finansevim-faizsiz-konut

Finansevim herkesi faizsiz ev sahibi yapacak!

Finasnevim tasarrufa dayalı finans sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Son günlerde sık sık duymaya başladığımız faizsiz konut sistemine yeni katılan Finansevim sektöre çok hızlı giriş yaptı. Tüm Türkiye’de şubeleşme çalışmalarını sürdüren şirket ev almak isteyenlere faizsiz farklı seçenekler sunuyor.

Finansevim Nedir?

Şirket hakkımız köşesinde yayınladığı açıklamada sistemden şöyle bahsediyor, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu sistemi ülkemiz insanlarının da hizmetine sunmak için çıktığımız bu yolda, ilk hedefimiz; insanlarımızın alım gücünü nasıl kolaylaştırmak oldu. Bu hedefimizi belirlerken ilk sorumuz insanlarımızın en uygun ve avantajlı yollarla faiz ödemeden, evden arabaya, arsadan ofise ve hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar tüm gereksinimlerini nasıl karşılarız oldu? Dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de uygulamaya başladık.

Finansevim sisteminde nasıl ev sahibi olurum?

Finansevim sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunuyor.

1-Çekiliş Fonu

2-Vade Ortası Fonu

3-Relax Ödeme Fonu

Finansevim sisteminde nasıl ev sahibi olabileceğinizi gelin örnek üzerinde birlikte inceleyelim.

Öncelikle ihtiyacınız olan para miktarına karar verin. Örnek 80.000 TL, 150.000 TL ya da daha fazlası. Para miktarını belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız modeli seçebilirsiniz. Biraz peşinatınız var ve peşinatlı modeli seçtiniz. Daha sonra aylık ne kadar ödeyebileceğinizi seçiyorsunuz. 12 aydan 180 aya kadar grup içinde yer alabiliyorsunuz. Grup ne kadar büyürse ödeyeceğiniz taksit miktarı da düşebiliyor. Tüm bu süreçlerin sonunda sözleşme imzalayabiliyorsunuz. Artık siz bir ev sahibi olma adayısınız…

Finansevim sisteminden kimler faydalanabilir?

Burada herhangi bir kısıtlama yok. Yaşınızın, mesleğinizin hiçbir önemi yok. Ev ve Otomobil Sahibi olmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı şirketin sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Benzer Haber  Türkiye’nin En Büyük 10 İli Nüfusu

Peşinatınız yok sistemden yararlanabilir misiniz?

Sistemde peşinat zorunluluğu yok. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcut. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlı.

İstediğim evi alabilir miyim?

Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

finansevim-nedir

Finansevim Sistemi

Finansevim güvenilir mi?

Finansevim sektöründe tecrübeli 3 ortak tarafından Aralık 2017 tarihinde kuruldu. Kısa sürede şubeleşme çalışmalarını tamamladılar ve devam ediyorlar. Güven konusu biraz göreceli olabilir. Sisteme girmeye karar verdiğinizde mutlaka iyice araştırın. Kendinizi olabildiğince güvence altına almaya çalışın. Sözleşme aşamasına geldiğiniz zaman yanınızda mutlaka avukatınız olsun. 300-500 bin liralık sözleşmelere nerede olursanız ne alırsanız alın avukatsız imza atmayın.

Finansevim iletişim bilgileri:

Atatürk Mh. 3. Cd. No:1/1A Ataşehir/İSTANBUL

bilgi@finansevim.com.tr

0850 346 9332

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Yorum Yazın