Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul merkezinde her gün binlerce kişinin uğradığı çok amaçlı bir alışveriş merkezidir.

Capitol, İstanbul’un merkezinde olan Üsküdar’da bulunmaktadır. Altunizade mahallesinde bulunan Capitol AVM, Anadolu yakasında oturanların mutlaka ziyaret ettikleri bir merkezdir. Uzun zamandır Üsküdar merkezde hizmet veren AVM, içerisinde bulunan birçok mağaza ve marka ile birlikte insanların ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir mekân.

Mağazaya ulaşım oldukça kolaydır. Üsküdar merkezde bulunan AVM, özellikle Anadolu yakasında yaşayanların buluşma noktası. 24 yıldır açık olan AVM, yepyeni mağazaları dahi bünyesinde bulundurmaktadır. Bundan dolayı aradığınız her şeyi tek bir merkezde bulabilirsiniz. İçerisinde yenilenen bir sineması ve çocuklar için tasarlanan yepyeni oyun alanları ile çocuklarınız ve ailenizle beraber hafta sonunu keyifle geçirebileceğiniz bir yer.

Capitol AVM’de Bulunan Mağazalar

Her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Capitol AVM’de bulunan mağazalar oldukça fazladır. Sinema & eğlence, kozmetik, tasarım ve aksesuar, ayakkabı & çanta, kadın giyim, çocuk giyim, erkek giyim, optik & saat, spor giyim, elektronik ve beyaz eşya, aksesuar ve süper marketler alanında birçok mağaza bulunmaktadır.

Aldo, Arçelik, Atasay, Avva, Batik, Bella, Beymen, Biletix, Boyner, Camper, D&R, Derimod, English Home, Faik Sönmez, FLO, Golden Rose, Gratis, H&M, İpekyol, Kemal Tanca, Kiğılı, Korkmaz, Polo, Swatch, Sarar, Penti gibi birçok mağaza ve süper market bulunmaktadır. Capitol avm içerisinde bulunan tüm mağazaları görebilmek için AVM’yi ziyaret edebilir veya internet sitesi üzerinden AVM’de bulunan tüm mağazaları görebilirsiniz. Birçok kişinin bütçesine hitap eden birçok indirimlerin olduğu mağazalar bulunmaktadır.

Capitol AVM’de aynı zamanda özellikle hafta sonu ve özel günlerde etkinlikler düzenlenmektedir. Hafta sonu ailenizle birlikte bu etkinliklere katılarak aileniz ve çocuklarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz.

Benzer Haber  Konkordato nedir? Konkordato şartları neler?

Capitol AVM’ye Nasıl Gidilir?

Capitol AVM’ye nasıl gidilir? Bu tabi ki sizin bulunduğunuz konum ile ilgilidir. Eğer Avrupa yakasındaysanız karşıya geçmeniz gerekir. Çünkü Capitol AVM, Anadolu yakası Üsküdar’dadır. Üsküdar’da en çok ziyaret edilen yerlerin başında gelen Capitol AVM’ye gitmek oldukça rahattır. Metro, otobüs, tren, minibüs Capitol AVM’ye gidebilmek için kullanılabilir. Metro M4, Otobüs 11A, 11C, 14F, 14R,  Minibüs olarak ise Kadıköy-Bağlarbaşı-Üsküdar dolmuşları Capitol AVM yakınlarından geçmektedir.

Capitol AVM sabah 10.00’da açılmakla birlikte gece 22.00’da kapanmaktadır. Bu saatten sonra ziyaretçi kabul etmemektedir. Alışveriş merkezi, müşterilerine servis imkanını ring sistemi ile sağlamaktadır. Her gün sabah 11.30 ile 15.00 arasında bulunan her 5 dakika da bir bu servisler Capitol A kapısından çıkmaktadır. Bu servisler Gazi Caddesi, Acıbadem, Çengelköy servisleri, Kısıklı caddesine hizmet vermekte buralardan da Capitol AVM’ye getirmektedir. Servis araçlarını ve saatlerini, Capitol AVM sitesinden takip edebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Capitol AVM’ye gitmek için bu servisleri kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın