evim-wowwo-nedir

Evim Wowwo nedir?

Evim Wowwo yeni bir konut sahibi olma yöntemi. Yeşil İnşaat’ın patronu Engin Yeşil tarafından kurulan Evim Wowwo sisteminde yüksek kira garantisi sunuluyor. Evim Wowwo ile ev sahibi olursanız 5 yıl kira garantisi ve yıllık yüzde 60 oranında kazanç sağlandığı iddia ediliyor.

Evim Wowwo nedir?

Eminevim, Birevim ve Fuzulevim gibi alternatif konut sahibi olma yöntemlerini duymuşssunuzdur. Alternatif konut sahibi olma yöntemleri arasına Evim Wowwo da eklendi. Şimdi hemen soruyorsunuz ” Evim Wowwo nedir?”. Hemen açıklayalım. Kira garantili ve yüksek kazançlı konut sahibi olma yöntemi…

İnnovia markalı konut geliştiren Yeşil İnşaat’ın patronu Engin Yeşil tarafından kurulan “Wowwo” ikinci el araç satışı yapıyor. Engin Yeşil burada edindiği tecrübeler ışığında bu sistemi kuruyor. Sistem dahilinde Esenyurt’ta yer alan İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3, İnnovia Ispartakule ticari alanlar, İnnovia Terrace İzmit ve Metal Yapı Konut tarafından geliştirilen Blue Lake Küçükçekmece, Real Life Göktürk ve Kemer Life 23 Göktürk projelerinde yer alan daireler satılıyor.

Evim Wowwo avantajları!

Sistem sayesinde almayı düşündüğünüz gayrimenkulü piyasa değerinin yüzde 50 altında alıyorsunuz. Almayı düşündüğünüz ya da aldığınız evin değerinin yüzde 7’si oranında tutarı 5 yılda geri alıyorsunuz. Bu da 5 yılda size yüzde 35 oranında avantaj sağlıyor. Yani size dolar bazında 5 yıl boyunca kira garantisi sunuluyor. Dolar kuru artarsa kazancınız da otamatik olarak artıyor.

evim-wowwo-avantajlari

 

Herhangi bir inşaat firmasından daire almak ile Evim Wowwo sisteminden daire almak arasındaki farkları da şöyle açıklayalım; X firmasından aldığınız 1+1 dairenin fiyatı 350.000 lira, Evim Wowwo’dan aldığınız aynı nicelik ve nitelikteki evin fiyatı 245.000 lira. Alırken 105 bin lira kazanıyorsunuz. Avantajlar bitmedi devam ediyor. X firmasından aldığınız dairenin kira garantisi yok. Ama Evim Wowwo sisteminde 5 yıl boyunca dolar bazında kira garantisi var.

Benzer Haber  Günlük Kiralık Ev Güvenilir mi?

Evim Wowwo bunu nasıl yapıyor?

Wowwo.com her yıl 10.000’den fazla araç satan bir kuruluştur. Portföyünde bulunan 14 bini aşkın aracı 0 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemi ile satar. Yıllık cirosu 1 milyar TL üzerindedir.

Wowwo inşaat firmalarının ve bankaların elindeki tamamlanmış konut ve ticari alanları toplu olarak, yüzde 40’a kadar indirimli satın alır. Bu gayrimenkulleri müşterilerine %5 kârla, nakit veya banka kredisi ile satar.

İndirimli olarak aldığı bu gayrımenkulleri satarak elde ettiği kârı ve nakdi, sattığı araçların fonlamasında kullanır, banka finansmanına ihtiyaç duymaz ve yüksek faiz giderlerini devre dışı bırakır. Böylelikle araç almak isteyen müşterilerine araçları, en iyi koşullarda ve en avantajlı ödeme planları ile satar.

Evim Wowwo’nun Wowwo’dan araç sahibi olmak isteyenler için sağladığı ayrıcalıklar bununla da bitmez.

Evim Wowwo, portföyündeki yüzlerce gayrımenkulü, Wowwo araç müşterilerine özel ve eşi bulunmaz şartlarla kiralayarak hem müşterileri için sunduğu avantajları zenginleştirir hem de özkaynakları için kira geliri elde eder.

Elde ettiği kira geliri ile ödediği kira arasında oluşan farkı gayrimenkul satışından sağladığı kâr ve araç finansman giderlerini düşürerek sağladığı kârdan kompanse eder.

Evim Wowwo’dan gayrimenkul sahibi olanlar:

  • Yüzde 40’a varan indirimli fiyat avantajından yararlanır.
  • “Yüksek ve Garantili” kira geliri elde eder.
  • Tapusu olan tamamlanmış gayrimenkul satın alarak hiçbir riske girmez.

Evim Wowwo güvenilir mi?

Bu noktada aklıma takılan soru bu satış işleminde ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor. Birinci seçenek nakit ikinci seçenekte banka kredisi. Bu sistemde senetle ev sahibi olma şansınız yok. İnnovia ya da Metal Yapı Konut’a ait dairelerden birini beğendiniz ve fiyatta da anlaştınız. İş ödemeye geldi. Banka kredisi kullanmaya karar verdiniz. Normal şartlarda X firmadan daire aldığınız zaman bankadan kredi kullanırsınız banka size ait olan tapuya ipotek koyar. Siz borçlarınızı ödersiniz banka da ipoteği kaldırır. Bu sistemde bankadan kredi kullanıyorsunuz ipoteği Evim Wowwo koyuyor. Bu nasıl oluyor mutlaka iyice araştırın.

Benzer Haber  Arsa alırken nelere dikkat edilmeli!

Sözleşme yapmadan önce lisans sahibi ve sektöründe deneyimli bir avukata danışın. Sözleşmenizi okusun, onaylasın siz ondan sonra daire alın. Ya da siz bilirsiniz dilediğiniz gibi de alabilirsiniz.

Evim Wowwo sunduğu fırsatlar ve ödeme planlarına bakılınca çok mantıklı gibi görünüyor. Ev fiyatları ucuz ve banka kredi oranları piyasanın çok altında.

Emlaklobisi.com / Temmuz 2018

Yorum Yazın