Akmerkez

İstanbul’un en köklü alışveriş merkezi olma özelliğini gösteren Akmerkez insanların beklentilerini yapıldığı tarihten bu yana karşılar.

Akmerkez Hakkında Bilgi

Oldukça eski bir zamandan beri hayatımızda bulunan Akmerkez Alışveriş Merkezi köklü yapısı ile insanların beklentilerine cevap verir. Alışveriş merkezi kültürün İstanbul’a yerleşmesinde oldukça önemli bir etkiye sahiptir. İlk kez 1993 yılında İstanbul’un hayatına bir alışveriş merkezi kültürü girer.

Alışveriş insanlar için her zaman son derece önemli bir konudur. Ancak zaman içerisine bu önem yerini lükse bırakmaya başlar. Önceleri sadece birkaç markanın yer aldığı küçük alışveriş yerleri yerini dev merkezlere bırakır. Bu durum sayesinde de insanların hayatlarına büyük bir kolaylık yer eder. Çünkü zaman içerisinde ayrı markaları incelemeye zaman bulamayan insanlar alışveriş merkezleri sayesinde de her istediklerine anında ulaşma şansını yakalar.

1993 yılında açıldığında insanların büyük ilgisini görür. Tarih boyunca da bu ilgi hiçbir zaman etkisini kaybetmez. Pek çok ödül alan Akmerkez, her zaman bu ödüllere layık olmayı sürüdür. İlk olarak 1995 yılında Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödülünü aldı. Sürekli olarak yenilikçi bir tutum sergileyen, bu ödüllerini de her geçen gün arttırmayı başardı.

Akmerkez Nerededir?

Uzun zamandır İstanbulluların hayatında olan Avm ile ilgili merak edilen pek çok soru bulunur. Bu sorulardan biri de nerede olduğudur. Akmerkez, konumu itibari ile de insanların rahat bir şekilde ulaşabileceği bir yerdedir. İstenilen her durumda kolay bir şekilde Akmerkez’e ulaşmak mümkündür. Akmerkez şehrin en gözde merkezi olan Etiler’de bulunur. Etiler ulaşım olanağı bakımından İstanbul’un merkezi konumundadır. Bu nedenle de her yıl pek çok sayıda kişi Akmerkez’i ziyaret eder.

Etiler, İstanbul’un tam göbeğidir. Bu da ulaşım açısından alışveriş yapanlara büyük kolaylık sağlar. Pek çok kolaylık ile de kişilerin her istediği markaya hemen ulaşılması elde edilir. Etiler’deki ulaşım sayesinde isteyen herkesin alışveriş yapma olanağı da bulunur.

Benzer Haber  İştirak halinde mülkiyet nedir?

Akmerkez’de Hangi Markalar Bulunur?

Akmerkez’i ziyaret etmek isteyenler için burada bulunan markaların da önemi büyüktür. 1993 yılında açılan bu alışveriş merkezi içerisindeki zengin çeşitlilik ile insanların ilgisini çeker. İçerisinde tam olarak 246 mağaza bulunur.

İstediğiniz tarzı oluşturma noktasında alışveriş merkezleri kişilere büyük kolaylık sağlar. Bu kolaylıklar sayesinde de kişilerin her istediğine hemen ulaşmasını da önü açılır. Akmerkez’de bulunan mağazalar konusunda yardım almak isteyenler öncelikli olarak kaç mağaza bulunduğunu öğrenmek ister. 246 mağazası ile herkesin beklentilerine cevap verir. Ayrıca çocuk ve bebek odaları, oyun merkezleri ve sinema salonları ile de hem ailelerin hem de çocuklarının iyi zaman geçirmesine yardım eder. Özellikle bebek odaları sayesinde küçük çocuğu olan kişiler bile dışarı çıkma konusunda büyük destek elde eder.

Yorum Yazın