Arnavutköy Devlet Hastanesi

Ülkemizin nüfusu düşünüldüğünde sağlık anlamında oldukça potansiyelli bir ülke durumundayız. Devlet tarafından ve özel sektör tarafından yapılan yatırımlar sayesinde gerek yatak sayısı ve gerekse kalite anlamında oldukça büyük ilerlemeler kaydedilmiş durumdadır. Hatta ülkemiz sosyal yönden en kaliteli hizmetin verildiği ülkelerden biri durumundadır. Arnavutköy Devlet Hastanesi kalitesi ve sağlık anlamında modern ve teknolojik hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuştur.

7 yıllık mazisine rağmen oluşturduğu kurum kültürü, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ve donanımlı personel kadrosu ile bölgenin sağlık anlamında cazibe merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bu hastaneye gitmek isteyenler için ise hastanenin adresi ise; Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy / İstanbul  şeklindedir.

Arnavutköy Hastanesine Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Devlet Hastanesine nasıl gidilir tarzı sorular özellikle daha uzak yerlerden bu hastaneyi tercih edenlerin en çok merak ettiği soruların başında gelmektedir. Çünkü İstanbul’un en önemli sorununu trafik oluşturmaktadır. İnsanlar bazen saatlerce trafikte mahsur kalabilmektedir. Bu sebeple hastalar ve hasta yakınları için ulaşım imkânları son derece önemlidir. Arnavutköy Devlet Hastanesi bu anlamda oldukça avantajlı bir konumdadır. Dev avantajlı noktası ise metro ile ulaşım olmamasıdır.

Ama Arnavutköy’e gelen tüm dolmuşların hastane önünden geçmesinden dolayı her dakika ulaşım bulma imkânı bulunmaktadır. Bununla birlikte Arnavutköy Devlet Hastanesine gelebileceğiniz tam 16 adet İETT hat ve güzergâhı bulunmaktadır. Bu imkânlar neticesinde Arnavutköy Devlet Hastanesi ulaşımın en kolay ve rahat olduğu hastanelerin başında gelmektedir.

Arnavutköy Hastanesinde Bulunan Branşlar Nelerdir?

Arnavutköy Devlet Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Kaliteli, ilkeli, profesyonel ve hasta haklarına karşı son derece duyarlı hastane yönetimi ile İstanbul’da memnuniyet oranı en yüksek hastanelerden olan Arnavutköy Devlet Hastanesinde yer alan branşlar hizmet sunduğu bölge için son derece yeterli durumdadır. Bu donanımla hastanede birçok farklı hastalığın tanı ve tedavisi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hastanenin bünyesinde yer alan branşlar ise şu şekildedir;

Benzer Haber  Doğalgaz Sobası

Acil Tıp Kliniği, Anestezi ve Reanimasyon kliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi ve Klinik Biokimya, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Cildiye Tıbbi ve Klinik mikrobiyolojisi, Fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Göğüs cerrahisi, ,Göz hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Yoğun Bakım, Tıbbi onkoloji, Çocuk cerrahisi, Kulak burun boğaz hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve doğum, Nöroloji, Tıbbı patoloji, Üroloji, Ortopedi ve travmatoloji, Çocuk Yoğun bakım, Endeskobi, Plastik cerrahi, Psikiyatri, Ağız ve diş, Pratisyen Tabip, Görüntüleme hizmetleri  branş ve üniteleri bulunmaktadır.

Özellikle bölgede sunduğu profesyonel ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile hastaların ve hasta yakınlarının son derece takdirini kazanan bu hastane bu yönü ile birçok kişinin tercih sebebi olmaktadır.

Arnavutköy Hastanesi Online Hizmetler

Kaliteyi ve profesyonelliği her zaman ilke edinen Arnavutköy Devlet Hastanesi teknoloji ve internet hizmetlerini de hasta ve hasta yakınlarının daha kaliteli ve nitelikli hizmet alması için planlamaktadır. Bu amaçla birbirinden yararlı online hizmetleri bulunmaktadır. Arnavutköy Devlet Hastanesi online hizmetler ise şu şekildedir;

Hangi hastalıkların nerede muayene olacağının belirtildiği nerede muayene olmalıyım, doktorlar, doktorların çalışma takvimi, hasta okulu, nöbetçi eczaneler ve laboratuar sonuçları hizmetleridir.

Arnavutköy Hastanesi Yatak Sayısı Nedir?

Arnavutköy Devlet Hastanesi yatak kapasitesi ise 211 şeklindedir. Ayrıca 21 yataklı yetişkin+çocuk gözlem odaları yer almaktadır. 2011 yılından beri hizmet Verne hastanenin yıllık 700 hasta sayısına ulaşmıştır. Modern cihazları ve fiziki yapısı ile günümüzün en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır

Yorum Yazın