İstinye Park AVM

Çok sayıda seçkin mağazanın en hizmet vermekte olan alışveriş merkezleri arasında özellikle yoğun ilgi gören yerlerden biridir. Son derece ferah görünümü ile alışveriş yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yerler arasında İstinye park AVM yer almaktadır. Orjin Grup ve Doğuş Grup ortaklığıyla 2005 yılının temmuz ayında açılışı yapılmıştır. 87.000 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Sahip olduğu konumu itibariyle özellikle alışveriş yapmak isteyenlerin yoğun olarak tercih ettiği bölgeler arasında yer almaktadır. Açık ve kapalı alışveriş mekanları ve farklı ihtiyaçları karşılayabilmek için seçkin mağazaların yer aldığı alışveriş merkezlerinden biridir.

İstinye Park Nerededir?

İstanbul’da özellikle alışveriş yapmak isteyenlerin tercih edebileceği yerler arasında yer alan İstinye park nerededir? En çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Alışveriş merkezine ulaşmak isteyenler için Sarıyer’de bulunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında yer alan alışveriş merkezlerinden yalnızca biridir. Gelişen ve modern tarzı ile dikkat çeken alışveriş merkezi olarak bilinir.

İstinye Park Nasıl Gidilir?

İstanbul Sarıyer’de yer alan alışveriş merkezine otobüs hatlarında rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Farklı saatlerde hareket etmekte olan otobüs hatlarının tercih edilmese kısa süre içerisinde merkeze ulaşım sağlanması açısından etkilidir. Aynı zamanda minibüs ile ulaşım sağlanabilir. Alışveriş merkezi bölgesine hareket etmekte olan minibüsler İstinye, Beşiktaş Tarabya ve Beşiktaş üzerinden hareket etmektedir. Minibüs ve otobüs dışında da özel araçlar ile de rahatlıkla bölgeye ulaşım sağlanabilir.

İstinye Park AVM Servisleri

Servis hizmeti sağlamakta olan alışveriş merkezlerinden biridir. 12 ile 14 arasında oto Sanayi ve İTÜ durağından kalkmakta olan servisler özellikle alışveriş keyfini yaşamak isteyenlerin merkeze rahatlıkla ulaşmasını sağlamaktadır. Alışveriş merkezine gelecek olanlar İstinye Park AVM servis saatlerini uygun şekilde hareket edebilir ve bu şekilde sorun yaşamadan ulaşım sağlayabilirler.

Benzer Haber  Gelir Vergisi Hesaplama

İstinye Park AVM Özellikleri

Alışveriş merkezi içerisinde üç boyutlu görüntü teknolojisi ile kullanılmakta olan 1 adet I-max sinema salonunun yanı sıra 12 sinema salonu bulunmaktadır. Aynı zamanda eski mahalle pazarlarını andıran 20 küçük dükkanıyla da son derece otantik bir görünüme sahiptir. Tavan kısmında bulunan cam bölüm özellikle gün ışığını içeri almaktadır. Geniş alanı ile aynı anda çok sayıda farklı seçkin mağazaya ulaşmak isteyenlerin özellikle İstanbul Avrupa yakasında tercih edebileceği alışveriş merkezi olarak bilinmektedir.

İstinye Park AVM Mağazaları

Geniş alanıyla hizmet vermekte olan İstinye Park AVM mağazaları özellikle aradığınızı bulmanızı sağlayabilecek en seçkin mağazaları ulaşmanızı sağlamaktadır. Toplamda 280 mağaza ile hizmet vermektedir. Kıyafetten yemeye içmeye kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü mağazayı bir arada bulabileceğiniz merkezler arasında yer almaktadır.

Alışveriş merkezi içerisinde yer almakta olan mağazalar şunlardır; Kiğılı, Adidas, Adl, Akar Terzi, Arçelik, Armani, Atasay, atasun optik, balon evi, Batik, Beko, Beymen, Boyner, Desa, Diesel, Derimod, English Home tercih edilebilecek mağazalardan yalnızca bazılarını oluşturmaktadır.

 

Yorum Yazın