Eskihisar Feribot Saatleri Nedir? Feribotlar hangi sıklıkta.

İstanbul iline giriş ve çıkışlarda en sık tercih edilen ulaşım yollarından biri Eskihisar Topçular feribotlarıdır. Bu feribot seferleriyle daha kısa yoldan şehir çıkışına ulaşılarak kara trafiği kalabalığından sıyrılmak söz konusu olmaktadır. Eskihisar Feribot saatleri değişmekle birlikte Feribotlar yarım saatte bir kalkmaktadır.

Uzun yıllardır yapılan Eskihisar Topçular feribot saatleri her yarım saatte bir olacak şekilde 24 saat kesintisiz kalkış yapmaktadır. Her iki taraftadan da kalkışı sağlanan feribot seferleri Yalova’ya ulaşmak için çok tercih edilir. Gebze ve Yalova arasındaki mesafeyi kısaltan bu seferler sayesinde daha kısa sürede istanbul ve Yalova’ya ulaşılması mümkün olmaktadır.

Uzun kuyruklar oluşabilen feribot seferlerinde herhangi bir rezervasyon yapmaya gerek yoktur. Ancak bekleme süresi hesaba katılarak sefer sıklıkları göz önünde bulundurulduğunda feribot saatlerinde 24 saat kesintisiz hizmet verildiği için ulaşım sürekliliği vardır.

Eskihisar Topçular Feribotu Kaç Saat Sürüyor?

Ortalama 30 dakika süren seferlerde feribot kuyruğu dışında bekleme olmuyor. Araçlar ödemelerini yapıp kuyruğa giriyor ve sürekli hareket halinde olan feribot dolunca diğeri devreye giriyor. Yalova Gebze arası hoş bir yolculuk yapmak isteyen ve seyahati sırasında çayını kahvesini yudumlarken dinlenen sürücüler için bu seferler oldukça sık tercih edilir.

Eskihisar Topçular feribot seferleri haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet verdiği için birçok kişi günübirlik ulaşım için bile bu feribotları kullanmaktadır. 50 TL olan otomobil ücretleri, aracın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Araç içindeki yolculardan ücret alınmayan feribotta, normal yolcular da akbilleriyle biniş yapabilmektedir.

Topçular Eskihisar Feribotu Saatleri

Her iki tarafa da karşılıklı olarak düzenlenen bu seferler iki bölge için de aynı saatler ve fiyatlarla hizmet vermektedir. Topçular Eskihisar feribot seferleriyle zamandan kazanırken stressiz bir yolculuğun başlangıcını da yapabilirsiniz. Alternatif ulaşım yolları olsa da her zaman alışkanlıklarını sürdürmek isteyen sürücüler için bu feribotların kullanılması tercih edilmektedir.  Her mevsim ulaşıma açık olan bu seferler iki kent arasındaki mesafeyi kısaltarak alternatif bir ulaşım sunmaktadır.

Benzer Haber  Evinizin Satılmamasının Nedenleri

Eskihisar – Topçular Feribot Ücretleri Ne Kadar?

Bilet fiyatları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.

Yorum Yazın