İst Marina AVM

İstanbul için en önemli yerler arasında alışveriş merkezleri gelir. Bunların içerisinde en göze çarpan yer deniz üstündeki bu alışveriş merkezi olmuştur. İst Marina AVM ile ilgili tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İst Marina AVM farklı bir dünyaya açılan kapının anahtarı gibidir. Burası deniz üstü bir dünya olmuştur. Burada herkesin ilgisini çeken mükemmel etkilinler aktif bir şekilde yapılmaktadır. Burası Türkiye’nin en gözde şehirlerinden İstanbul da yer alır ve buraya herkesin kolay bir şekilde ulaşım sağlaması amacıyla oldukça çeşitli ulaşım noktaları bulunur. Otobüslü ulaşımlarda Pendik noktasından Kadıköy’e birçok otobüs aktif bir şekilde ulaşımın sağlanması adına hareket etmektedir. Görebileceğiniz en görkemli ve en güzel alışveriş merkezlerinden birisi olan bu yer sizlerin ilgisini çekek muhteşem detaylara sahiptir.

İst Marina AVM Özellikleri

İst Marina AVM özellikleri oldukça fazla ve çeşitlidir. En kalabalık şehrimiz İstanbul’da yer alan bu alışveriş merkezi görülebilecek en büyük yerler arasındadır. İçerisinde toplamda 160 adet mağaza aktif bir şekilde çalışma göstermektedir. Oldukça yüksek rakamlarla hazırlanan bu yer yapım aşamasında verilen paraların çok daha fazlasını getirecek potansiyele sahiptir.

İçerisinde birbirinden farklı ve en çok bilinen markların mağazaları bulunmakta ve ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Tam olarak 3 kattan oluşuyor ve her katı ile mükemmel bir görünüm sunuyor. Alışveriş merkezinin aksine burası yaşayan bir dünya olmuştur. İçerisinde sinema, çocuklar için mükemmel oyun alanları, en güzel şekilde denize nazır bir manzara ve içerisinde birbirinden güzel oturma alanları restoranlar bulunmaktadır. Ayrıca sizler de istediğiniz bir yeri kiralayarak işletmeye başlayabilirsiniz.

İst Marina AVM İçin Ulaşım Noktaları Nerelerdir?

İst Marina AVM ulaşım için aktif bir şekilde çalışma gösteren birçok ağ bulunur. Buraya sahil üzerinden ya da kara yolu üzerinden ulaşım oldukça kolaydır. Pendik için hem Kadıköy hem de Bostancı merkezlerinden ulaşım hatları bulunmakta ve herkesin kolayca bu merkeze yer edinmeleri mümkündür. Sizlerin ilgisini çeken ve sizlere her şekilde muhteşem bir şölen sunup aradığınız istediğiniz her şeyi ayağınıza getiren bu yere sizler de kısa süre içerisinde istediğiniz ulaşım noktasından hareket edebilirsiniz. Sizler için oldukça önemli bir yer olacak ve bu yer ile sizler de çok farklı bir dünyaya açılacaksınız.

Benzer Haber  Yabancıya konut satışı!

Konumu ve görsel güzelliği ile muhteşem bir dünyaya açılan bu alışveriş merkezinde sizlere oldukça büyük kolaylıklar sağlanmıştır. İst Marina AVM diğer mağazalardan farkı içerisinde engelli vatandaşlar için tekerlekli sandalye imkânı tanınmıştır. Bunun yanında aktif bir şekilde sizlere yol gösterecek olan danışmalar bulunmakta ve sizlerin aklına takılan her türlü soruya cevap olmak için hizmette bulunmaktadırlar. Girişte vale sizleri karşılamakta ve araç güvenliğiniz sağlanmaktadır. Uzun süre yer arama derdi sona ermiştir. Bugüne kadar muhteşem detayları ile 4 farklı ödüle ev sahipliği yapmıştır. Kolay ulaşım için aktif servisleri bulunmakta ve bu servisler sabah ondan itibaren çalışmaya başlayıp dörde kadar çalışmalarına devam etmektedirler.

İst Marina AVM Ziyaretçi Potansiyeli

Oldukça geniş bir alana yayılan ve herkesin ilgisini çekecek devasa bir güzelliğe sahip olan bu alışveriş merkezi büyüklüğü ile ilgileri çekmeyi başarmıştır. Milyonlarca insan için yeni bir umut olup birçok insanın yeni iş kapısı haline gelmiştir. İçerisinde yer alan alışveriş merkezleri şimdiye kadar oldukça fazla dolmuş ve özellikle bilinen markalarca tercih edilmiştir. Bu hali ile en önemli markaların ev sahipliğini yapmıştır. İst Marina AVM ziyaretçi sayısı ilk açımlığı zaman 14 milyona yakın olarak düşünülse de aksi bir şekilde bu oran yükselmiş ve 18 milyona yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.

Yorum Yazın