Akbatı AVM Hakkında Bütün Detaylar

İstanbul da bulunan alışveriş merkezleri arasında yer alan son derece modern ve gelişmiş haliyle Akbatı ’ya ilgi gün geçtikçe daha da çok artmakta.

Akbatı Nerede?

Ülkemiz her geçen gün çok daha fazla gelişerek modern bir görünüme sahip olmaktadır. Bu modern görünümlerin en başında yer alan yapılardan biri de Akbatı AVM’dir. Akbatı AVM İstanbul ilimizin hızla gelişmekte olan semtlerinden Esenyurt ve Bahçeşehir mevkisi üzerinde yer almaktadır. Yaklaşık olarak 51 bin metre kare arsa üzerinde kurulu olan dev bir alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir.

Akbatı AVM’de Neler Var?

Kalitenin en üst düzeyde tutulduğu alış veriş merkezi son derece gelişmiş yaşam merkezi olarak hayata geçirilmiş ve modern bir yapıya sahip olmaktadır. Bu alan içinde aradığınız her şeyi en kolay şekilde bulmanız mümkün olacaktır. Yaklaşık olarak 200’den fazla dünyaca ünlü markaların mağazaları yer almakta olup 9 tane de sinema salonu bulunmaktadır. Ayrıca her damak tadına uygun olan çok sayıda restaurant ve cafeler yer almaktadır. AVM de yer alan 3000 tane araçlık otoparkı ile en geniş otoparkına sahip olmaktadır. Bunların yanı sıra çok gelişmiş bir alış veriş merkezi olan bu alanda eğlence ve çocuk oyun parkları ile herkes tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

AVM Servisleri

Esenyurt semtinde yer alan bu büyük alış veriş merkezine genel olarak İstanbul’un her yerinden servis bulunmaktadır. Servisleri çok daha rahat bir şekilde kullanabilmek için en az 10 liralık alış veriş fişinizi servis yetkilisine göstermek gerekmektedir. Ayrıca servislerden daha iyi bir şekilde faydalanmak ve daha rahat kullanabilmek için servis saatlerini gösteren broşürlerdeki zamandan en az 5 dakika önce durakta olmanız gerekir.

Benzer Haber  En Güzel Konteyner Ev Modelleri

Özellikleri

Akbatı AVM geniş yapısı ve son derece modern yapıya sahip olan çok önemli alış veriş merkezlerinin başında gelmektedir. Dünyanın en seçkin markalarının ve dünya mutfağına sahip restaurantların bulunması ile bütün kesime hitap etmesi Akbatı AVM özelliklerinin en başında yer almaktadır. 5000 kişilik Festival Parkı diğer alış veriş merkezlerinden ayıran en önemli özelliktir. Bu park düzenlenen tüm kültürel etkinlikler, festivaller ve konserlerin yapıldığı çok bir geniş alandır. Böylece her kesim burada buluşacak ve çok daha güzel zaman geçireceklerdir.  Kısacası merkezin içinde yok yok denilecek ve aranılan her şeyi en kısa sürede bulmanız mümkün olmaktadır. Bu neden ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca ulaşım konusunda çok daha rahat olması da çok önemlidir.

AVM de Bulunan Mağazalar

Alış veriş merkezi açıldığı ilk günden bu yana her kesim insana hitap etmesi nedeni ile çok yoğun ziyaretçiye sahip olmaktadır. Özellikle hafta sonları hafta içine göre çok daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Akbatı AVM mağazaları içinde dünyanın en ünlü markaları başta olmak üzere tekstil, kıyafet, teknoloji, spor malzemeleri, sağlık, kozmetik, mutfak malzemeleri ve daha pek çok alana ait mağazalar bulunmaktadır. Kısacası aradığınız tüm ürünleri en uygun şekilde en kısa süre içinde bulmanız mümkün olacaktır. Ayrıca merkezin içinde 5M Migros da bu mağazaların arasında yer almakta ve ziyaretçilere çok büyük avantaj sağlanmaktadır. Akbatı AVM içinde yer alan açık hava alanları burası için ayrı bir değere sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Akbatı AVM spor merkezlerinde plates ve yoga dersleri verilmektedir. Burası sadece bir alış veriş merkezi değil ödüllü bir yaşam merkezi olarak sizlere hizmetlerini devam ettirmektedir.

Benzer Haber  Trabzon Şehir Hastanesi

Yorum Yazın