Marmara Forum

Marmara Forum ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Şehir hayatının en popüler yerlerinden biri olan alışveriş merkezleri, çocuklu ailelerin ilk duraklarından biri oldu. Birçok kişi alışveriş ve eğlence için bu mekanları tercih etmeye başladı.

İstanbul’un birçok farklı bölgesinden ziyaret edilen Marmara Forum 135 bin metrekarelik bir alanda 300 ulusal ve dünya markası mağazasıyla hizmet veriyor. Atasay’dan Massimo Dutti’ye, Assos’dan Mango’ya kadar birçok farklı ürün grubunun mağazası bulunuyor. En çok tercih edilen çocuklu aile mekanı olan Marmara Forum Çocuk Sokağı çocukların doyasıya eğlenebileceği alana sahip. Bakım merkezleri, oyuncakçılar, giyim mağazaları ve oyun alanlarıyla birçok ihtiyacın karşılanması mümkün oluyor. Çocuklar için ideal bir AVM olan bu merkeze ulaşım, mağazalar, servis imkanı ve merak ettiğiniz diğer detayları sizinle paylaşacağız.

Marmara Forum Nerede?

Zeytinburnu’nda bulunan Marmara Forum, metroyla Zeytinburnu istasyonunda inerek ya da incirli metrobüs durağında inerek ulaşabileceğiniz yakınlıkta bir yer. Gerek Anadolu yakasından gerekse Avrupa yakasının farklı yerlerinden Marmara Forum ziyaretçi ağırlamaktadır. Son yıllarda Suriyeliler de mağazalar açıp işletmektedir.

Neler Var?

Marmara Forumdaki mağazalar, Pierre Cardin, Bernardo, Benetton, Bauhause, Adidas, Beymen, Beta, Boyner, Chicco, Çilek, Flo, derimod, HM, Greyder, Adil Işık, Carrefour, Koçtaş, Koton, Waikiki gibi dünyaca ünlü markalardır. Bu mağazalardan alışveriş yaparken çocuklarınızı da eğlendirebileceğiniz alanlar keşfetmeniz mümkün olmaktadır.

Çocuk sokağında çocuklar için son derece eğlenceli aktivitelerin yapılması mümkün olurken, Türkiye’nin ilk 4 boyutlu sineması olan Cinemaximum ile 4DX heyecanıyla coşabiliyorsunuz. Otopark alanının hafta sonlarında çok kalabalık  olması olumsuz bir durum olarak algılanır. Çünkü birçok kişi hafta sonu keyfini otoparkın dolambaçlarında başı dönerek geçirebilir.

Benzer Haber  Gabari Ne Demek?

Nasıl Gidilir? Servis Var Mı?

Zeytinburnu metro durağında inerek yürüyerek ulaşmanızın mümkün olacağı Marmara Forum, İncirli metrobüs durağına da yakındır. Metrobüsle İncirli’de inerek Bakırköy metro durağından İsmail Araz bulvarına yürüyebilirsiniz. Havalimanından da E 5 Mecidiyeköy yolunu takip ederek Bahçelievler köprüsünden yan yola saparak ulaşabilirsiniz. Mecidiyeköy yönünden gelirken de veliefendi sahil yolu bölümüne ulaşabilirsiniz. Marmara forum ulaşım açısından zor bir noktada değildir. Ama kendi çabanızla gitmeniz gerekir. Çünkü herhangi bir servis imkanı bulunmamaktadır.

Diğer AVM’lerden Farkı Nedir?

Çocuk Sokağının yanı sıra çeşitli etkinlikler, imza günleri ve spor faaliyetleri düzenlenen alanda büyük bir kısım teknoloji ve eğlenceye ayrılmıştır. Birçok alışveriş merkezinde olduğu gibi Marmara Forum’da da çeşitli dönemlerde çekilişler düzenlenmekte, bu çekilişler sayesinde ziyaretçiler ödül kazanabilmektedir. Bir diğer dikkat çekici husus olan yetişkin eğlenceleri için de bowling gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Terası çok şık ve renkli olan bu merkezde yer alan sigara içme alanı, ışıklandırmalarla renklendirilmiş, manzarası son derece güzel bir alandır. Özellikle yaz aylarında bu mekanlarda zaman geçirmek isteyenler terasa çıkmaktadır. Marmara Forum mağazalar ve etkinleri takip etme için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazın