Bodrum Öğretmenevi

Ülkemizin gözde tatil mekânlarından birisi olan Bodrum’da keyifli zamanlar geçirmek isteyenler için Bodrum öğretmenevi kapılarını herkese açıyor. Öğretmen, diğer kamu görevlileri ve sivil halktan kişilerin istifade edebileceği Bodrum öğretmenevi, denize sıfır olan konumu ile de göz dolduruyor. Son derece cazip imkanlara sahip olan bu öğretmenevi hakkında detaylı bilgileri sizin için yazımızda bir araya getirdik.

Öğretmenevi İmkanları

Bodrum öğretmenevi konaklamanın yanı sıra eğlence ve restoran hizmetleri de sunmaktadır. Dolayısıyla tüm ihtiyaçlarınızı öğretmenevinde giderebilirsiniz. Fiyatlara açık büfe kahvaltının da dâhil edildiği bu öğretmenevi konumu itibariyle de tatilcileri kendisine çekiyor. Öyle ki denize sıfır konumu ve özel bir plajının bulunması ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor.

Bodrum öğretmenevi oda kapasitesi 16 iken yatak kapasitesi de 60’tır. Tek kişilik, 2 ya da 3 kişilik odalar bulunmaktadır. Ziyaretçiler ister tek başlarına isterlerse aileleri ile birlikte doyasıya tatil geçirebilirler.

Otel Konforu

Bodrum öğretmenevi yorumları da göstermektedir ki oteli aratmayan bir konforu vardır. Her oda içerisinde tuvalet ve banyonun bulunması, 24 saat sıcak su imkânı, minibar, klima, lcd tv, şofben ve wi-fi gibi daha pek çok modern donanımlar mevcuttur.

Sadece odalar değil yemekhane ve dış mekânlar da son derece düzenlidir. İç ve dış mekânda yemek için ayrılmış bölümler bulunurken dileyenler düğünlerini de burada gerçekleştirebilmektedir. Kahvaltıları açık büfe olarak takdim edilen bu öğretmenevinin iç mekânında 120 dış mekanında ise 400 kişi aynı anda yemek yiyebilmektedir. Dolayısıyla her türlü organizasyona müsait olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Fiyat Bilgileri

Bodrum öğretmenevi fiyatları içerdiği konfor dikkate alındığında diğer konaklama imkânlarına göre daha uygun fiyatlıdır. Dileyen tek başına kalabileceği gibi isteyen ailesi ile birlikte aynı odada da kalabilir. Fiyat tarifesinde odanın kapasitesinin yanı sıra konaklayacak olan kişilerin statüleri de önem arz ediyor. En uygun fiyatla öğretmenler ikamet edebiliyorken hemen arkasından kamu görevlileri ve nihai olarak sivil vatandaşlar gelmektedir.

Benzer Haber  Topkapı Sarayı

Tek kişilik odada kalmak isteyen bir öğretmenin ödeyeceği fiyat 90 lira olurken kamu görevlisi 112,5 lira sivil halk ise 140 lira ücret ödeyecektir. Çift kişilik odada bu sıralama 180, 225 ve 280 lira olarak belirlenmiştir. 3 kişilik odaların ücretleri ise sırasıyla 270, 337.5 ve 420 liradır.

Yukarıda vermiş olduğumuz fiyatlara açık büfe kahvaltının da dahil olduğunu ifade etmek gerekir. Ancak öğle ve akşam yemekleri fiyatlara dahil değildir. Yemek yemek isteyen kimseler ücretlerini ödeyerek restoran ya da yemekhane kısımlarından yemeklerini yiyebilirler. Ayrıca yemek ücretlerinin de dışarıdaki diğer restoranlara nazaran daha uygun fiyatlı olduğunu belirtelim.

Ulaşım

Öğretmenevi, Bodrum ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Dolayısıyla ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla ifade edebiliriz.

Bodrum Öğretmenevi açık adresi: Kumbahçe Mahallesi Paşatarlası Caddesi No:1 Bodrum/Muğla.

Rezervasyon

Bodrum tatil beldesi olması sebebiyle çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Bu sebeple sizler de Bodrum öğretmenevinde konaklamak isteyenlerden iseniz erken davranmanız gereklidir. Bu amaç doğrultusunda Bodrum öğretmenevi rezervasyon işlemlerini telefonla arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayınız ki resmi tatil günlerinde ve yaz aylarında çok daha önceden arayarak rezervasyon yaptırmalısınız. Rezervasyon için 0252 316 11 21 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bodrum tatilinizi en uygun fiyat ve en yüksek memnuniyetle yapmak isteyenler için değerlendirilebilecek iyi fırsatlardan birisinin Bodrum öğretmenevi olduğunu ifade etmek gerekir. Sizler de her mevsim bu imkanlardan istifade edebilirsiniz.

 

Yorum Yazın