Aqua Florya

Deniz manzaralı olması sayesinde her gün pek çok ziyaretçinin akınına uğrayan Aqua Florya alışveriş merkezi oldukça geniş bir avm olarak bilinir.

Şehrin stresinden, karmaşasından ve gürültüsünden uzakta vakit geçirmek isteyenler için ideal bir yer alan Aqua Florya sıradan alışveriş merkezi anlayışını değiştiren konsepti ile 2012 yılında kurulmuştur. İnsanlara alışveriş ve eğlence keyfini bir arada sunan bu avm elli bin metrekarelik kiralanabilir alana sahiptir. Haftanın yedi günü boyunca 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet veren Aqua Florya alışveriş merkezi insanlara kendini özel hissetiren bir atmosfere ve büyüleyici bir manzaraya sahiptir. Bu sayede diğer alışveriş merkezlerine kıyasla Aqua Florya içerisinde vakit geçirmek isteyen ziyaretçi sayısı her zaman fazladır.

Aqua Florya Nerede?

İstanbul ilinde Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Caddesi No: 93 Florya adresinde hizmet veren Aqua Florya alışveriş merkezi kolay ulaşılabilir bir konumda yer alır. Bu sayede dileyen herkes eğlenceli ve dolu dolu vakit geçirmek adına tercihini bu alışveriş merkezinden yana yapabilir

Aqua Florya Neler Var?

Aqua Florya alışveriş merkezi moda, gurme, eğlence gibi kategorilerle hizmet verir. Gurme kategorisinde yer alan lezzetlere bakıldığında pek çok restoranın Aqua Florya bünyesinde hizmet verdiği görülebilir. Gardırobunda sıra dışı yenilikler yapmak isteyenler için ise yerli ve yabancı çok çeşitli mağazalar alışveriş merkezi içerisinde faaliyet gösterir. Aqua Florya eğlence kapsamında da insanların hoş vakit geçirebilmeleri adına sürekli yenilirler yapar. Alışveriş merkezi içerisindeki sinema ve bunun haricinde yer alan etkinlikler sayesinde Aqua Florya ziyaretçilerin eğlenmesine katkıda bulunur. Tüm bunların bir araya gelmesi ile birlikte Aqua Florya alışveriş merkezi gelenlere zamandan ve stresten uzak vakit geçirmeyi vaat eder.

Benzer Haber  Eğitim Oranı En Yüksek ve En Düşük Şehirler

Aqua Florya Servisleri Var Mı?

Aqua Florya yakın tarihte hizmete giren servisleri sayesinde insanlara daha kolay ulaşım imkanı sunar. Bu servislerin ücretsiz olması ve pek çok noktaya ulaşması sayesinde alışveriş merkezinin ziyaretçi sayısı sürekli yüksek olur. Alışveriş merkezi tarafından sunuluna ücretsiz servis hizmeti sadece hafta içi günlerde hizmet verecek şekilde planlanmıştır.

Aqua Florya Özellikleri

Alışveriş ve eğlence keyfini bir arada yaşatan Aqua Florya içerisinde toplam yüz kırk beş tane mağaza vardır. Aynı zamanda bin beş yüz araç kapasiteli otoparkı ve dokuz yüz kişi oturma kapasiteli açık amfi tiyatrosu bulunan Aqua Florya alışveriş merkezi sergi ve kültür alanlarına da sahiptir. 52000 metrekarelik yürüme ve peyzaj alanları, on bir tane sinema salonu da bulunan alışveriş merkezi geniş Pazar yeri ile ziyaretçilerine hizmet vermeye devam eder. Bunlara ek olarak gelen ziyaretçilerine farklı mutfaklardan birbirinden lezzetli yemekler sunan Aqua Florya klasik alışveriş merkezi anlayışının dışında faaliyet gösterir.

Aqua Florya Nasıl Gidilir?

Aqua Florya ulaşım için özel araçla ulaşımın haricinde otobüs ve metrobüs seçenekleri vardır. Alışveriş merkezine en yakın durak İstanbul Akvaryum Durağı’dır. Aqua Florya alışveriş merkezine metrobüsle ulaşım için Beşyol istasyonunda inilir ve köprüden Avcılar yönünde karşıya geçilir. Daha sonra metrobüs köprüsünün altından geçen Florya metrobüs minibüsleri ile alışveriş merkezine ulaşmak mümkündür. Bu minibüslerle ulaşım yaklaşık yirmi ile otuz dakika arasında sürer.

Aqua Florya alışveriş merkezine otobüsle ulaşım için ise 73B Florya, Bakırköy 73F Florya, Taksim 73Y Yenibosna Metro, Yeşilköy, Akvaryum BN1 Halkalı, Eminönü BN2 Küçükçekmece, Eminönü BN3 Halkalı, Yenikapı şeklinde yol izlenir. Ulaşım ağının gelişmiş olması ziyaretçiler için çok çeşitli seçenekler kullanılabilmesini sağlar.

Benzer Haber  En Ünlü Dans Okulları

 Aqua Florya Diğer AVM’lerden Ayıran Özellikleri Var Mı?

Aqua Florya alışveriş merkezi diğer alışveriş merkezlerinden farklı olarak İstanbul Akvaryum’u bünyesinde bulundurur. Bu akvaryum dünyanın en büyük tematik akvaryumu olma özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra bünyesinde bulunan deniz manzaralı restoranlar ve kafeler, geniş amfi tiyatrosu ve burada yapılan etkinlikler Aqua Florya alışveriş merkezini daha özel hale getirir.

Aqua Florya Ortalama Ziyaretçi Sayıları Nedir?

Aqua Florya içerisinde İstanbul Akvaryum da olduğundan dolayı ortalama ziyaretçi sayıları diğer alışveriş merkezlerine kıyasla biraz daha fazladır. Özellikle hafta sonunu farklı etkinliklerle değerlendirmek isteyenler için Aqua Florya iyi bir seçenektir ve bu nedenle hafta sonu ziyaretçi sayısı daha fazla olmaktadır.

Yorum Yazın