Autopia AVM

Avrupa’nın en büyük, ülkemizin ise ilk otomobil AVM’si, Autopia AVM ziyaretçileri için her şeyi tek çatı altında topluyor. Autopia AVM içerisinde araç alım satım işlemleri için, ziyaretçileri adına her şeyi düşünüyor. İçerisinde barındırdığı 0 ve 2. El araç galerileri ile, araç yedek parça, aksesuar, test sürüş alanları, finansal noktalar, alım satım işlemleri, bankalar, sigortacılar ve tuning mağazaları bulunuyor.

Dünya’nın en büyük otomobil AVM’si olarak anılan Autopia, sosyal alanlarla ihtiyaçları karşılıyor. Sadece mağazalarıyla otomobil tutkunlarına değil, aslında gençten yaşlısına herkese hitap ediyor. Bünyesinde bunun dışında restoranlar, cafeler ve çeşitli dükkânlar barındırıyor. Autopia, her bütçeye uygun otomobil çeşitleriyle ziyaretçilerin önüne seriliyor. Ziyaretçiler dilerlerse AVM içerisindeki bütün galerilere araçlarıyla gidebiliyor.

Yani araba almak için gezdiğiniz galerilere yeni bir boyut kazandıran Autopia AVM istediğiniz marka ve modelleri bulacağınız bir araba alışveriş merkezi diyebiliriz.

Autopia Nerede ve Nasıl Gidilir?

    

Autopia Otomobil AVM olarak da bilinen Autopia AVM’ye ulaşım son derece basittir. İstanbul’un Esenyurt bölgesinde ziyaretçilerini bekleyen AVM’ye dilerseniz kendi araçlarınızla dilerseniz de metrobüs ya da otobüsleri kullanabilirsiniz. AVM’ye en yakın durak Beylikdüzü (E5)’tir. Autopia AVM ulaşım için tercih edilen otobüsler şunlardır:

142B, 144B, 145M, 303, 400A, 401, 401T, 418, 429, 448, 76C, 76G, 76TM, HT18, HT48. Bu hatları tercih ederek, Autopia AVM’ye ulaşabilirsiniz. Metrobüs ile gitmek isterseniz de “Hadımköy” istasyonunda inebilirsiniz. AVM, konum itibariyle Hadımköy istasyonuna yakın bir yerde bulunmaktadır.

Hangi Mağazalar Var?

 

AVM, içerisinde otomobil noktasında aklınıza gelebilecek her şeyi barındırıyor. Autopia, hobi ve yaşam alanları, müzayede ve sergiler gibi her türlü alanda hizmet verebilmesiyle Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Adı otomobil alışveriş merkezi olarak geçen bu AVM sadece, erkeklere hitap etmiyor. Aynı zamanda diğer aile bireylerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine de cevap veriyor. Ailelerin, keyifle zaman geçirebileceği çeşitli AVM’lerin başında gelen Autopia Otomobil AVM’si, otomobil dışında deniz araçları, karavanlar, akülü araçlar, uçak maketleri, bisikletler ve motosikletler gibi geniş alternatifleri bir arada bulabilecekler.

Benzer Haber  Yedigöller Nerededir? Yedigöller Milli Parkı Giriş Ücreti Ne Kadar?

AVM içerisinde toplamda 542 adet mağaza bulunmaktadır. Stadyum büyüklüğünde bir alana inşa edilen AVM, diğer AVM’lerden son derece farklı olmasından dolayı, yıl içerisinde birçok kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Diğer AVM’lerden Farkı Nedir?

Şüphesiz araba AVM olması diğer alışveriş merkezlerinden farkını ortaya koyuyor. Araç satmak ve almak isteyenler hem bir şeyler yiyip içebiliyor hem de araç alım satım kararını vermek için konforlu bir alanda zaman geçirmiş oluyor.

Yani hem araç almak hem de araç için gereken  parçaları, ihtiyaçları temin etmek için bu alışveriş merkezi bir ilke imza atıyor Arabanızla gezerek tüm galerileri ziyaret edebilir. Dilerseniz test sürüşlerini de bu alanlarda yapabilirsiniz.

Yorum Yazın