Mall Of Antalya

Torunlar GYO tarafından yapılan çalışmalarda ordusunda Antalya’da 10 milyon dolarlık yatırım ile hazırlanan Mall Of Antalya ziyaretçilerin hizmetine açıldı. Türkiye’de özellikle en büyük yerli AVM yatırımcısı olarak bilinmekte olan Torunlar GYO tarafından yapılan proje kapılarını ziyaretçilere açarak hizmete başladı.

Mall Of Antalya ile ilgili görsel sonucu

Antalya havalimanı karşısında yer alması olay Deepo Outlet yanında inşa edilen Mall Of Antalya açılışıyla birlikte binlerce ziyaretçinin ilgisini çekti. 2016 yılında yapımına başlanmış olan alışveriş merkezi 131.000 metrekarelik alan üzerine inşa edildi. Deepo Outlet İle birlikte toplamda 71.000 metrekare kiralanabilir alanıyla hizmete başlamıştır.234 mağaza sayısıyla birlikte Akdeniz bölgesinin özellikle en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak oluşturuldu.

Antalya’nın En Büyük Alışveriş Merkezi

Mall Of Antalya ile ilgili görsel sonucu

Yerli ve aynı zamanda yabancı yüzlerce markanın ev sahipliğini yapmakta olan alışveriş merkezi 144 mağazası ve 4000 metrekarelik yeme içme alanı ile hizmet veriyor. 1600 metrekarelik kapalı oyun alanı ile özellikle çocukların eğlenceli vakit geçirmesine imkan sağlıyor. Son derece modern dekorasyon yatay ve iki katlı mimariye sahip olmasıyla birlikte özellikle bölgede fazlasıyla dikkat çekiyor. Ferah koridorlara sahip olan Mall of Antalya geniş foodhall alanıyla farklı lezzetlerin denenmesine imkan sağlıyor.

3 bin araçlık otoparka sahip olan alışveriş kompleksi şehirde özellikle farklı bölgelerden de ziyaretçi çekiyor. Otobüs ve tramvay ile rahatlıkla ulaşım sağlanacak olan alışveriş merkezi bölgenin en büyük alışveriş merkezi olarak hizmet veriyor. Antalya da Torunlar GYO tarafından başlatılan çalışmalar ile inşa edilen alışveriş merkezi geniş alanıyla ziyaretçilere farklı imkanlar sunuyor.

Mall of Antalya Ulaşım

Antalya’nın en büyük alışveriş merkezi olarak açılmış olan Mall of Antalya ulaşım konusunda da sağlamış olduğu kolaylık nedeniyle özellikle ziyaretçilerin yoğun ilgisini görmektedir. Farklı ulaşım seçenekleri üzerinden yapılacak olan tercihler sayesinde merkeze ulaşmak isteyenler herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Tramvay, otobüs veya özel araçla ulaşım sağlamak isteyenler için farklı seçenekler bulunmaktadır.

Benzer Haber  Tefrik Ne Demek?

Mersin Antalya yolu üzerinde yer almakta olan Deepo Outlet yanında yer alan alışveriş merkezi özellikle keyifli vakit geçirmek veya farklı mağazalar üzerinden alışveriş yapmak isteyenler için Antalya’nın en çok tercih edilen mekanı oluyor. Kolay ulaşım imkanı sağlaması nedeniyle özellikle Antalya’da yaşayanlar veya gelecek olanlar için görülmesi gereken yerlerden biridir. Otobüs veya tramvay ile alışveriş merkezine ulaşım sağlanabilir. Devamlı olarak düzenlenen otobüs seferleri gün içinde istenilen her saat alışveriş merkezine ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

 

Yorum Yazın