konteyner-ev

En Güzel Konteyner Ev Modelleri

En güzel konteyner ev modelleri yazımızdan konteyner ev ile ilgili tüm detayları ve konteyner evlerin özelliklerini bulabilirsiniz. Konteyner evler milyonlarca liraya mal olan beton evleri, residence’ları yeniden sorgulatıyor. İnsanoğlunun en temel ihtiyaçlarından olan barınma sorununu konteyner ile çözmüş olan pek çok insan bulunuyor. Binlerce metreküp beton, tonlarca demir kullanılan en basit binalar, aynı zamanda çevreci yaklaşımlardan da uzak. Günümüzde hem felsefi hem de ekonomik olarak beton binalara alternatif niteliğinde konteyner ev kullananların sayısı artıyor. Kentin içinde yapılması zor olsa da özellikle kent dışında ya da yazlık bölgelerde konteyner ev, son derece akıllı binalara dönüşebiliyor.

konteyner-ev

Konteyner Ev Özellikleri

Konteyner ev yüksek güvenli ev modelidir. Konteyner evlerin ana iskeleti metal karkas olduğundan dolayı depreme karşı dayanıklı yapıdadır. Diğer yapı modellerinde olduğu gibi kırılganlık göstermez. Esnek yapısıyla maksimum güvenlik sağlar.

– Konteyner evler yüksek izolasyona sahip yapı modelidir. Konteyner evler iyi izoleli duvar panelleri, pvc pencereleri, çelik kapısı, yer ve duvar kaplamalarıyla yüksek izolasyona sahiptir.

– Konteyner evlerin üretim süresi çok kısadır. Konteyner ev modern tesislerde yüksek üretim teknolojisi kullanılarar kısa sürede teslime hazır olarak üretilmektedir.

– Konteyner evler anahtar teslimi olarak imal edilmektedir. Konteyner ev kapısından penceresine, elektrikten su tesisatına, lavabosundan aydınlatma lambasına kadar her detayı kullanıma hazır olarak üretilip teslim edilmektedir.

– Konteyner ev usta gerektirmez. Ülkemizin en önemli sorunu olan nitelikli usta bulup ev yaptırma problemine karşı konteyner ev hazır olarak teslim edildiğinden usta gerektirmez.

Benzer Haber  Kapsül Evler

– Konteyner evler güvenlik ve kaliteyi arayanların tercihidir. Konteyner ev kapıdan pencereye, metal karkasından yer kaplamasına, elektrik tesisatından su tesisatına, lavabosundan mutfak dolabına, panel kapısından çelik kapısına kadar her detay kalite belgeli ürünlerden imal edildiğinden yüksek kaliteye sahiptir.

– Konteyner ev fonksiyonel kullanıma sahiptir. Konteyner evlerin planları uzman teknik ofisimizde müşteri beklentileri de dikkate alınarak hazırlandığından konforlu fonksiyonel kullanıma sahiptir.

– Konteyner evlerle gönlünüze göre büyüklükte ev mümkündür. Konteyner tek katlı ve iki katlı konteyner ev çözümleri sunmaktadır. Arsanıza özel tek katlı veya iki katlı güvenli bir eve sahip olabilirsiniz.

– Konteyner ev uzun ömürlü ev çözümüdür. Konteyner ev modern tesislerde yüksek teknoloji ile uzun ömürlü kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

– Konteyner evleri arzu ettiğinizde başka bir mekana da taşıyıp yeniden kurulum yapabilirsiniz. Konteyner ev demonte yapısıyla başka mekanlara kolayca taşınarak montaj imkanı sunar.

konteyner-ev

Konteyner Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Bir konteynerde yaşamak, oranın şantiye gibi görüneceğini düşündürmesin. Yenilikçi mimarlar, ultra modern binalardan hiçbir farkı olmayan çevreci konteyner binalar yaparak, iç dekorasyonunda harika işler çıkartabiliyor. Konteynerlar tek ya da iki katlı yapılmalarının yanı sıra beton bir binayla entegre de edilebiliyor.

Yaşam alanı olarak kurgulayacağınız konteynerin içini, dilediğiniz tarzdaki dekorasyon uygulamasıyla çarpıcı bir hale getirebilirsiniz. İyi bir yalıtıma sahip konteyner evin iç duvarlarını ahşap panellerle kurgulayarak daha sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayrıca zemin tercihinizin de hem yalıtım sağlayacak hem de dayanıklı malzemelerden yana kullanmalısınız. Konteyner evin bolca gün ışığı alabilmesi için pencereleri doğru bir şekilde kullanmalısınız. Salon olarak kullanacağınız bölümde, boydan boya cam duvarlara yer verebilirsiniz. Böylelikle gün ışığını cömertçe içeriye girmesini sağlayarak, manzaranızı da kesintiye uğratmamış olursunuz.

Benzer Haber  Erzurum Şehir Hastanesi

Konteyner ev dekorasyonu için en uygun tarzlar, retro, country ve modern olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle modern bir konteyner ev dekorasyonu yapmayı düşünüyorsanız, endüstriyel mutfak dekorasyonu da uygulayabilirsiniz. Oturma bölümü ve mutfağı bir arada kullanarak şık ve kullanışlı bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Konteyner Evin Ahşap İle Uyumu

konteyner-ev

Modern Tasarım Konteyner Evler

konteyner-ev

Sıcak Görünüme Sahip Konteyner Modeli

konteyner-ev

Renkli Tasarım Konteyner

konteyner-ev

Konteyner Evlerin Ortalama Fiyatları

konteyner-ev

18 metrekare metropol konteyner fiyatı 15.045,00 TL.

konteyner-ev

Özel üretim konteyner fiyatı 17.700,00 TL.

konteyner-ev

60 metrekare çatılı konteyner evin fiyatı ise ortalama 44.250,00 TL.

Yorum Yazın