Mall Of İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir?

Mall Of İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir?  Birçok kişinin merak ettiği bu soruların cevaplarını detaylarıyla haberimizden inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM Otoyolu’na bağlayan kavşak üzerinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul’da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

Mall Of İstanbul Nerede?

mallofistanbulnerede

Alışveriş ve eğlence merkezi Mall Of İstanbul’un adresi: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey Başakşehir / İstanbul

Telefon numarası: (0212) 801 10 00

www.mallofistanbul.com.tr

Metroyla Nasıl Gidilir?

Taksim: Taksim metrosu ile Yenikapı’ya gidiniz. Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul’a giden ücretsiz müşteri servislerini kullanabilirsiniz.
Anadolu Yakası: Marmaray ile Yenikapı’ya gidiniz. Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul’a giden ücretsiz müşteri servislerini kullanabilirsiniz.
Metrobüs ile: Yenibosna durağında ininiz. Koçtaş’ın önünden MALL OF İSTANBUL’a giden ücretsiz müşteri servislerini kullanabilirsiniz.
mallofistanbulnerede

Mall Of İstanbul’dan Geçen İETT Hatları

76 O- Cihangir Mahallesi – Avcılar
146 T- Boğazköy Mahallesi – Bahçeşehir-Yenikapı
98 H- Başakşehir – Metrokent
146 M- Başakşehir 4.Etap – Mecidiyeköy
141 M- K.S.Süleyman Hastanesi – Mecidiyeköy

Mall Of İstanbul Alışveriş, Kültür-Sanat, Eğlence Merkezi

mall of istanbul ile ilgili görsel sonucu

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of İstanbul; dünya mutfağı lezzetleriyle yeme içmenin keyfe dönüştüğü Gusto MOİ, Türk ve dünya tiyatrosu eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatseverle buluştuğu MOİ Sahne, uluslararası sergilere ev sahipliği yapan MOİ Sanat, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş anlayışına değer katıyor.

Benzer Haber  Ani Harabeleri

mall of istanbul ile ilgili görsel sonucu

Konsepti 7 tepeden oluşan ve İstanbul’dan esinlenilerek tasarlanan Mall of İstanbul; 4 rezidans bloğu, 1 ofis bloğu, 1 otel bloğu ve alışveriş merkezi kompleksinden oluşuyor. Sultan Ahmet, Taksim ve Yıldız Parkı’nın mimari detaylarının tekrar hayat bulduğu Mall of İstanbul, ziyaretçilerine gün ışığından maksimum seviyede faydalanılan, geniş koridorlarıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Dolaşım esnasında tüm katlardan bütün mağazalar eşit bir seviyede görülüyor.

mall of istanbul ile ilgili görsel sonucu

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Avrupa ve Asya Kıtası’nı birbirine bağlayan TEM (Trans Europen Motorway) otoyolu üzerinde Başakşehir mevkisinde yer alan Mall of İstanbul’a ulaşım, toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla sağlanabiliyor.

Avrupa’nın En İyisi seçilen Mall of İstanbul

Ä°lgili resim

Mall of İstanbul, henüz geliştirme aşamasındayken uluslararası ödüllere layık görüldü. Mall of İstanbul, 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En İyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi” seçildi.

Mall of İstanbul, dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen 2011 The Global RLI Awards’da “Geleceğin Projeleri Üstün Başarı” ödülünü kazandı.

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirleyen ‘2015 Sign of the City Awards’da “En iyi AVM” ünvanını aldı. Mall of İstanbul, ICSC “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından, ‘Ekstra Büyük Alışveriş Merkezi’ kategorisinde “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi”ödülünü alarak uluslararası arenada da başarısını tescilledi.

Yorum Yazın