Emaar Alışveriş Merkezi Nerededir?

Emaar Alışveriş Merkezi Nerededir? Emaar Square Avm, dünyaca ünlü markaların yer aldığı bir merkezdir. İstanbul Anadolu yakası üzerinde bir araya geldiği en yeni ve büyük adresi olarak yer alıyor.

Emaar Alışveriş Merkezi ile ilgili görsel sonucu

Konut, Otel ve Avm üç konsepti bir arada sunmaya devam eden projede pek çok yenilik bulunmaktadır. Emaar Square Mall, alışveriş, eğlence ve yemek kültürünün en iyilerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Emaar Square Avm içerisinde toplam olarak 491 mağaza yer alıyor. Bu mağazalarda 100ü yiyecek içecek ve eğlence alanı bulunuyor. Açık ve kapalı alanlar içerisinde restoran ve kafeleri de kendisinden söz ettiriyor. Türkiye’ye ilk kez giriş yapan markalar arasında bulunan Galeries Lafayette’le İstanbul’a Emaat ile getirilmiş oldu.

Emaar Square Avm, çocuklu ailelerin iyi bir şekilde vakit geçirebilmesi için tüm imkanları içerisinde bulunduruyor. Emaar Akvaryum ve 15 salonlu 4D sinema salonları eğlencenin dibine vurmanız için sizleri bekliyor. Emaar Square Mall, gurme restoran alanları, fast food alanları ile beraber pek çok seçeneği ziyaretçileri için sunmaya devam ediyor. Emaar Square Avm de Sualtı Hayvanat Bahçesi ve Galeries Lafayette gibi Türkiye’ye ilk defa gelmiş olan pek çok markanın yer aldığı alışveriş merkezinde 150 bin metrekareden fazla kiralanabilir alanı bulunmaktadır.

Nasıl Gidilir?

Üsküdar Libadiye Caddesi üzerinde yer alan Emaar Square Mall‘a nasıl gidilir? Emaar Meydan Alışveriş Merkezi, Üsküdar ilçesi üzerinde Ünalan Mahallesi sınırında yer almaktadır. Libadiye Caddesi üzerinde Fetih Parkı karışışında avm bulunmaktadır. Emaar Square Mall önündeki durağa Beykoz, Üsküdar ya da Taksim’den gelmek son derece kolaydır. Kadıköy’den kalkmış olan 14B, 8E ve 15BK otobüsleri geçmektedir. Taksim ve Bostancı arası çalışmaya devam eden 129T otobüsleri de bu duraktan geçmektedir.

Benzer Haber  Ülkelerin Geleneksel Evleri

Emaar Alışveriş Merkezi ile ilgili görsel sonucu

Emaar Square Mall, ülkemizden ve dünya üzerinden ziyaretçilere sıra dışı bir deneyim yaşatmaya devam etmektedir. Emaar Square Mall alışveriş, eğlence ve yiyecek üzerine tasarlanmıştır. Ülkemize ilk defa gelmiş olan lüks mağaza ve markalara ev sahipliği yapmakla beraber yeme, içme, eğlence ve modern kent yaşamı içerisinde yer alan her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. 28 Nisan 2017 yılında kapılarını açmış olan Emaar Square Mall, yılda ortalama olarak yaklaşık 25 milyon ziyaretçi hedeflemektedir.

Emaar Alışveriş Merkezi ile ilgili görsel sonucu

Emaar Square Mall, her bütçe durumuna ve zevke uygun marka karmasını tek mekan içerisinde buluşturmaktadır. Açık ve kapalı alanlar üzerinde mağazaları yer alan merkez, Türkiye’ye ilk defa gelmiş olan lüks markaları ziyaretçileriyle bir araya getirmektedir. Sosyal olmak, dinlenmek, eğlenmek ya da ailesiyle beraber iyi vakit geçirmeyi düşünen her insan, aradığını Emaar Square Mall’da bulmaya devam ediyor.

Emaar Alışveriş Merkezi ile ilgili görsel sonucu

Anadolu Yakası’nda ilk 4DX salonunu da barındırmış olan 2 bin 400 koltuk kapasiteli çok katlı sinema salonları, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, eğlence alanları, restoran ve kafeler sayesinde Emaar Square Mall, ziyaretçilerini adeta bambaşka bir yere taşımaya devam ediyor.

Ä°lgili resim

Dubai merkezli bir şirket olan Emaar Properties, dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme firmaları arasındadır. Alışveriş merkezleri, turizm, eğlence ve finansal konular alanında da büyük proje ve deneyimleri bulunan Emaar, ikonik projelere imza atmaya devam ediyor. Yalnız gayrimenkul geliştirmekle kalmıyor, tasarlanmış olduğu mekanları kullanacak bireylerin ihtiyaçlarını karşılayarak katma değeri yüksek üst düzey hizmetler sunmaktadır.

1997 yılında kurulan Emaar’ın ülkemizdeki faaliyetleri 2006 yılında başlamıştır. İlk olarak Toskana Vadisi projesini hayata geçirmiş olan Emaar Türkiye, 2016’da Rixos’la beraber Antalya’da Land of Legends’ı hizmete sundu.

Yorum Yazın