Eminevim yorumlar hakkında!

riogroovmunebars.tk Eminevim yorumlar hakkında neden haber hazırladık? Son dönemde artan banka faiz oranları vatandaşları faizsiz konut sahibi olmaya yöneltti. Faizsiz konut sahibi olabilmek için de vatandaşlar Birevim, source site Eminevim, Fuzulevim gibi firmalardan destek almak istediler.

Vatandaşların bu sistemlere girerken fikir sahibi olmak için internet ortamında yorumlara başvurduklarını gözlemledik. Biz de bu sistemle konut almak isteyenlere yardımcı olabilmesi adına internet ortamında diğer vatandaşların deneyimlerini ve yorumlarını burada paylaşmak istedik.

Eminevim yorumlar!

Türkiye’nin 1 numaralı şikayet sitesi sikayetvar.com adresine gelen bazı şikayetleri siz değerli okurlarımız için derledik.

  • İlk şikayet Hasan isimli bir vatandaşımızdan gelmiş, şikayet konusu ise “ childlumochild.tk Eminevim sorunların çözülmemesi” başlığında. İşte o şikayet;

” Eminevim bende ev sahibi olmak isteyen kişilerden biriyim, ama şöyle bir inceleme yapayım dedim şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor, beddua eden edene en sıkıntılısı da kimse tarafından itibar görmemeniz, bu insanların hepsimi haksız bu durumla ilgili bir açıklama yapmanız dileğiyle…”

  • Bahri isimli vatandaşın 2 Nisan 2018 tarihinde yaptığı şikayetin konusu “ follow url Eminevim olarak yapılmayan ödeme ve yerine getirilmeyen söz” şeklinde. İşte o şikayet:

“Eşim adına olan üyeliğimizin çekiliş sonucu Şubat 2018 tarihinde ismimiz çıkmasına rağmen evimizi şimdi Mayıs 2018’de alabileceğimizi söylüyorlar. Şube Nisan 2018’de alırsınız demesi üzerine müteahhit ile 25 Nisan’da teslim yapılacakmış gibi sözleşme imzaladım kapora verdim ancak Eminevim olarak o tarihte ödeme yapamayacaklarını sözleşmemin bozulacağını kabullenip başka ev bulma önerisinde bulunuyorlar. Bana kendi paramı verin çekilişle çıkan parayı istemiyorum mağdur etmeyin, konut kredisi çekip evimi alayım içine gireyim diyorum 6 ay sonra paranı alırsın diyorlar. Son çare olarak buraya yazıyorum buradan da çözüm bulunmazsa yasal yollara başvuracağımızı bildirir AİHM kadar gidecek olsam da gideceğim. Faizsiz olarak diyorlar insanları yaşattıkları mutsuzlukları zorlukları bilmiyorlar iki türlü de paramızı alamıyoruz arkadaş!”

Benzer Haber  Beykent Üniversitesi İstanbul

Eminevim konut sistemine dahil oldum. Bir aylık ödemem geciktiği için otomatik taksit donduruldu. Daha sonra ödemelerimi tam yaptım. Hatta bir ay da fazla yatırdım. Fazladan yaptığım ödemenin, geçmiş ayın borcuna sayılmasını ve taksit dondurma işleminin geri alınmasını istiyorum. Kabul edilmiyor. Daha çok peşinat talep ediliyor. Oysa sisteme dahil olacağım zaman sorduğumda olur demişlerdi. Müşteri memnuniyeti yok.”

eminevim-yorumlar

Eminevim Yorumlar

Eminevim teslimatta para iademi 6 ay sonraya öteliyor!

  • Muhittin isimli vatandaşın 22 Mart 2018 tarihinde yaptığı şikayetin konusu, “Eminevim teslimatta para iademi 6 ay sonraya öteliyor” şeklinde. İşte o şikayet;

“Eminevim’e 120 binlik konut için ödeme yapıyorum teslimat zamanım geldi geçiyor bile ev bulamadığım için paramın iadesini istedim teslim aşamasında olmasına rağmen kendi birikmiş paramı 6 ay sonra iade edilir deniyor bu nasıl bir sistem nasıl bir anlayış!”

  • Asiye isimli vatandaşımızın 10 Mart 2018 tarihinde yaptığı şikayetin konusu, “Eminevim’den hiç memnun kalmadık” şeklinde. İşte o şikayetin konusu;

“Eminevim’den hiç memnun kalmadık ödeme gününü sürekli erteliyorsunuz sözleşmede yazanların hiç birine uyulmuyor bize şubatla mart arası paranızı alırsınız dendi şimdi Nisan 17’sine attınız. Bizi mağdur ettiniz. Hiç memnun kalmadık pişman olduk gerçekten. Yarın bize sorduklarında aynen bu şekilde bizi nasıl mağdur ettiğinizden bahsedeceğim.”

Emninevim yorumlar böyle devam edip gidiyor. Eminevim tüm bu yorumlara farklı cevaplar vermiş.

 

Yorum Yazın