Bursa Konut Projeleri

Sitemiz üzerinden sizde Bursa Konut projesi hakkındaki tüm bilgileri bulabilirsiniz. Bursa Konut Projeleri fiyat aralıkları, teslim zamanları ve projenin tüm detaylarını burada kolayca bulabilirsiniz.

Bursa konut projeleri ve satışları her sürekli olarak artmaktadır. İnşaat sektörünün nabzını tutmaya devam eden şehirlerden bir tanesi olan Bursa’da projelerini 3 ay ile 6 ay arasında değişen zamanlarda erken teslim etmeye başlamaktadır. İnşaat firmaları gerek konut alıcılarına gerekse de yatırımcılarına avantaj sunmaktadır.

Bursa Konut Projeleri seçenekleri konusunda ihyacınız olarak yer alan daire tiplerine ve özelliğe uygun daireyi projeler içerisinde kolayca bulabilirsiniz.1+1’den 5,5+1’e kadar yaşam kalitenizi yükseltmeye devam eden standartların üzerinde bir konfor sunmaktadır.

Taş Mahal

bursakonutprojeleri

Atış Yapı aracılığı ile Bursa şehrinin gözde yerleşim alanları arasında yer alan Nilüfer Altınşehir’de konumlandırılmış Taş Mahal projesi, tek blok üzerinde 29 daireden yer almaktadır. Proje içerisinde farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Taş Mahal inşaatında 7 katlı tek blok yer almaktadır. 2000 metrekare alan üzerinde bulunan Taş Mahal projesi toplu taşımaya yakın olması ile yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yunusseli Projesi

bursakonutprojeleri

Yunuseli bölgesinde hayata geçirilen Sapphire Yunuseli projesi 6 blok üzerinde toplam olarak 84 daireden meydana gelmektedir. 5 bin 750 metrekarelik arsa üzerine kurulmuş olan Sapphire Yunuseli projesinde konutlarla beraber 4 adet işyeri de yer almatkadır. 3+1 normal daire ile beraber 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunan Sapphire Yunuseli projesi üzerinde farklı daireler yer almaktadır. Her türlü sosyal donatının yer aldığı Sapphire Yunuseli’nde yüzme havuzu, güneşlenme terası,kameralı takip sistemi ve açık otopark gibi alanlar bulunmaktadır.

Yunucity Projesi

bursakonutprojeleri

Yunucity Konut projelerinin yeni cazibe merkezleri arasında yer alan Yunuseli’de Atış Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Yunucity projesi içerisinde uygun ödeme koşulları alıcılarına sunulmaktadır. Yunucity projesi toplam olarak 56 daire ve 8 ticari alandan oluşmaktadır. Yunuseli’nin merkezi konumunda bulunan Yunucity projesi üzerinde daire tipleri farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Yunucity projesi üzerinde normal daireler brüt 130 metrekare olarak dubleks daireler ise 220 metrekare olarak hesaplanmıştır.

Benzer Haber  Su Deposu Yapımı Ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Halitpaşa Konakları

bursakonutprojeleri

11 Blok ve 88 daire üzerinden planlanmış olan Halitpaşa Konakları dairelerinin satışı başladı. Lik Yapı imzası ile Mudanya üzerinde hayata geçirilen Halitpaşa Konaklarıaynı bölgenin ilk ve tek ödüllü projesi olarak öne plana çıkmaktadır. 3 oda 1 salon olarak kurgulanmış olan, normal daireler brüt 180 metrekare olarak tasarlanmıştır. Konumu itibariyle zemin üzerinden itibaren denizi görmesiyle konut alıcılarının beğenisini kazanmış olan Halitpaşa konakları üzerinde sosyal donatı alanları da son derece ilgi görüyor. Halitpaşa Konakları projesi içerisinde bahçe katı dairelerin fiyatları 350 bin lira olarak hesaplanmıştır.

Prestij Modern Projesi

bursakonutprojeleri

Bakyapı imzası ile hayata geçirilmiş olan Prestij Modern projesi 13 blok üzerinde 918 konut ve 57 ticari alandan yer almaktadır. Toplam olarak 173.000 metrekare inşaat alanına sahip olan Prestij Modern projelerinde 18.000 metrekare üzerine yeşil alan ve 2.000 metrekare de sosyal tesis alanı yer almaktadır. Prestij Modern projesi Osmangazi ilçesi sınırlarında yer almaktadır.

Bursa konut projeleri ve inşaat sektörü duyurularına kısa süre içerisinde ulaşmak internet sitemiz sayesinde çok daha kolaydır. Bursa’nın devamlı olarak değişen ve gelişen bir şehir olarak yer alması modern yaşam standartlarına son derece uygun konutlar üretilmektedir. Şehrimizde artarak devam eden konut açıklarının karşılanması konusunda inşaat firmaları üzerine düşen görevi yerine getirerek, birçok aileyi ev sahibi yapmaktadır. Bursa Konut Projeleri konusunda güven ve kalitenin simgesi olmayı amaçlamaktadır.

 

Yorum Yazın