Kartal Konut Projeleri

İstanbul’un en çok tercih edilen semtlerinden olan Kartal konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yapılan kaliteli konut projeleri içerisinde dairelerin yanı sıra yaşam alanlarını da barındırıyor.

Ülkemizde özellikle son zamanlarda artan konut ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yapılan yeni projeler birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Yıllardır yatırımcıları güvenli limanı olan konut sektörü yatırım yapmak isteyenlere de ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Satın aldıktan sonra yıllar içerisinde kazançların sürekli olarak arttığı ve aynı zamanda kira geliri de elde edilebilecek projeler yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle İstanbul Kartal’da yapılan projelerin boyutları ve sayısının çok fazla olması yatırımcıların bu semte yönelmelerini sağlıyor.

Yücel Park

yucel-park-projesi_

İstanbul Kartal Cevizli minibüs caddesi üzerinde yapılan Kartal Konut Projeleri nden Yücel Park projesi Teknik Yapı tarafından üstlenmiştir. Yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetle elde ettiği tecrübe ile Teknik Yapı Kartal’da yapmış olduğu bu büyük  proje ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Çevresinde bulunan 5 adet büyük park ile Yücel Park projesi yaşanılası en büyük projelerden birisi. Bünyesinde 890 adet konut yapılması planlanmasıyla birlikte proje devasa boyutlara ulaşmayı başarmıştır. 46 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen daireler 329.000 TL ile 1.282.900 TL arasında alıcı buluyor. Proje kapsamında yapılan sosyal tesis ve spor alanları ile birlikte ev sahiplerine kaliteli bir yaşamı da birlikte sunmaktadır. Yapımı devam eden projenin Haziran 2021 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır. Toplam 20.972 metrekare alan üzerine kurulan proje şimdiden alıcılarını sabırsızlandırıyor.

Helenium Sky Suite

Helenium-Sky-Suites

Kartal Yakacık’ta yükselen Helenium Sky Suite yaklaşık olarak 5.200 metrekare alan üzerine yapılan devasa projelerden birisi. Metroya, E-5’e ve Sabiha Gökçen Havaalanına oldukça yakın olan projede ulaşım sorunu bulunmamaktadır. İstanbul’un her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlanabilecek proje bu yönüyle bile birçok aile tarafından tercih edileceğe benziyor. Bünyesinde 290 adet daire yapılması planlanan projedeki evler 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 oda sayısına sahip dairelerden size en uygununu seçmeniz oldukça kolay olacaktır. Aynı zamanda yapılan projedeki bütün daireler deniz ve adalar manzarasına sahip. Bu şekilde hem ev hem de huzur satın almış olacaksınız. 30.000 metrekare üzerine yapılan proje için Eylül 2019 tarihi teslim tarihi olarak belirlenmiştir.

Benzer Haber  Baştımar Yalısı

Referans Kartal Towers

referans-kartal-

Kiler GYO’nun yapımını üstlendiği Referans Kartal Towers projesi birçok özelliği ile Kartal Konut Projeleri nden ayrılmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunan proje ile her ihtiyaca göre daire bulmak mümkün. 43 metrekare ile 303 metrekare arsında değişen daire boyutları  350.000 TL ile 1.222.600 TL arasında alıcı bulabiliyor. Yapılan kompleks içerisinde kreş, açık çocuk oyun alanları, aktivite terasları, yapay dere ve su oyunları da bulunuyor. Yapılan konutların dışında sosyal alanları ile de adından söz ettiren projede ev sahiplerinin bütün ihtiyaçları derinlemesine düşünülmüş. Sosyal aktiviteler yapabileceğiniz alanların yanı sıra mağazaları da içinde bulunduran proje adeta yeni bir şehir konumunda. Metroya, Marmaray’a, hastaneye ve Kartal İDO iskelesine oldukça yakın konumu ile hem denizden hem de karadan ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım araçlarına olan yakınlığı ile İstanbul’un her yerinden kolayca gidebilirsiniz.

Neo Bolluca 6

neo-bolluca-

Arnavutköy’de devam eden inşaat projeleri arasında en dikkat çekenlerden olan Neo Bolluca 6 projesi özellikle konumu ile ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. 3. Havaalanı, Yavuz Selim Köprüsü, Kanal İstanbul gibi büyük projelere oldukça yakın olan konut projesi özellikle yatırım yapmak isteyen alıcılar tarafından tercih ediliyor. 144 daireden oluşan projedeki evlerin boyutları 48 metrekare ile 121 metrekare arasında değişmektedir. 380.000 TL ile 620.000 TL arasında satış fiyatı bulunan dairelerin yapımı Aralık 2019 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır. Neo Yapı’nın yapımını üstlendiği projenin etrafında yine aynı firmanın yaptığı birçok proje bulunmaktadır.

Yorum Yazın