kanadanınevleri

Masalsı Kanada Evleri

Masalsı Kanada Evleri göz alıcı görünüşleri ile ünlüdür. Kanada, refah seviyesi ve yaşam kalitesiyle dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında yer alıyor. Öğrenciler veya Kanada’ya yerleşmek isteyen bireylerin büyük ihtiyacı konaklama oluyor. Kanada’nın masalsı evlerinin en konforlu konaklama türü olması, birçok şehirdeki kiraların ekonomik olması ve Kanada evleri’nin fiyatlarının çokta yüksek olmaması tercih sebebi oluyor.

kanadaevleri

Kanada Evleri ve Özellikleri

Kanadalılar evlerinin görünüşlerini oldukça önemsemektedirler. Aslına bakarsanız aradığınız özelliklerde ev bulmak hiçte zor değildir.

Burada önemli olan en önemli şey bütçenizdir. Dünyanın her noktasında karşımıza çıkan bir kural vardır. Ev şehir merkezine yaklaştıkça, ev kirasında artış gözlemleyebilirsiniz. Aynı kural ev satın alımı içinde geçerlidir.

Kanada’nın en popüler şehirleri arasında yer alan Toronto’nun ev kiraları;

Toronto Ev Kiraları

 

torontoevleri

Kanada denildiğinde ilk akla gelen şehir hiç şüphesiz Toronto’dur.

Toronto Ev Kiraları;

  • Ortalama ev kiraları 1000-3000 CAD arasındadır.
  • Birkaç kişi aynı evi paylaşmanız masrafı büyük oranda düşürecektir.
  • Dilerseniz internet üzerinden insanlarla anlaşıp oda kiralayabilirsiniz.
  • Eğer öğrenciyseniz aylık 700-1000 CAD kira ödersiniz.

toronttokiralıkev

Kanada’da Ev Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada’da ev fiyatları baktığınız eyalet ve şehir için değişiklik gösterir. Kanada’da 30 milyon’a kadar ev bulmanız mümkündür. Her zaman olduğu gibi bütçeniz en önemli rehberiniz olacaktır.

Eğer Kanada’da daha önce yaşamadıysanız ve ev satın almak istiyorsanız, emlakçı ile anlaşmadan, evin direk sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Evin durumu, kullanılabilirliği ve en önemlisi komşu evlerin fiyatlarına göre planlama yapabilirsiniz. Ancak en iyi önerilerden birisi de bir aracıyla evi satın almanız olacaktır. Vereceğiniz ufak bir komisyon, istenmeyen bir kaybı engelleyebilir.

Kanada Ucuz Ev Fiyatları

Öncelikle buradaki “Kanada ucuz ev fiyatları” başlığında büyük eyaletlerden bahsetmek gerekir. Ortalama 250.000 CAD’a ev satın alabilirsiniz. Alacağınız evin konumu fiyatı etkileyen en önemli faktör olacaktır.

Benzer Haber  Cevahir Alışveriş Merkezi

kanadaevleri

Kanada’nın Evlerinin Özellikleri

Kanada’nın evlerinin özellikleri arasında ev giderleri yani elektrik, su, doğalgazın kiraya dahil olması bulunur. Her ev için geçerli olmasa da birçok evde bu özelliği bulabilirsiniz. Ev için araştırma yaparak buna dikkat etmeniz gerekir. Kanada evlerinde beyaz eşya olarak fırın ve buzdolabı mevcuttur fakat bulaşık, çamaşır makinası dahil değildir. Kentsel Dönüşüm olmadığı için evlerde çamaşır  makinası yasaktır. Kanada’nın evlerinin özellikleri arasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve davlumbaz tesisatı bulunmaması yer alıyor.

kanada

 

Yorum Yazın