Aqua Marine Ücretleri

İstanbul’un en büyük su parklarından biri olan Aqua Marine pek çok kişinin yoğun ilgisini çeker. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanların deniz ihtiyacı da ortaya çıkar. Genç yaşlı demeden herkes deniz tatili ile yaşadığı yoğun günlerin ardından dinlenmek ister.

Söz konusu tatil olduğunda da herkesin tatil yapma olanağı bulunmaz. Kimi insanlar tatil olmadan çalışırlar. Bu nedenle de İstanbul dışına pek de çıkamazlar. Ancak kimi insanlar da ekonomik sebeplerden ötürü İstanbul dışında tatil yapma olanağı bulamazlar.

Tatile gidemeyen ve İstanbul’da olan tüm kişilerin günübirlik de olsa tatili ayaklarına gelir. Aqua Marine sayesinde su dünyasının tüm keyfini insanların doyasıya yaşaması sağlanır.

Aqua Marine ile ilgili görsel sonucu

Aqua Marine Hakkında Bilgi

Aqua Marine uzun yıllardır insanların tatillerini geçirdikleri adreslerin başında gelir. Bu su parkı ilk kez 1999 yılında kurulmuştur. Büyük eğlence sunması ve havuzlarının istenilen şekillerde olması günümüzde de popüler olmasını sağlar.

Su kaydırakları, olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzları ile insanların severek takip ettiği bir yer haline gelir. Ayrıca kalabalık grup eğlenceleri için de Aqua Marine su parkı tercih edilir. Çünkü Aqua Marine aynı anda üç bin kişinin eğlenebileceği büyüklüktedir. Bunların dışında konserler ve canlı müzik eğlenceleri için de akşamları İstanbulluların uğrak noktasıdır. Düğün organizasyonları için de Aqua Marine su parkını tercih edebilirsiniz.

Aqua Marine ile ilgili görsel sonucu

Aqua Marine Kuralları Nelerdir?

Aqua Marine su parkının her zaman sorunsuz hizmeti size sunması için bir takım temel kurallara uymanız gerekir. Bunlar hem sizin hem de diğer ziyaretçilerim güvenliği için alınması gereken kurallardır. Öncelikli olarak Aqua Marine içerisinde kesinlikle havuza uygun giyinmek gerekir. Şort, mayo, haşema ya da bikini dışında herhangi bir kıyafet ile havuza girmek yasaktır.

Benzer Haber  Eğitim Oranı En Yüksek ve En Düşük Şehirler

Yasaklardan biri de su kaydırakların kullanılması ile ilgilidir. Su kaydıraklarını aşırı kilolu kişilerin, fiziksel engele sahip insanların ve hamilelerin kullanılması yasaktır. Kaydırak üzerinde kayan kişilerin herhangi bir şekilde metal aksesuar kullanmaması da istenir. Tüm bu kurallar sayesinde de kişilerin Aqua Marine içerisinde geçirdikleri zamanda herhangi bir sorun ile karşılaşmaması da sağlanır.

Aqua Marine ile ilgili görsel sonucu

Aqua Marine Fiyatları

Aqua Marine giriş ücretleri günlere göre farklılık gösterir.

Hafta içi erkekler için giriş ücreti 60 Tl’dir.

Bayanların giriş ücreti ise 45 TL’dir.

5 yaş ile 12 yaş arasındaki çocuklar 30 TL ücret ile giriş yapar.

5 yaşından küçükler ise ücretsizdir.

Cumartesi günü giriş ücretleri hafta içi ile aynıdır.

Erkekler 60, bayanlar ise 45 TL’dir.

Çocuklar ise 30 TL ödeyerek içeri girer.

Pazar günü Aqua Marine fiyatları diğer günlerden farklıdır.

Pazar günü erkekler 70 Tl, bayanlar 55 TL ve çocuklar ise 35 TL ücret ödeyerek içeri girerler. Yine beş yaşından küçük çocuklar ücretsizdir.

Yorum Yazın