katilimevi-avantajlari

Katılımevim nedir?

Katılımevim nedir? Katılımevim güvenilir mi? Katılımevim avantajları nelerdir? Sistem nasıl işliyor? Bu sistemi rakiplerinden ayıran en önemli özellik nedir? Bu ve benzeri tüm soruların cevabı haberimizde.

Katılımevim sistemi almayı düşündüğünüz daire ya da evi peşinatsız, vade farksız, taksitle ve kredi kullanmadan almanızı sağlıyor. Sistem size 4 farklı seçenek sunuyor. Hayalinizdeki daire ya da arabayı sabit, hızlı, esnek veya sıralı sistemlerden birini tercih ederek alabiliyorsunuz.

Katılımevim nedir?

Katılımevim tasarruf ve birikimlerinizle birlikte Türkiye’nin neresinde olursanız olun sabit, esnek, hızlı veya sıralı sistemlerden biriyle daire ya da araba almanızı sağlıyor. Bu sistemde peşinatınız olsun ya da olmasın maddi gücünüze göre belirleyeceğiniz ödeme seçenekleri ile istediğiniz eve ya da arabaya sahip olmanın fırsatı sunuluyor.

Katılımevim ile nasıl ev alınabilir?

Bu sistem ile kişiler konut için yapılan kampanya modellerine dâhil olur. Bunlar Sıralı Model ve Sabit Modeldir. İlk adımda bütçenize uygun konutun bedelini belirlersiniz. İkinci adımda aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi belirlersiniz. Sonra seçtiğiniz modele göre ödemelerinizi yapıp ve teslim zamanı geldiğinde hayal ettiğiniz evi beğenip alırsınız. Güle güle oturun.

Sıralı Modele Örnek:
Konut Bedeli 150.000 TL
Aylık Taksit 1500 TL
Peşinat 0 TL

100 kişilik Sıralı Model de 100 kişi aynı anda ödediği bir taksit ile her ay bir kişinin konut ihtiyacını karşılar. Sistem en son aylara kalan kişilere bile çok erken sürelerde ev sahibi olmasını sağlar. Erken Teslim kampanyalarından yararlanmak ve bilgi almak için 444 88 41

Katılımevim avantajları nelerdir?

Faizsiz konut edinme sisteminin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz,

• Kredi yok! Faiz yok! Vade farkı yok!
• 10 aydan 360 aya kadar taksitlendirme sürelerinden yararlanabilirsiniz.
• En hızlı şekilde hayal ettiğiniz şeye /(düşüncenize) – evinize ya da aracınıza ulaşırsınız.
• Kendi beğendiğiniz bulduğunuz Ev ya da aracı alabilirsiniz.
• İptal ya da ayrılma durumlarında Sözleşmenizi fesih edebilir ve ödeme iadesi alabilirsiniz.
• Sıra belirlemeleri Noter huzurunda gerçekleşir ve izlenmeye açıktır.
• Yapılan İpotek uygulamasıyla, tüm kişiler arasında güvence sağlanmış olur.
• Taksit erteleyerek zorlandığınız dönemleri kolay atlatabilirsiniz.

katilimevim-guvenilirmi

Katılımevim güvenilir mi?

Katılımevim güvenilir mi?

Şirketin internet sitesinde yer alan açıklama şu şekilde;

Benzer Haber  Ferruh Efendi Yalısı

Katılımevim, güven ve faizsizlik ilkesiyle çıktığı bu yolda uyguladığı modelin işleyişi ve çeşitli teminatlarla garanti altına alır. Bunlar:

•Tüm modellerimizde evini ya da arabasını alacak kişilerin ödemelerini diğer müşterilerimiz sağlamaktadır. İlk ay evini veya arabasını alan bir müşterimizin evine ya da arabasına kalan borcu kadar ipotek / satılamaz şartı getirilir. Bu durumda diğer müşterilerimizin ödemeleri güvence altına alınır.

•Müşterilerimiz ödemelerini şirket teminat senedi alarak garanti altına alır. Talep eden müşterilere şirket teminat senedi masrafsız olarak verilmektedir.

•Katılımevim ile müşteri arasında yapılan sözleşmemiz de bir diğer güvencemizdir. Karşılıklı hakların korunması adına yapılmaktadır.

Şirket Sermayesi ve bilançosu yasal kurumlarca denetlenmektedir.

Bu sistemler -daha önce de yazmıştım- sonuçta patron şirketi. Daha fazla garantiler sunabilirler. Siz araştırmalarınızı mutlaka detaylı yapın. Şirketin geçmişini, ne kadar teslimat yaptığını, mali yapısını araştırın.

 

Yorum Yazın