İsfanbul Eğlence Yaşam ve Alışveriş Merkezi!

İsfanbul avm, tema park, yes club, Show center, jungle İstanbul, holiday home, designer outletten oluşmaktadır. Eski ismi Vialand olan İsfanbul eğlence yaşam alışveriş merkezi hepinizi büyüleyecek.

İsfanbul AVM

Mağazalar, restoranlar, sinema, fitness ve oteller hatta bunlara özel hizmet ve etkinliklerden oluşmaktadır.Eğlencenin başkenti İsfanbul,  yenilenen sürprizleri ile eğlence, yaşam ve alışveriş merkezi olarak hizmetine devam ediyor. Yepyeni ünitelerin yanı sıra sayısız etkinlik ve gösteriler, şov ve konserlerin yer alacağı büyük bir konser alanı, alışveriş neşesi sizleri bekliyor.

isfanbul

Birbirinden farklı ünite ve parkurların yer aldığı eğlence şehri  ‘Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri’ organizasyonunda ‘Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’ ödülünü aldı. İçinde 30 eğlence ünitesi bulunduran mekan aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip. Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız bir eğlence sunmayı hedeflerken farklı deneyimler yaşatmayı da özen gösteriyor.

Çocuklarınız için,  ünlü çizgi film karakteri Sünger Bob, arkadaşı Patrick ve Çıtır Yengeç  eşliğinde Bikini Kasabası’nı 4 boyutlu  simülasyon gösterisi ile çocuklarınıza farklı bir sinemaya deneyimi yaşatan Tema Park’ta aynı zamanda Kaşif Dora’nın seyahat maceraları gösterisi de yer alıyor.

İsfanbul Tema Park

İsfanbul Tema Park içerisindeki tema parkın kapladığı alan açısından devasa boyutlardaki eğlence bölümünde, çocuklara ve yetişkinlere uygun onlarca ünite keyifli zaman geçirmeniz için sizleri bekliyor. Üstelik bu ünitelerin hepsi engelli bireylerin rahatça kullanabilecekleri şekilde tasarlanmış. Eğlence alanlarının dışında tesiste yaklaşık 110.000 metrekarelik alışveriş bölümü bulunuyor. Üzeri kapalı ve açık caddelerden oluşan bu bölümde birbirinden ünlü markalara ait 200 mağaza bulunuyor.

isfanbultemapark

Tramvayla dolaşabileceğiniz alışveriş caddelerinde ayrıca yeme-içme bölümlerine ve sinema, bowling salonu, sağlıklı yaşam merkezi gibi aktivite alanlarına yer verilmiş.

Benzer Haber  Suriçi Neresidir? Hangi Semtler Yer Alıyor?

İsfanbul Yes Club

Yes club kartı kullandığınuz her sefer size kazanç olarak geri dönüyor. Sınırsız eğelence için sunulan Yes Club kart ile online alışveriş yapabilir, özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

yesclubkart

Yes Club kartınızı eğlence merkezindeki gişelerden alabilir ya da telefonunuza mobil uygulama indirerek sahip olabilirsiniz.

Jungle İsfanbul

jungleisfanbul

5000 m2’lik egzotik canlılarla dolu Jungle Park, Zindan ve Safari’den oluşan büyülü bir alan. Yüzlerce egzotik canlının bir arada olduğu gizemli bir dünyanın içine girmeye hazır mısınız? Jungle eğlence merkezi içerisinde yer alan korku tüneli, korkuya meydan okuyanlara kapılarını açıyor. Farklı bir deneyim yaşamak isteyenlere özel Safaride karanlıkta yolunuza çıkacak sürprizlere hazırlıklı olun.

jungleisfanbul

Yorum Yazın