Yüksek ve En Düşük Şehirler

212 Avm Nasıl Gidilir?

212 Avm’ye ulaşım için TEM’den geliş, Boğaziçi köprüsünden geliş ve toplu taşıma ile geliş gibi seçenekler vardır. Minibüs ile gelişte İstoç – Şirinevler minibüsü ile alışveriş merkezine gelinebilir. Otobüs ile ulaşım için ise 98 H: Başakşehir 4. Etap – Bakırköy, 98 T: Atakent Mahallesi – Bakırköy, 89 C : Başakşehir 4 – 1.Etaplar – Taksim, 89T : Atakent Mahallesi – Taksim, HT13: Bölge İdare Mahkemesi – Yedibosna Metro otobüsleri ile 212 Avm’ye ulaşım mümkündür.

212 Avm Servisleri Var Mı?

212 Avm servisleri İstanbul ilinin çeşitli bölgelerine hizmet verir. Üstelik bu hizmet için herhangi bir ücret talep edilmez. Verilen ücretsiz servis hizmeti Bağcılar Şehir Kalkış, Güneşli, Ramada Otel, Marriot Otel, The Colours Otel, Oyak Kent Başakşehir, Konut Birlik Jandarma, Başakşehir 4. Etap 1. Ring, Başakşehir 1. Ve 2. Etap, Atakent 2. Ve 3. Etap, Avrupa Konutları Halkalı servis, Başakşehir deprem konutları gibi servis noktalarına sahiptir.

Servis Saatleri

Servis bölgesine ve güzergahına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genellikle servis durakları arası beş dakika mesafede olup alışveriş merkezinden başlayan hareket tekrar alışveriş merkezine dönüş ile son bulur.  Avrupa Konutları Halkalı servisi güzergahına bakıldığında 212 Avm- Avrupa Konutları 2 – Halkalı Meydanı – B. Bahçe TOKİ Konutları – İst. Göl Konutları – Söğütlü Çeşme – Sefaköy Kiptaş – Oyak Sitesi – 212 Avm şeklinde tamamlanır. Bunun haricinde Bağcılar Şehir Kalkış servisi ise Bağcılar Meydanı, Çiftlik, Ateş Tuğla Durağı, Halkalı Caddesi, İkitelli Köprüsü, 212 Avm şeklinde devam eder. Her bir servisin güzergahına daha detaylı şekilde ulaşabilmek adına alışveriş merkezinin internet sitesindeki ulaşım kısmı incelenebilir.

Kaç Mağaza Var?

Her türlü ihtiyacın karşılanabilmesine yönelik olarak yapılan mağaza sayısı yönünden oldukça geniştir. Yerin üzerinde üç kat ve zeminin altında -4P kata kadar genişliğe sahip olan 212 Avm’de birinci katta toplam yirmi tane mağaza vardır. Diğer katlarda bulunan mağazaların sayısı daha fazla olup alışveriş merkezinin en üst katı olan üçüncü katta sinema, ikinci katta ise yemek yeme yerleri yer alır.

Benzer Haber  Milli Emlak Satılık Hazine Arazileri

Özellikleri

İçerisinde hoş ve rahat vakit geçirmek adına her türlü detay düşünülmüştür. Buna yönelik olarak alışveriş merkezinin içerisinde farklı dönemlerde sürekli etkinlikler düzenlenir. Aynı zamanda alışveriş merkezi içerisinde kolay ulaşılabilir bir konumda olan ve her bankaya ait bankamatikler sayesinde bankacılık işlemleri de rahatça yapılabilir. Buna ek olan hizmetleri içerisinde bebek bakımı, vale servisi, mescit, açık kapalı otopark gibi hizmetler de vardır.

 

Yorum Yazın