Kayseri Şehir Hastanesi

2018 Mayıs ayında açılışı yapılan Kayseri şehir hastanesi özellikle bölgede hasta taleplerini en iyi şekilde karşılayacak hastaneler arasında yer alıyor. Türkiye genelinde başlatılan şehir hastanesi projeleri arasında yer almaktadır. Hastalara daha iyi koşullarda hizmet verebilmek adına özel olarak hazırlanmış olan hastanelerden biridir.

kayseri-sehir-hastanesi-emlaklobisi

500 milyon Euro ile gerçekleştirilen çalışmalarda ardından hizmete başlamış olan hastane en büyük şehir hastanesi olarak görülüyor. Modern hastane statüsünde yer almakta olan hastane Kayseri’de özellikle hastaların ileri teknolojiyle tedavi edilmesini sağlıyor. Sahip olduğu kapasite ile Kayseri’nin yanı sıra çevre illerde bulunan hastaların da taleplerini karşılayabilecek statüde hizmet vermektedir. YDA tarafından yaklaşık olarak 25 yıl süre ile işletilmesi gerçekleştirilecek. Toplamda 415 milyon €’ya tamamlamış olan hastane yapılan açılışının ardından hasta taleplerini karşılamaya başladı.

Kayseri Şehir Hastanesi Yatak Kapasitesi

Mayıs 2018 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan Kayseri şehir hastanesi yatak kapasitesi ile bölgedeki talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır. Toplamda 1607 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Hastane 466.379 metrekarelik alan üzerine inşa edildi. Toplamda 14 katlı dört kule ile çok sayıda yüksek bina ile hizmet veriyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki yapmış olduğu konuşmada özellikle hastanenin yapılmasında Kayserili hayırseverlerin etkili olduğunu ve önemli bir yere sahip olduğunu belirtti. Son dönemde Türkiye’de pek çok farklı şehirde gerçekleştirilen Şehir hastanesi projeleri arasında özellikle sahip olduğu ileri teknoloji ile Kayseri’de hizmet verecek olan hastane hastaların tamamen konforlu ve lüks ortamlarda en iyi şekilde tedavi edilmesini sağlıyor.

Kayseri Şehir Hastanesi Hizmete Başladı

kayseri-sehir-hastanesi-emlaklobisi

Şehir hastaneleri projeleri kapsamında yer almakta olan Kayseri şehir hastanesi tamamlanarak hizmete başladı. Son sistem teknoloji ile donatılmış olan hastane aynı zamanda son derece lüks ortamlar ile hastaların en iyi şekilde tedavi edilmesini sağlıyor. Hastane içerisinde iki yataklı ve tek yataklı odalar mevcuttur.

Benzer Haber  Yabancılar Konut Yatırımı İçin Türkiye'yi Seçiyor!

Hasta taleplerine uygun şekilde gerçekleştirilecek olan hizmetler doğrultusunda hastaların tedavi süresi boyunca rahat etmesi sağlanıyor. Hastanede özellikle lüks tedavi alanlarının yanı sıra uygun tedavi fiyatları da hastaların yüzünü güldürüyor.

Kayseri Şehir Hastanesi Nerede?

Bölgede hizmete başlamış olan Kayseri şehir hastanesi nerede ve nasıl ulaşım sağlanır? Özellikle hastaneye ulaşmak isteyenlerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bölgede hizmet vermekte olan otobüsler ile rahatlıkla ulaşım sağlanacak olan hastane aynı zamanda tramvay ile de kısa süre içerisinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Üç ayrı otobüs aklıyla hastaneye ulaşım sağlanması mümkün olacak. Hastanenin hizmete başlaması ile birlikte özellikle hastaneye ulaşım sağlamak isteyenler için geliştirilen çalışmalar ile ulaşımında daha kolay şekilde yapılması sağlanıyor. Devamlı olarak düzenlenen otobüs seferleri sayesinde farklı bölgelerden hastaneye kısa süre içerisinde ulaşım sağlamak isteyenler için kolaylık sağlanıyor.

 

 

Yorum Yazın