İstanbul-Bilim-Üniversitesi-emlaklobisi

İstanbul Bilim Üniversitesi

Üniversite eğitimi konusunda İstanbul Bilim Üniversitesinde görmeyi düşünen öğrenciler için 2018-2019 yılında ücretler konusunda sizlere bilgiler sunacağız.

İstanbul-Bilim-Üniversitesi-emlaklobisi

Adayların kayıt konusunda bizzat üniversitelere başvurmaları gerekir. Posta ile kayıt yapılmamaktadır. Kayıt konusunda sizlerden istenecek olan belgelerin onaysız sureti ya da fotokopisi kabul edilmemektedir. Belgeler eksik olması durumunda üniversite içerisinde kayıt yapılmamaktadır. İstanbul Bilim Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenim Ücretleri konusunda sitemize giriş yapabilirsiniz. Yabancı Uyruklu bulunan öğrenciler için eğitim ücretleri Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ile aynı şekilde bulunmaktadır. Eğitim Ücretinin hepsi peşin şekilde taksitli tutar üzerinden ödenmektedir. İstanbul Bilim Üniversitesi Eğitim fakültesi içerisinde 2018-2019 Eğitim Ücretleri konusunda sizde görüşlerinizi sormayı düşündüklerinizi konu altından yorum olarak kolayca bizimle paylaşabilirsiniz.

İstanbul Bilim Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bilim Üniversitesi 2018-2019 ücretleri konusunda akademik yılı ücretleri yenilendiği zaman internet adresimiz üzerinde yer alacaktır. Tercih etmeyi düşündüğünüz adaylar için geçen yıl giriş yapan öğrencilerin ödemek istediği yıllık ücretler yazımızda sizlerle bir araya gelmektedir.

İstanbul-Bilim-Üniversitesi-emlaklobisi

Tıp Fakültesi

Üniversitede yer alan Tıp Fakültesinde eğitim görmeyi düşünen ücretli öğrenciler konusunda öğrenim bedeli 60.111,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Hemşirelik Yüksekokulu

Bu fakülte içerisinde eğitim görmek isteyenler için eğitim bedeli 23.517,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Fen-Edebiyat Fakültesi

Moleküler Biyoloji, Psikoloji ve Genetik bölümleri konusunda ücretli öğrenciler için 31.365,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Sağlık Yüksekokulu

Beslenme ve Diyetetik bölümü de fakülte içerisinde yer almaktadır. Eğitim ücreti ücretli öğrenciler için 25.470,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Ebelik bölümü üzerinde eğitim görmeyi düşünen öğrenciler için öğrenim bedeli 19.539,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümleri içerisinde eğitim görmeyi düşünen öğrenciler için ücretli öğrenim bedeli 25.470 TL olarak hesaplanmıştır.

Sağlık Yönetimi bölümü içerisinde eğitim görmeyi düşünen öğrenciler için öğrenim bedeli 21.348,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Benzer Haber  Doğru Taşımanın Önemi Ve Nakliye Şirketi Seçimi?

Sağlık Meslek Yüksekokulu

Tıbbi Hizmetler, Yönetim ve Organizasyon ve Sağlık Bakım Hizmetleri bölümünde yer alan programlarda eğitim görmeyi düşünen belirtilen ücretli öğrenim bedeli 13.932,00 TL olarak hesaplanmıştır.

Bu üniversite üzerinde açıklanmış olan bu bölümlerin ücretleri konusunda kısa bir şekilde genel bilgi vermemiz gerekirse bu ücretleri peşin ödemeyi düşünen için %5 oranında indirim gerçekleştirilmektedir. Üniversite öğrencilerin eğitim fiyatları konusunda sekiz ay taksitlendirme gerçekleştirilmektedir.

Güncel Puan Listesi

İstanbul-Bilim-Üniversitesi-emlaklobisi

2018 İstanbul Bilim Üniversitesi ücretleri başarı sıralamaları ve kontenjanları konusunda detaylı bilgileri internet adresimiz üzerinde bulabilirsiniz. Bu fiyat aralıkları son dört yılın Üniversitesi tarafından açıklanmış olup 2018 TYT ve AYT yani YKS ye girip tercih yapmayı düşünen üniversite adayları bu başarı sıralamalarına bakılmaktadır. Bununla beraber sınav sisteminin değişmesinden dolayı yerleştirme sıralama aralıkları ve puanlarında değişimler gözlenebilmektedir

İçerisinde Grup Florence ve Nigtingale hastanelerini barındırmış olan bir vakıf üniversitesi olarak hizmet veren İstanbul Bilim Üniversitesi İstanbul şehrinde faaliyet gösteren üniversiteler arasındadır. Erasmus, Farabi gibi eğitim programları üzerinde öğrencilerine devamlı olarak üniversite, eğitim ile beraber sosyal konular da öğrencilerine destek olmaya devam etmektedir. Bu yazımız içerisinde sizlere İstanbul Bilim Üniversitesi Eğitim Ücretleri konusunda detaylı bilgileri paylaştık.

Yorum Yazın