Fethiye Öğretmenevi

Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olan Fethiye’deki konaklamalarınızda Fethiye Öğretmenevi size yardımcı olacaktır. Fethiye eşsiz doğası ile insanların yaz aylarında en fazla tercih ettiği yerler arasında yer alır. Öğretmenler ve diğer kamu çalışanları için tatil yapmak son derece önemlidir. Tüm yıl yoğun bir şekilde çalışan öğretmenler, eğitim yılı sonunda dinlenmek ister. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte de kendilerine tatil planı yapar.

Fethiye Öğretmenevi ile ilgili görsel sonucu

Tatillerde planlanan konuların başında konaklama gelir. Çünkü ülkemizde genellikle öğretmenlerin tatil için ayırdıkları bütçe son derece sınırlıdır. Bu sınırlı bütçenin içerisinde de öğretmenler ve diğer kamu çalışanları konaklama için büyük ödemeler yapmak istemezler. Aslında Fethiye otel konusunda oldukça zengin bir yerdir. Ancak genellikle oteller insanların bütçesinin çok üzerinde fiyatlandırmalar yapar. Uygun oteller de güvenlik ve temizlik gibi konularda insanların içine sinmez. Dolayısı ile de en çok tercih edilen konaklama yerleri arasında yerini alır.

Otel konforuna uygun fiyatlar ile ulaşmak isteyen herkes Fethiye Öğretmenevini tercih eder. Hatta bu durum genellikle yaz aylarında kolay bir şekilde yer bulunmamasına neden olur. Bu nedenle kişiler, kış aylarından yerlerini ayırttırmalıdır. Erken rezervasyon, yaz tatilinizin daha uygun bir hale gelmesine olanak sağlar. Fethiye Öğretmenevi iletişim bilgisi aracılığı ile rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan hesap bilgileri üzerinden de ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. Henüz yaz ayı gelmeden planlanan tatiller, kişilerin yer bulmasını da kolay hale getirir.

Muğla yaz aylarının vazgeçilmezi halindedir. Ege’nin incisi konumundaki bu şehrin pek çok ilçesi yaz aylarında yoğun ziyaretçi ile karşılaşır. Bu ilçeler arasında da Fethiye de bulunur. Fethiye denizi insanların oldukça beğenisini sağlar. Özellikle de rüzgâr sörfü gibi etkinler sayesinde de insanların yoğun ilgisini çeker. Ayrıca Fethiye yamaç paraşütü konusunda da herkesin tercih ettiği şehirlerin başında yer alır. Yamaç paraşütü yapmak isteyenler de sıklıkla Fethiye’de konaklar. Fethiye’de konaklamak isteyenlerin en doğru seçimi de Fethiye Öğretmenevi olur.

Benzer Haber  Münevver Ayaşlı Yalısı

İçindekiler

Fethiye Öğretmenevi Nerede?

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Öğretmenevi oldukça merkezi bir konumda yer alır. Foça Mahallesi Barış Manço Bulvarı üzerinde bulunur. İlçede gezilecek yerlere ve eğlence mekânlarına yürüme mesafesindedir.

Fethiye Öğretmenevinin doğru bir konumda bulunması da insanların burayı konaklamak için tercih etmesine olanak sağlar. Konumu insanların fazla ulaşım masrafı içerisine girmemesine olanak sağlar. Çünkü pek çok noktaya yakındır. Yerleşim yeri içerisinde sizi ulaşım masrafı ile karşı karşıya getirmez.

Fethiye Öğretmenevi Hakkında Bilgi

Ä°lgili resim

Fethiye Öğretmenevi ilk lokal olarak faaliyetlerine başlar. Bunun için İtfaiye binası karşısında bir yer kiralanır. 1990 yılında lokal olarak hizmet veren Fethiye Öğretmenevi bir süre bu şekilde çalışmalarını sürdürür. 1994 yılında ise öğretmenevi lokal hizmetinin yanında otel olarak da hizmet vermeye başlar. Bu sayede de Fethiye Öğretmenevi şehir dışından gelen misafirlerini ağırlamaya başlar.

Fethiye Öğretmenevi daha önce farklı binalarda hizmet yürütür. Genellikle de kiralanan bir otel kullanılır. Ancak günümüzdeki Fethiye Öğretmenevi 2015 yılından bu yana faaliyetlerine devam eder. Barış Manço Bulvarında yer alan Fethiye Öğretmenevi, ilçe öğretmenevleri arasında en büyük oda sayısına sahip olanlardan biridir. Bu sayede de Fethiye Öğretmenevi doluluk oranının azaltılması sağlanır. Fethiye Öğretmenevi hakkında bilgi sahibi olarak istediğiniz tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Yaz aylarında Fethiye’nin fazla turist çekmesi, bu mevsimde Fethiye Öğretmenevinde yer bulmayı da zorlaştırır. Bu nedenle de erken bir şekilde yer ayırttırmak her zaman işe yarar. Üstelik sitede bulunan bilgileri kullanarak ödeme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yaz aylarındaki tatil için ayırdığınız bütçenin büyük bir bölümünü de konaklama giderleri olarak kullanmanıza gerek kalmaz.

Benzer Haber  Eskişehir Öğretmen Evleri

Özellikleri

Oda sayısı 33’dür. Bu oda sayısı da diğer ilçe öğretmenevleri arasında daha büyük bir konuma ulaştırır. 33 odası bulunan Fethiye Öğretmenevinin yatak sayısı 100’dür. Her odada klima bulunur. Özellikleri arasında yer alan odalarda klima hizmeti yaz aylarında kişilerin konaklamasının sorunsuz olmasına olanak sağlar. Her odada günün her saati ulaşılan sıcak su bulunur. Ayrıca odalarda televizyon da mevcuttur.

Fethiye Öğretmenevi oldukça modern bir tarz ile döşelidir. Burada kalan pek çok kişi konakladığı süreden oldukça memnun bir şekilde ayrılır. Modern dekorasyonu ile de insanların rahat kalacağı bir yer özelliğindedir.

Restoran olarak da hizmet verir. Fethiye’de nerede yeme yemeliyim diyenler için doğru seçenekler arasında bulunur. Lezzetli yemeklere ulaşmak isteyen herkese restoran hizmeti önerilir. Ayrıca tüm bu özelliklerinin dışında bahçe olanağını da ziyaretçilerine sunar. Özellikle sıcak yaz gecelerinde bahçe keyfi ile Fethiye’nin güzel havasının tadını çıkarabilirsiniz.

Fiyatları

Ä°lgili resim

Öğretmenevlerinin fiyat çizelgeleri birbirinden farklıdır. Ancak tamamında öğretmen için sunulan oda fiyatları ile diğer kişilere sunulan fiyatlar birbirinden farklıdır. Fiyatları diğer öğretmenevlerine oranla çok daha hesaplıdır. Bu nedenle de özellikle öğretmenlerin tatil için ilk tercihleri Fethiye Öğretmenevi olur. Kişi başı öğretmen fiyatları 50 TL olarak belirlenir. Öğretmen dışındaki diğer kamu görevlileri de son derece düşük fiyatlara Fethiye Öğretmenevi hizmetlerinden yararlanabilir. Diğer kamu görevlileri ve siviller için aynı ücret geçerlidir. Diğer kamu görevlileri ve siviller için belirlenen günlük oda ücreti de 55 TL’dir. Son derece hesaplı bu fiyat tarifesinden yararlanmak için siz de iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın