Ayvalık Öğretmenevi

Balıkesir’in en güzel yerlerinin başında gelen Ayvalık’ta konaklamak isteyenlerin tercihi genellikle Ayvalık Öğretmenevi olur. Öğretmenler tatil dönemi pek çok güzel yeri görmek ister. Türkiye’nin özellikle Ege Bölgesi yaz tatili için son derece tercih edilen bir bölgedir. Bu bölge arasında tercih edilen şehirler arasında Balıkesir de yer alır.

Balıkesir, Türkiye’nin en şirin yerleri içerisinde yerini alır. Bu nedenle de her yıl çok sayıda kişinin tercih ettiği şehirler arasında yer alır. Balıkesir içerisinde de Ayvalık çok tercih edilir. Ayvalık insanların yaz aylarında sakinliği ve huzuru ile insanları etkilediği yerler arasındadır. Oldukça temiz bir denize sahiptir. Bunun dışında bol yeşil alanı ile de insana güzel bir doğal güzelliği de sunar. Ayvalık bir kere bile gidenlerin daha sonra sürekli olarak gittiği bir yer halini alır. Bu nedenle de pek çok kişinin her yaz uğrak yeri olur.

Tatil için Ayvalık’ı seçenler konaklama yeri için de arayış içerisinde bulunur. Bu arayış ile de insanlara hizmet veren pek çok otel bulunur. Ancak oteller konusunda insanlar her zaman beklentilerini karşılayanlara ulaşamaz. Kimi oteller fiyat konusunda insanların bütçesini fazlası ile aşar. Özellikle öğretmenler yaz tatillerinde kısıtlı bir bütçe ile istediklerine ulaşmak ister. Ancak oteller konaklama bakımından oldukça pahalıdır. Kişilerin bütçelerine uygun olan oteller de istedikleri kalitede değildir. Hem kaliteye hem de uygun fiyata ulaşmak isteyenler için Ayvalık Öğretmenevi son derece önemli bir seçenek oluşturur. Bunun için tercih ettiğiniz en doğru yer olarak Ayvalık Öğretmenevi size hizmet eder.

Ayvalık Öğretmenevi Hakkında Bilgi

İnsanlar konaklamak istedikleri yerin genellikle merkezi bir konumda bulunmasını ister. Ayvalık Öğretmenevi de bu beklentiyi fazlası ile karşılar. Ayvalık Öğretmenevi hakkında bilgi almak isteyenler öncelikli olarak yerini merak eder. Ayvalık öğretmenevi merkezi bir konumdadır. İlçe merkezinde yer alır. Bu sayede de Ayvalık Öğretmenevinde konakladığınız zaman ulaşım ile ilgili herhangi bir sorun ile de karşı karşıya kalmazsınız. Çünkü ayvalık Öğretmenevi otogara oldukça yakın bir mesafededir. Sahile ve ilçe merkezindeki tüm yerlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Benzer Haber  Ahmet Fethi Paşa Yalısı

Ayvalık Öğretmenevi her yıl çok fazla sayıda kişiyi bünyesine katar. Size sunduğu hizmetler sayesinde de insanların keyifli bir tatil geçirmesine olanak sağlar. Öğretmenevi iletişim bilgileri için siteden yardım alabilirsiniz.

Ayvalık yaz ve kış her zaman çok kalabalık ziyaretçi ağırlar. Yaz tatilinde genellikle tatil amaçlı öğretmenlerin uğrak yeridir. Kış aylarında da öğretmen seminerleri için ayvalık tercih edilir. Bu sayede de öğretmenevi yılın on iki ayı çok fazla kişinin konakladığı yerdir.

Öğretmen dışındaki kişilerin de burada konaklayıp konaklayamadığı merak konusudur. Öğretmenevleri diğer kamu çalışanları ve siviller için de açıktır. Bu nedenle de uygun bütçe ile tatil yapmak isteyenlere her zaman hizmet verir. Herkesin ziyaretçi olarak alınması ise doluluk oranını arttırır. Öğretmenlerin genel sorunu da bu noktada oluşur.

Öğretmenler kendileri için yapılan öğretmenevlerinde kimi zaman yer bulamadığını belirtir. Özellikle de kaliteli hizmet vere Ayvalık Öğretmenevi bu noktada doluluk oranı yüksek yerler arasında yerini alır. Öğretmenlerin ya da diğer kamu çalışanlarının istediği zaman yer bulabilmesi için önceden rezervasyon yaptırması önemlidir. Önceden rezervasyon yaptırarak yaz tatillerinde yer kalmadığı için kişiler sıkıntı çekmek zorunda da kalmaz. Her zaman tatil planını erken bir tarihte yapmak öğretmenlere büyük bir kolaylık sunar.

Ayvalık Öğretmenevi Özellikleri

Ayvalık Öğretmenevi diğer öğretmenevlerinin bir kısmına göre daha küçük bir konumdadır. Bu durum da Ayvalık Öğretmenevinin hemen dolmasına neden olur. Ayvalık Öğretmenevi özellikleri arasında 7 odalı olma yer alır. Çoğu zaman öğretmenlerin yer bulamamasının asıl nedeni ise sadece 7 odasının bulunmasıdır. Çünkü toplamda 21 yatak kapasiteli küçük ve şirin bir öğretmenevidir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenevleri Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde yer alır. Herkesin kolay bir şekilde bulabileceği Ayvalık Öğretmenevi konuklarına otel konforunu yaşatır. Ayrıca Ayvalık Öğretmenevi içerisinde lokal ve restoran gibi hizmetler de yerini alır. Bu sayede de günlük kullanım olarak da Ayvalık Öğretmenevi sıklıkla tercih edilir.

Benzer Haber  Kartalkaya Kayak Merkezi

Ayvalık Öğretmenevinin oda konforun da merak edilenler arasında yerini alır. Ayvalık Öğretmenevi odaları günün her saati sıcak su ile karşınıza çıkar. Sıcak su hizmeti sayesinde de beklediğiniz konfora ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm odalarda klima da bulunur. Özellikle de yaz aylarında bu özelik sayesinde kişilerin rahat etmesi sağlanır. Ayrıca her odada bir adet TV yer alır. Ayvalık Öğretmenevi ziyaretçilerini her zaman ağırlayacağı bir bahçeye de sahiptir.

Ayvalık Öğretmenevi Fiyatları

Öğretmenler için Ayvalık Öğretmenevinin fiyatları sıklıkla sorulur. Bunun için Ayvalık Öğretmenevi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ziyaretlerinizde telefon numaralarını öğrenerek hem yer ayırabilir hem d güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu sayede de kaç gün kalacağınızı belirterek; hangi tarihler arasında dolu olup olmayacağı bilgisini de sahip olabilirsiniz.

Ayvalık öğretmenevinin dışarıdan da ziyaretçi kabul edip etmediği merak edilir. Tüm öğretmenevleri önceliği öğretmenlere de verse sivillerin konaklayabileceği bir yerdir. Bu durum Ayvalık Öğretmenevi için de geçerlidir. Hem öğretmenler hem kamu çalışanları hem de siviller burada konaklayabilir. Ayvalık Öğretmenevi fiyatları da buna göre farklılık taşır. 2018 yılı güncel fiyatlara göre tek kişilik bir odada kişi başı öğretmen fiyatı 70 TL’dir. Diğer Kamu çalışanları da aynı şekilde 70 TL üzerinden fiyatlandırılır. İki kişilik odalar ise 140 TL’dir. Sivil fiyatları ve odalar için daha detaylı bir şekilde fiyat tarifelerinden faydalanmak için Ayvalık Öğretmenevi iletişim hattını kullanarak en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın