Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi

Kendini sürekli geliştiren ve kalite anlamında sürekli atılım içerisinde bulunulan Türk sağlık oldukça ilerleme göstermektedir. Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi bölgenin en kaliteli, modern ve profesyonel hastaneleri arasında yer almaktadır.

Ä°lgili resim

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Nerede?

Sağlık hizmetlerinde yenilikçilik, teknolojik ekipman ve donanım, ve personel anlamında anlamın da Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi oldukça popüler bir durumdadır. Ana hastane binasına gitmek isteyenler için ise hastanenin adresi ise;

50. Yıl Mahallesi 2107 Sokak No:4 Sultangazi/İstanbul şeklindedir. Ek hizmet binasının adresi ise Uğur Mumcu Mah. 2114 Sk. No:21 Sultangazi/İstanbul şeklindedir.

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesine Nasıl Gidilir?

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesine nasıl gidilir sorusu insanların merak ettiği konuların başında gelmektedir. Çünkü İstanbul dünyanın en kalabalık ve zor trafiğine sahip şehirlerinden biri durumundadır. Bu sebeple İstanbul halksı hastane tercihini yaparken kalite ve hastanenin konumuna oldukça dikkat etmektedirler. Bu anlamda Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi hem konum hem de ulaşım çeşitliliği anlamında bölgenin en avantajlı sağlık kurumları arasında yer almaktadır.

Eski hastane ile yeni hizmet binası arasında sadece 300 metre mesafe bulunmaktadır. Hastane Hacı Şükrü Durağı  tramvay durağına 20 m, Hastane otobüs durağına 50 m mesafede yer almaktadır. 8 adet halk otobüsü ve belediye otobüsü hattı ile hastaneye ulaşım mümkündür. Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Beşyüzevler, Gaziosmanpaşa, Rami, Edirnekapı ve Topkapı hatları üzerinde çalışan minibüsler ile Sultangazi Devlet Hastanesi otobüs durağı ya da Hacı Şükrü metro durağı önünde inilerek hastaneye ulaşım mümkündür.

Benzer Haber  Maçka Parkı

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesinde Bulunan Branşlar Nelerdir?

Yenilikçi hizmet anlayışı, hasta haklarını her zaman ilk öncelik olarak görev anlayışı, alanında uzman ve donanımlı hekimler ve yine donanımlı sağlık elemanları ile Sultangazi ilçesinde kaliteli ve verimli sağlık hizmeti sunan Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesinde yer alan branşlar oldukça geniş kapsamlıdır. Bu sayede her yıl ilçe halkının çok büyük bir bölümüne sorunsuz ve kaliteli sağlık hizmeti sunulmaktadır. Hastanenin bünyesinde yer alan branşlar ise şu şekildedir;

Genel Cerrahi, Radyoloji, Göğüs cerrahisi, ,Göz hastalıkları, Dahiliye, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Yoğun Bakım, Acil Tıp Kliniği, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Dahiliye, Radyasyon Enfeksiyon Hastalıkları, Kulak burun boğaz hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve doğum, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi, Psikiyatri, Palyatif Bakım ünitesi, diyetisyen ve evde sağlık birimi branş ve üniteleri bulunmaktadır.

Sultangazi’nin en donanımlı ve kaliteli hastanelerinden olan Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi kalite ve bulunduğu konum itibari ile ilçenin en çok tercih edilen hastanesi durumundadır.

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Tanı Üniteleri

Lütfiye Nuri Burat Devlet hastanesi tanı üniteleri son derece teknolojik donanım ve ekipmanlara hizmet sunmaktadır. Hastanede yer alan ve sorunsuz sağlık hizmeti sunan tanı üniteleri ise şu şekildedir;

Endoskobi ünitesi, Biyokimya, Mikrobiyoloji,  Solunum fonksiyon testi, EKO, EKG, Radyoloji ve Odyoloji üniteleri şeklindedir.

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Yatak Sayısı Nedir?

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi yatak kapasitesi ise 75’tir. Yenilenen yüzü ile Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi 5000 m2 ve 2500 m2 kapalı alana sahip iki binadan meydana gelmektedir. Toplam büyüklük 7500 m2’lik bir alanda bulunmaktadır. 5000 m2 alana sahip birinci bina A Blok olarak kullanılmaktadır.2500 m2 alana sahip ikinci bina B Blok olarak hizmet sunmaktadır. Acil Servis, Poliklinik Hizmeti ve Yataklı Tedavi hizmeti verilmektedir. Günde ortalama 2000 hastaya sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Benzer Haber  Doğalgaz abonelik ücreti

 

 

Yorum Yazın