Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale tatilleri için en ideal konaklama yeri Çanakkale Öğretmenevi olur. Çanakkale öğretmenlerin yaz tatilinde en çok tercih ettiği yerler arasında bulunur. Tarihi yapıları ve doğal güzellikleri nedeni ile  pek çok kişi Çanakkale için tatil planı yapar.

Çanakkale’de tatil yapmak isteyenler için en önemli sorunlardan biri konaklama sorunudur. İnsanlar genellikle konaklamanın en uygun şekilde olmasını isterler. Çanakkale gezilecek yerler arasında ilk sırada yerini alır.

canakkale-ogretmenevi-emlaklobisi

Özellikle de öğretmenler için bu tarihi dokuyu yaşamak son derece önemlidir. Öğretmenlerin kazancı göz önüne alındığında tatil için ayırdıkları bütçe de son derece sınırlıdır. Bunun için de öğretmenler en uygun konaklama yerini tercih eder. Ancak uygun yerler kimi zaman kalitesiz bir şekilde kişilerin karşısına çıkar. Bu nedenle de öncelikli olarak güvenilir ve doğru hizmet veren bir yer sunmak ister. Bunun için de Çanakkale Öğretmenevi tercih edilir.

Çanakkale Şehitliği tüm öğretmenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelir.  Çanakkale tarihsel çizgisi dışında doğal güzellikleri ile de kendisine hayran bıraktırır. Pek çok kişi Çanakkale gezisini oldukça geniş bir hale getirir. Bu durum da Çanakkale’nin her yıl çok fazla sayıda ziyaretçi ağırlamasına neden olur.

Çanakkale’nin her yıl çok fazla sayıda kişiye ev sahipliği yapması Çanakkale Öğretmenevinin de sürekli dolu olması sorununu ortaya çıkarır. Çanakkale Öğretmenevi sürekli dolu olduğu için de pek çok kişi bu durumdan yakınır. Aradığınız zaman hemen yer bulunmamasının sebebi çok fazla talep görüyor olmasıdır. Bu durumdan kurtulmak için de kişilerin yapması gereken erken rezervasyon olanağından yararlanmaktır.

Türkiye’de konaklamanın en doğru adresleri içerisinde her zaman öğretmenevleri bulunur. Özellikle de tatil bölgelerindeki öğretmenevleri kısa sürede dolar. Çanakkale Öğretmenevinde de aynı durum söz konusu olur. Çanakkale Öğretmenevinde rezervasyon yaptırarak konaklama olanağını elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken temel şey tatil planını erken bir dönemde yapmaktır. Çanakkale Öğretmenevi hakkında bilgi toplayarak size sunulan hizmetlerden yaralanabilirsiniz. Bu sayede de erken yer ayırtıp, tatilde kaliteli ve ucuz bir konaklama olanağı da elde edebilirsiniz.

Benzer Haber  Kusursuz Konut Yatırımı İçin Kriterler

Çanakkale Öğretmenevi Nerede?

canakkale-ogretmenevi-emlaklobisi

Çanakkale Öğretmenevinde kalmayı düşünen kişiler için öğretmenevinin konum bilgisi de son derece önemlidir. Hava ya da kara yolu ile Çanakkale’ye gelmek isteyenler öğretmenevine nasıl ulaşırız sorusunu sıklıkla sorar. Ayrıca tatilde yüksek bütçelerden uzaklaşmak isteyenler için konaklama yerinin merkezde olması istenen bir durumdur. Aksi halde insanlar bir yerden başka bir yere giderken ulaşım için de bütçe ayırır. Çanakkale Öğretmenevi konumu itibari ile merkezde yer alır. Bu da akşam gezmelerinde sizi ekstra ulaşım masrafları içerisine girdirmez.

Çanakkale Öğretmenevi, Çanakkale ilinin Merkez ilçesinde yer alır. Çanakkale Öğretmenevinin tam adresi; Cevatpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmetpaşa Caddesi No 19’dur. Ayrıca Çanakkale Öğretmenevi hava alanına 4 kilometre uzaktadır. Çanakkale, insanların daha çok hava yolu ile geldikleri bir şehirdir. Çanakkale Öğretmenevinin hava alanına sadece 4 kilometre uzakta olması da kişilere büyük kolaylık sunar. Bu sayede de herkesin kolay bir şekilde ulaşması sağlanır.

Çanakkale Öğretmenevinin liman ile mesafesi de oldukça yakındır. Çanakkale Öğretmenevi şehir limanına sadece yüz elli metre uzaklıktadır. Bu durum da insanların günlük olarak limana gidip gelmesini kolay hale getirir. Şehrin merkezine yakın olan Çanakkale Öğretmenevi pek çok noktaya yürüyüş mesafesinde yer alır. Bu sayede de insanların ekstra ulaşım masrafları içerisinde bulunmasına gerek kalmaz.

Çanakkale Öğretmenevi Özellikleri

canakkale-ogretmenevi-emlaklobisi

Çanakkale şehir merkezinde bulunan öğretmenevi konaklamak isteyenlere yüksek konfor sunar. Beş yıldızlı otel konforundaki pek çok ayrıntısı size sunar. Çanakkale Öğretmenevi özellikleri sayesinde de burada geçirdiğiniz sürede en iyi kaliteye ulaşabilirsiniz. Çanakkale Öğretmenevinde konaklayan pek çok kişi her zaman burayı tercih eder. Bu yoğunluk durumundan da etkilenmemek için size tavsiye edilen yerinizi önceden ayırttırmaktır.

Çanakkale Öğretmenevi oldukça büyüktür. Tesisin oda sayısı 28’dir. Daha çok üç kişilik ve dört kişilik odaları bulunur. Çanakkale Öğretmenevi 78 yatak kapasitesine sahiptir. Çanakkale Öğretmenevinin oda bilgisi de insanların merak ettiği konular içerisinde yerini alır. Çanakkale Öğretmenevinin odalarında 7 gün 24 saat sıcak su bulunur. Bu da konaklayanlara oldukça büyük bir yardım sunar. Ayrıca her odada televizyon ve minibar da bulunur. Doğalgaz ısıtması sayesinde de kış aylarında da hiçbir sorun ile karşılaşmadan Çanakkale Öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Benzer Haber  Galleria Avm

Çanakkale Öğretmenevi size istediğiniz hizmetleri sunar. Tesis içerisinde iki ayrı lokal bulunur. Çay salonu ve kuaför gibi hizmetleri sayesinde de hem öğretmenlerin hem de diğer kişilerin pek çok ihtiyaçlarına cevap verir. Ayrıca Çanakkale Öğretmenevi içerisinde restoran da yer alır. Restoran hizmeti sayesinde de eşsiz lezzetlere ulaşabileceğiniz bir adres olarak yer alır.

Çanakkale Öğretmenevi şehrin ihtiyacı doğrultusunda konferans salonu hizmeti de sunar. Bu nedenle de pek çok okul seminer programlarında ya da Milli Eğitimin düzenlediği seminerlerde Çanakkale Öğretmenevinin konferans salonu kullanılır.

Çanakkale Öğretmenevi Fiyatları

canakkale-ogretmenevi-emlaklobisi

Çanakkale Öğretmenevinin 2018 fiyatları öğretmenler için ve diğer kişiler için değişiklik gösterir. Ancak değişen fiyat bilgisi ve diğer bilgiler konusunda da en güncel bilgilere Çanakkale Öğretmenevi iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çanakkale Öğretmenevi fiyatları paylaşımlı odalarda öğretmene için 60, tek kişilik odalarda ise 90 Tl’dir. Öğretmen dışındaki diğer kamu çalışanlarının paylaşımlı odadaki günlük fiyatları 66 TL olarak belirlenir. Sivillerin paylaşımlı oda fiyatları ise 72 TL’dir. Kamu görevlilerinin tek kişilik oda fiyatları 99 TL olarak belirlenir. Sivillerin tek kişilik odalardaki günlük ücretleri ise güncel hali ile 108 TL’dir.

Yorum Yazın