Armoni Park AVM

Sefaköy’de bulunan Armoni Park AVM her perşembe kurulan pazarıyla dikkat çeken alışveriş merkezlerinden biri olarak biliniyor. Halkalı Sefaköy bölgesinde bulunan  Armoni Park AVM, 1 Nisan 2015’te başlayan ve 31 Aralık 2019’a kadar devam etmesi planlanan perşembe pazarı etkinliğiyle çok dikkat çekmektedir. Bu günlerde çeşitli indirimler, markaların kampanyaları ve çeşitli stantlar kullanılarak indirimli alışveriş yapılması mümkün oluyor.

Ayrıca engelsiz AVM olarak dikkat çeken alışveriş merkezinde birçok mağaza vardır. Yerli mağazaların ağırlıkta olduğu merkez küçük olmasına rağmen birçok kişinin uğrak noktalarından biridir.

AVM’de kaybolmanız mümkün olmaz çünkü tüm mağazalar düzenli bir biçimdedir. Ayrıca birçok kişinin yol üstü sayılması nedeniyle sıkça alışveriş için uğradığı merkez, hafta içi ve hafta sonu da son derece kalabalıktır.

Armoni Park AVM Nerede?

     

Sefaköy’de bulunan Armoni Park küçük olmasına rağmen çok rağbet gören bir alışveriş merkezidir. Açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır. Tevfikbey Mahallesi, Halkalı Caddesinde bulunmaktadır.

Armoni Park AVM’ye Nasıl Gidilir?

En pratik şekilde Armoni Park AVM ulaşım şekli Sefaköy metrobüs durağında inerek yürüyerek devam etmektir. Onun yanı sıra birçok ulaşım aracıyla da ulaşabilirsiniz. Ancak metrobüs trafik çilesini minimuma indiriyor.

Otobüs hattı olarak tercih edeceğiniz hatlar, 35 AS, 76İ,  79Y, KÇ2, 98İ, 89S, HT20 otobüslerine binerek Merkez Caddesi otobüs durağında inebilirsiniz. Alışveriş merkezinin ücretsiz servisi yoktur. Bu yüzden ulaşım için metrobüs, otobüs ya da hususi aracınızı kullanmanız gerekmektedir.

Trafik açısından Sefaköy’ün iç kesiminde olmasından dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Ancak isteyenler metrobüsle giderek 15 dakika yürüdükten sonra Armoni Park’a ulaşabilir. Otobüsün yanı sıra minibüslerle de ulaşabilirsiniz.

Benzer Haber  Binanız Deprem Yönetmeliği'ne Uygun mu?

Hangi Mağazalar Var?

İnsanların en çok tercih ettiği Armoni Park mağazaları outlet oldukları için hafta sonları çok kalabalık hale gelmektedir. Çocuklar için oyun alanlarının fazla olmasının yanı sıra, yetişkinler için ayakkabı ve giysi konusunda ciddi ucuzluk yaşanması dikkat çekmektedir. LC Waikiki, Koton, Bambi, Atasay, Deichmann, English Home, Beko, Gratis, Karaca, Samsung, Saat Saat, Tefal, Penti gibi mağazalar yer alıyor.

Armoni Park AVM’nin Diğer AVM’lerden Farkı Nedir?

Diğer AVM’lerden farklı olarak ünlü markalarının outlet ürünlerini bulabileceğiniz mağaza son derece ekonomik ve geniş bir alışveriş imkanı sunuyor. 3 saate kadar ücretsiz otoparkı bulunan mağazada, restoran ve kafe alanlarının yanı sıra, çocuk etkinlik alanları da çok fazla. Çocuklar için birçok oyun alanı ve etkinlik düzenleniyor.

Armoni Park AVM bu özelliklerine rağmen aradığınız her şeyi bulmanızı sağlayamayabiliyor. Bu bakımdan bölge halkı için yeterli olsa da kapsamlı bir alışveriş için yetersiz olabiliyor. Birçok kaliteli markanın outlet ürünlerini buabileceğiniz ve hafta sonları son derece kalabalık olan alışveriş merkezinde sinema da son derece uygun fiyatlı olduğu için tercih edilebilir.

Yorum Yazın