Aqua Dolphin Ücretleri

Aqua Dolphin Ücretleri ile ilgili tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz. İstanbul’un en büyük su parklarından biri de Aqua Dolphin su parkıdır. İnsanların eğlenmesi için kurulmuş bu park uzun yıllardan beri faaliyetlerine devam eder. Tatil yapamayan kişilerin tatilden aldığı keyfi daha da artırması bu su parkı ile sağlanır.

Aqua Dolphin ile ilgili görsel sonucu

İstanbul’da tatile gidemeyen insanların alternatif bir şekilde eğlenmesi için olanak sağlar. Deniz eğlencesi herkesin tatil hayalini oluşturur. Ancak bazı insanlar yaz olmasına rağmen İstanbul dışına çıkamazlar. Özellikle de çocuklu aileler, çocuklarının denizden uzakta evde sıkılmasından rahatsızlık duyarlar. Bu nedenle de ailelerin imdadına Aqua Dolphin su parkı yetişir. Birbirinden eğlenceli kaydırakları ile hem çocuklar hem de yetişkinler son derece eğlenceli bir gün geçirir.

Aqua Dolphin Fiyat Bilgisi

Aqua Dolphin ile ilgili görsel sonucu

Su eğlencesinin tadını çıkarmak isteyenler için bu su parkının fiyatları da merak edilir. Aqua Dolphin bu açıdan size fiyatlarda yardımcı olabilecek çözüm yolları sunar. Özellikle tüm hafta sonlarını ailecek bu eğlenceli su merkezinde geçirmek isteyenlere üyelikler de sunar.

Aqua Dolphin ücretleri konusunda isterseniz her girişte belirtilen ödemeyi yapabilirsiniz. Ya da büyük fırsatlar sunan üyelik hizmetlerinin fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Aqua Dolphin hafta içi ve cumartesi günleri aynı fiyat çizelgesini sunar. Pazar günü ise fiyatları farklıdır.

Hafta içi ve cumartesi günleri erkekler için giriş 60 TL, bayanlar için giriş ücreti 45 TL’dir.

5 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için ise 30 TL ücret ödenir.

Pazar günleri erkeklerin giriş ücreti 70, bayanların 55 ve çocukların ise 35 TL’dir.

Ayrıca 5 yaşına kadar tüm çocuklar ücretsiz olarak Aqua Dolphin su parkına giriş yapabilir.

Aqua Dolphin Üyelik Fiyat Bilgisi

Aqua Dolphin ile ilgili görsel sonucu

Sezonluk üyeliklerde ise istenin fiyatlar değişir. Bir sezon boyunca istediğiniz zaman giriş yapmak için 330 TL ödemeniz yeterlidir. 330 TL tek bayanlar için geçerlidir. Tek erkek üyeliklerde ise fiyat 660 TL olur. Ayrıca çift olarak üye olmak istediğinizde ise 660 TL ile bir sezon boyunca Aqua Dolphin üyeliği elde edebilirsiniz.

Benzer Haber  Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aile üyelik kampanyası da ailece gelenlerin maddi olarak daha rahat etmesine yardımcı olur. Aqua Dolphin üyelik fiyatları anne ve baba için 660 TL’dir. Çocuk başına da fiyatlar yaş aralığına ve çocuk sayısına göre değişiklik gösterir. Çocuk fiyatları da 230 TL ile 290 TL arasında değişiklik gösterir. Aqua Dolphin tarafından sunulan aile hizmeti 16 yaş altı çocuklar için geçerlidir. 17 yaşından itibaren tek bay ya da tek bayan olarak değerlendirilir.

Yorum Yazın