ankara-atakule-emlaklobisi

Ankara Atakule Nerede? Ankara Atakule Giriş Ücreti Nedir?

Ankara’ya gelenler mutlaka Atakule’ye gitmeli. Peki, Ankara Atakule nerede? Ankara Atakule giriş ücreti nedir? Merak ettiğiniz soruların yanıtı aşağıda verilmiştir.

Ankara Atakule Nerede?

Seyir terasına çıkarak Ankara manzarası göreceğiniz Atakule, Ankara Atakule nerede sorusuna verilen yanıt üzerinden kolayca ziyaret edilebiliyor. Çankaya mahallesinde yer alan Atakule’ye toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsiniz. Otobüs ya da metro kullanarak kolay şekilde Çankaya’ya ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi, Ankara Botanik parkı üzerinden direkt olarak Ankara Atakule’yi bulabileceğiniz şekilde yapılmıştır. Direkt olarak seyir terasına çıkarak, manzarayı izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ankara Atakule Adres;

ankara-atakule-emlaklobisi

Tam adresin verilmesi Atakule’yi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Açık adres üzerinden direkt olarak yerini bulabilirsiniz.

  • Adres: Çankaya Mahallesi – Çankaya Caddesi – Ankara

Dilerseniz direkt olarak iletişim bilgisine göre de hareket edebilirsiniz. Açık adresin yanında sunulmuş olan resmi iletişim numarası da olacaktır. Bu numara üzerinden detaylı bilgi alma, sorularınızı sorma imkanı tanınıyor.

  • İletişim: 0312 438 98 61

Bilgi almak istemeniz durumunda kullanmanız gereken telefon numarası yukarıdaki gibidir. Aramanız halinde müşteri temsilcisi size hemen hemen her konuda yardımcı olabilir. Online resmi sayfadan da bilgi alma şansını değerlendirebilirsiniz. Ankara Atakule nerede ve çok daha fazla sorularınızı net şekilde yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz. Bilgi almak için direkt olarak aramanız mümkün olacaktır.

Ankara Atakule Giriş Ücreti

ankara-atakule-emlaklobisi

Seyir terasına çıkmak ve Ankara Atakule’de zaman geçirmek için giriş ücreti talep ediliyor. Oldukça cüzi miktarda istenen ücret sayesinde, siz de Atakule’ye giriş yapabilirsiniz. Atakule giriş ücreti son fiyat olarak 10 TL’dir. Ödemeyi kapıda yapacaksınız. Direkt olarak ödemenin gerçekleşmesinin ardından, Atakule’de dilediğiniz şekilde zaman geçirebilirsiniz.

  • Ankara Atakule Giriş Ücreti: 10 TL
Benzer Haber  2018 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları

Ödemenin yapılması kapıda olacaktır. Anında ödemenin ardından direkt olarak Atakule’yi gezmeniz ve seyir terasında dilediğiniz şekilde zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.

Ankara Atakule Restaurant Fiyatları

ankara-atakule-emlaklobisi

Merak edilenler arasında Ankara Atakule’de raestaurant fiyatlarının nasıl olduğudur. Yapılan küçük araştırmaların sonunda, Ankara Atakule restaurant fiyatları değişiyor. Çok sayıda yemek alanının bulunduğu AVM’de yediğiniz yere göre yemek fiyatları değişecektir. Tercih ettiğiniz yemekler de fiyatların değişimine yol açar.

Uygun fiyatların olduğu yemek yerlerini tercih etmek ya da şık ve güzel yerlerde yemek yemek AVM’de tamamen sizin tercihinize bırakılmıştır. Dilediğiniz yemeği zaman kaybetmeden en kaliteli şeklide yiyebilirsiniz.

Geniş fiyat aralığı;

ankara-atakule-emlaklobisi

AVM’de en büyük avantajınız yemek yemek istediğinizde geniş fiyat aralığının olmasıdır. Tamamen sizin tercihinize göre direkt olarak yemek yerinizi seçebilirsiniz. Hem gezebileceğiniz hem de acıkmanız halinde yiyebileceğiniz çok sayıda alternatif olan bu yeri ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Atakule’ye nasıl gidilir sorusunun yanıtlanmasının ardından çok daha kolay şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Avantajlı fiyatları değerlendirerek, tahmin ettiğinizden çok daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yorum Yazın