legoland-nerede

Legoland Nerede?

Legoland Nerede?

Legoland nerede? İçerisinde hangi aktiviteler var? sorularına cevap arayacağız. 2015 yılında açılan Legoland İstanbul ziyaretçi sayısını her geçen gün arttırıyor.

Lego tutkunları için açılan İstanbul Legoland bir süredir insanların dikkatini çekiyor. Legoland ilk kez 2015 yılında İstanbul’da açılmıştır. İçerisindeki birbirinden ilginç dev Legolar, büyük küçük demeden herkesin ilgisini çeker. Özellikle de farklı organizasyonlar için de alan oluşturmaları Legoland İstanbul’un daha dikkat çekici hale gelmesi noktasında da kişilere yardımcı olur.

Küçük büyük her kesimden insanın ilgi odağı olan bu muthiş eğlence alanı Legoland nerede?

legoland-istanbul-nerede

Legoland İstanbul

Legoland İstanbul Hakkında Bilgi

Legoland İstanbul, bu tür bir yapının İstanbul’daki ilk halidir. Bu nedenle de açıldığı ilk günden bu yana lego severleri kendisine çeker. Yaklaşık üç bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir.

Üç bin kilometrelik bu alan içerisinde sizi tam anlamı ile bir lego dünyası bekler. İlk olarak Legolar ile ilgili bir sinema ile lego dünyası içerisindeki geziniz başlar. Legolar ile ilgili olarak izlenen bu sinema 4 D farkı ile de izleyicilere ulaşır.

Legoland içerisinde ilk işlem olarak sinemaya gittikten sonra ise sırada sizi fabrika gezisi bekler. Üstelik lego fabrikasına girmeden çekilen fotoğrafınızı, günü sonunda hoş bir sürpriz ile geri alabilirsiniz. Fabrika gezisinde ise kendinize küçük bir mola verebilirsiniz. Lego havuzlarında vakit geçirerek kendinizi küçük bir lego kahramanına dönüştürebilirsiniz. Maket Legolar ile kendi karakterinize de bu esnada izin verilir.

Lego gezisi esnasında karşınıza pek çok oyun da çıkar. Bu oyunlardan biri de fabrika gezisinde karşınıza çıkan lazer oyunudur. Legoland hakkında bilgi verecek olursak bu oyunun özellikle yetişkinler tarafından çok fazla tercih edildiğini belirtebiliriz. Oyun prensesi kurtarmaktan oluşur. Pek çok çocuk ve yetişkin, prensesi kurtarmak için kıyasıya bir rekabet içerisine girer.

İstanbul Legoland Aktiviteleri

İstanbul Legoland size pek çok aktiviteyi sunar. Aktiviteler sadece sinema ve fabrika gezme değildir. İstanbul Legoland ile eğlence dünyasının kapıları sonuna kadar açılır. Legodan evler yapabilir ya da araba yarışları içerisinde kendinizi eğlenceye tamamen kaptırabilirsiniz. Tüm bu aktivitelerden yararlanmak için İstanbul Legoland’a giriş yapmanız yeterlidir. Pek çok kişinin merak ettiği soru ise Legoland nerede sorusu olur. Legoland, İstanbul Forum AVM içerisindedir. Alışveriş merkezi servisleri ile de Legoland içerisine girmeniz sağlanır.

Benzer Haber  Konya Tramvay Durakları

Yorum Yazın