samatya_devlet_hastanesi

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği

İstanbul’da hastane denildiği zaman ilk akla gelen isimler arasında yer alan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya polikliniği isminden de anlaşılacağı üzere araştırma hastanesi adına olan tüm vakalarda son derece başarılıdır. Yatak kapasitesi son derece yüksek olmasından dolayı sadece İstanbul’da yer alan hastalara değil tüm ülke üzerinde yer alan ağır vakalara müdahalede bulunarak sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olmaktadır. İstanbul’un en yoğun semti olarak bilinen Fatih’te yer alan hastane, tüm yoğunluk durumuna rağmen hastalara her zaman gerekli olan özeni ve hassasiyeti göstermeye devam etmektedir.

samatya_devlet_hastanesi

Hastane içerisinde yer alan tüm poliklinikler bulunduğundan ve tüm hastalıklar konusunda son derece uzman olan cerrah ve hekimler yer almasından dolayı oldukça yoğundur. Ağır vaka olan veya doğru teşhis konulamamış pek çok vaka araştırma hastanesi içerisinde iyice araştırılıp değerlendirildikten sonra teşhis konulmaktadır.

Ana bina yataklı uygulamalarının büyük bir kısmını kapsamış olan 5. ve 6. dilatasyon güçlendirme ve restorasyon uygulamalarının tamamlanmasının sonrasında hasta odaları adına tuvalet, banyo standardizasyonu sağlanmakta ve odalar hasta ve refakatçiler düşünülerek koltuk ve televizyonlarla donatılmaktadır. Hastane içerisinde tüm cihazlar teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği Hakkında

Hastane binası içerisinde güçlendirme ve restorasyon uygulamaları, merdiven ve asansörlerin yer aldığı orta blok 3. dilatasyon bölümünde devam etmektedir. Hasta ve çalışanlar için asansör sayıları arttırılmıştır.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi ülkemizin ne önemli hastaneleri arasındadır. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi devam olarak büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiş olan hastane içerisinde kullanılan teknoloji ve teçhizatının sahip olduğu modern yapısı Türkiye’nin en iyi hastane olmasını sağlamıştır.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tarihçe

samatya_devlet_hastanesi

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinin eski adı İşçi Sigortaları Kurumu Hastanesidir. 560 yatak kapasitesi ile inşa edilerek hizmet hayatına başlamıştır. Dönemim büyük isimlerini açılışının yaptığı hastane içerisinde eski zamanlarda döneminin en büyük hastanesi olarak yer alıyordu. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi sahip olduğu hekim ve personeli ile günümüzde de kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Kaliteli hasta kabul uygulamaları sayesinde günümüzde Türkiye’nin her noktasından hasta kabul etmektedir.

Benzer Haber  Muvazaa Nedir?

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi konusunda detaylı bilgiler hastanenin kendi resmi internet adresi üzerinde yer almaktadır.

Günümüzde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya polikliniği hastalara yardımcı olmaya devam etmektedir. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya polikliniği yapılan restorasyon ile beraber daha fazla hastaya kaliteli hizmet ulaştırabilmektedir. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği ile iletişime geçmek istiyorsanız hemen hastanenin internet adresine giriş yapabilir, doktorları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi günümüzde Avrupa’nın en modern hastaneleri arasındadır. Bu modern yapı içerisinde sizde hastalıklarını giderebilmek için hemen hemen İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin resmi internet adresi üzerinden randevu alabilirsiniz. İnternet adresi üzerinden yapacağınız randevu sistemi sayesinde sizde kolayca doktorlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık haberleri ve hastaneler hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Hastaneler ve sağlık hakkında tüm güncel detaylı bilgiler internet adresimiz üzerinde sizlerle bir araya gelmektedir.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği Nerede?

Poliklinik,  Kasap İlyas Mah., Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. Fatih/İstanbul adresinde bulunmaktadır. 

samatya_devlet_hastanesi

Yorum Yazın