Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ülkemizin sağlık alanında gösterdiği gelişim ve yatırımlar sayesinde dünya standartlarını yakalamış durumdadır. Hatta birçok ameliyatın daha kaliteli ve profesyonel yapılmasından dolayı sağlık turizmi ile birçok yabancı hasta ülkemizde gelmektedir. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi kalitesi ve sağlık anlamında Türkiye’nin en popüler ve en çok talep edilen kamu hastanesi durumundadır.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Sağlık hizmetlerinde kalite, donanımlı doktor ve personel kadrosu ve geniş branş seçenekleri ile oldukça popüler durumdadır. Bu hastaneye gitmek isteyenler için ise hastanenin adresi ise Merkez Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi Bağcılar İstanbul şeklindedir. Konumu itibari ile insanların çok kolay ulaşım sağlayabileceği bir yerde olması hastalar için oldukça avantajlıdır.

Bağcılar Hastanesine Nasıl Gidilir?

Bagcilar-Hastanesi-emlaklobisi

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Özellikle İstanbul’un yoğun trafiğinde tam randevu saatinde hastanede olmak bazen zor olabilmektedir. Hastane bu anlamda oldukça avantajlı konumdadır. Konum itibari ile merkezi bir konumda olması hem de hem metroya hem de İETT otobüslerinin güzergâhları üzerindeki durakların hastaneye yakınlığı ile oldukça kolay bir ulaşım sağlanmaktadır. Bu anlamda metro ile gelecek kişiler için Üçyüzlü metro durağı ve İETT ile geleceklerin ise Bağcılar Eğitim VE Araştırma Hastanesi Durağında inmeleri gerekmektedir. Randevu sarinde 15 dakika önce gelmeniz giriş işlemleriniz daha kolay yaptıracağınızdan oldukça faydalı olacaktır.

Bağcılar Hastanesinde Bulunan Branşlar Nelerdir?

Sunduğu kaliteli ve donanımlı hizmet ile İstanbul’un en beğenilen ve şehrin birçok noktasından hastanın tercih ettiği bir hastane olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yer alan branşlar tam teşekkülü bir hastane donanımındadır. Bu geniş donanım neticesinde yüzlerce farklı rahatsızlığın tanısı ve tedavisi en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Hastanenin bünyesinde yer alan branşlar ise şu şekildedir;

Benzer Haber  Gabari Ne Demek?

Acil Tıp Kliniği, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon kliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi ve Klinik Biokimya, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Dermatoloji, Dahiliye ( İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları, Tıbbi ve Klinik mikrobiyolojisi,  Çocuk Endokrinoloji, Fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Göğüs cerrahisi, ,Göz hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Yoğun Bakım, Tıbbi onkoloji, Çocuk kardiyolojisi, Çocuk cerrahisi, Kulak burun boğaz hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve doğum, Nöroloji, Nükleer Tıp, Nefroloji, Tıbbı patoloji, Üroloji, Ortopedi ve travmatoloji, Gastroenteroloji, Çocuk Yoğun bakım, Plastik reaksiyon ve estetik cerrahi branş ve üniteleri bulunmaktadır.

Geniş ve teknolojik hizmet yelpazesi sayesinde birçok hastalık ve rahatsızlık noktasında Türkiye’nin en iyi şartlarında tanı ve tedavi imkânları yer almaktadır. Bu imkânlar neticesinde talepte oldukça artmıştır.

Bağcılar Hastanesinde Verilen Özellikli Hizmetler

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde verilen özellikli hizmetler oldukça çeşitlidir. Bu anlamda hastanede verilen bu özellikli hizmetler ise şu şekildedir;

Geleneksel ve tanımlayıcı tıp merkezi, yanık merkezi, toplum ruh sağlığı merkezi, evde sağlık hizmetleri, Hiperbarik oksijen tedavi merkezi, Obezite merkezi, diyaliz merkezi, Robotik cerrahi, el cerrahisi, Kardiyovasküler Cerrahi, Robotik yürüme, Kemoterapi, Amatem, Sigara bırakma polikliniği, Palyatif bakım ünitesi ve prematüre renitopatisi tanı merkezi şeklindedir.

Bağcılar Hastanesi Yatak Sayısı Nedir?

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yatak kapasitesi ise 500’dür. Yılda 2 milyondan fazla hastanın geldiği hastane bu anlamda ülkemizin en potansiyelli hastanesi olarak kabul edilmektedir. 100’den fazla polikliniğin olduğu hastanede 2500 civarı personel çalışmaktadır. Türkiye’nin en donanımlı hastanelerinden olması ve konumu sayesinde ülkemizin en çok talep gören devlet hastaneleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Yorum Yazın