Ataköy Plus AVM

Açıldığı günden itibaren, kültürel ve sanatsal etkinlikleri seven, zengin damak tadına sahip ve marka algısı yüksek olan ziyaretçilerine hitap eden Ataköy Plus AVM A Plus AVM olarak da bilinmektedir.Sektör içerisinde alışverişe yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Ataköy Plus AVM seçkin markaları ziyaretçileriyle bir araya getiriyor.  10 adet kapalı sinema salonu bulunan AVM, aynı zamanda ziyaretçilerine 1500 kapasiteli kapalı ve 250 kapasiteli açık otopark hizmetini de sunmaktadır. 1000 metrekare büyüklüğündeki bir alanı çocuk oyun alanına çeviren Ataköy Plus AVM, her geçen gün vermiş olduğu hizmetlerle ziyaretçi sayısını arttırmaya devam etmektedir. Hizmetleriyle pek çok alanda fark yaratmayı hedefleyen AVM, büyük terasıyla da oldukça dikkat çekmektedir.

Sinema salonları ve restoranlarının etkisiyle soğuk kış günlerinde çevre muhitlerin uğrak noktası olan A Plus, ihtiyacınız olan temel malzemelerden lüks malzemelere kadar birçok ihtiyacınızı bulacağınız bir mekan olarak tercih edilebilir.

Ataköy Plus AVM Nerede?

Ataköy Plus servis saatleri hatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Yeşilköy-Yeşilyurt, Ataköy Bütün Kısımlar ve Havaalanı servis kalkışı olarak 3 servis türü bulunmaktadır. Pazar günü servisi bulunmayan AVM’nin servis saatleri:

  • Yeşilköy-Yeşilyurt: 12.45, 13.30, 15.00, 16.30
  • Ataköy Bütün Kısım: 12.45, 13.30, 15.00, 16.30
  • Havaalanı: 11.30, 12.45

Ataköy Plus AVM’ye Nasıl Gidilir?

A Plus AVM, İstanbul’un Bakırköy bölgesinde bulunmaktadır. Konumu itibariyle de kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz AVM’ye kendi araçlarınızla da gidebileceğiniz gibi otobüs, metrobüs ve metro hatlarını tercih edebilirsiniz. A plus AVM otobüs hatları 72T, 73Y. Metrobüs için 34 numara ve Metro için M2 ve M1A hatlarını kullanabilirsiniz.

Hangi Mağazalar Var?

AVM içerisinde toplam da 140 adet mağaza bulunmaktadır Ataköy Plus AVM mağazaları olarak şunları sıralayabiliriz: Mado, Koton, Vakko, Haribo, Hotiç, Desa, Rue, Hotiç, Atasay, İpekyol, Benetton, Mavi, Migros, D&R, English Home, Madame Coco, Hemington, Royal Bebe, T, Siemens, Biev, Bernardo, Ayyıldız gibi çeşitli markaları bünyesinde barındıran Ataköy Plus AVM, toplam da 5 katlıdır. Sinema, restoran ve kafeler çok sık tercih edilen merkezler arasındadır.

Benzer Haber  İSKİ, Elektrik, Doğalgaz Abonelik İptal İşlemleri Nasıl Yapılır?

A Plus AVM’nin Diğer AVM’lerde Farkı Nedir?

 

Ataköy Plus AVM’yi diğer AVM’lerden ayıran en önemli özellikleri, merkezi konumda bulunması, 10 sinema salonunun olması ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmasıdır. Düzenli olarak imza günleri, çocuklar için etkinlikler ve konserler düzenleyen AVM, son zamanlarda oldukça ziyaretçi akınına uğruyor.

Diğer AVM’lerin canhıraş kalabalığının olmadığı bu A Plus’ta arap turistleri görmeniz de mümkün olmuyor. A Plus AVM ulaşım imkanı kısıtlı olduğundan çevrede oturan insanların daha fazla geldiği bir alışveriş merkezidir. Bu alanda ihtiyaç duyulan gereksinimleri karşılama alanı ve spor etkinlikleri için tercih edilebiliyor.

 

Yorum Yazın