Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sahip olduğu kurum kültürü ile teknolojiyi bir araya getiren ve kaliteli sağlık hizmetleri ile her zaman fark yaratan şehrin en gözde kamu hastaneleri arasında yer alan Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgenin en ideal kamu hastanesi olarak dikkat çekmektedir.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Sağlık alanında kurumsal, hasta memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli hizmet anlayışı ile Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi en çok tercih edilen kamu hastanesi durumundadır. Bu hastaneyi tercih edenlerin ulaşabilmesi için hastanenin adresi ise; Baltalimanı Mahallesi, Balta Limanı Hisar Cd. No:62, 34470 Sarıyer/İstanbul şeklindedir.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir sorusu insanların merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Çünkü bu şehirde trafik konusu insanların en çok dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. İstanbul’da hastane tercihi yaparken kalitenin yanında ulaşım kolaylığı da etki etmektedir. Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ulaşım kolaylığı ve konum itibari ile İstanbul’un en tercih edilebilir hastaneleri arasında yer almaktadır.

Hastaneye birçok farklı ulaşım imkânı ile gelmek mümkündür. Hem geniş hem de fazla sayıdaki tercih ile trafiğe yakalanma riski de oldukça azalmaktadır. Hastaneye metro kullanarak gelmek isteyenler için M2 metro hattını kullanarak 4. Levent durağından EL2 kod numaralı otobüse aktarma yaparak Baltalimanı durağında inmeniz gerekmektedir. Hastaneye otobüs ile ulaşmak için 22-22RE-25E-40-40T-42T-EL2 kod numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Hastaneye dolmuş ile ulaşmak için 4.Leventten kırmızı şapkalı Baltalimanı dolmuşlarını tercih edebilirsiniz.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Bulunan Branşlar Nelerdir?

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Köklü mazisi ve kurumsal yapısı ile geçmişte günümüzde kaliteli ve hasta memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yer alan branşlar oldukça geniş kapsamlıdır. Teknolojik, donanımlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber bölgenin en çok tercih edilen hastanesi durumundadır. Hastanenin bünyesinde yer alan branşlar ise şu şekildedir;

Benzer Haber  İstanbul Gelişim Üniversitesi

Spor hekimliği, Aile hekimliği, Sigarayı bırakma polikliniği, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Diyabet Polikliniği, Dermatoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Radyoloji, Göğüs cerrahisi, Göz hastalıkları, Dahiliye, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Yoğun Bakım, Acil Tıp Kliniği, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Kulak burun boğaz hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve doğum, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi ve travmatoloji eğitim kliniği, Plastik ve estetik cerrahi, Psikiyatri, Palyatif Bakım ünitesi, beslenme ve diyetisyen, Acil ünitesi branş ve üniteleri bulunmaktadır.

Sarıyer’in en modern ve köklü hastanelerinden olan Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi kalite ve bulunduğu konum itibari ile ilçenin en çok tercih edilen hastanesi durumundadır.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yatak Sayısı Nedir?

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi yatak kapasitesi ise 133’tür. Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 6000 m2 kapalı alana sahip Toplam büyüklük 11159 m2’lik bir alanda bulunmaktadır. Hastane, Sağlık Bakanlığı tarafından 21 Aralık 2001 tarihinde özel dal eğitim ve araştırma hastanesi statüsüne kavuşturulmuştur. Türkiye’nin ortopedi ve travmatoloji dalında eğitim ve araştırma hizmeti yanında üst düzeyde sağlık hizmeti sunan ilk ve tek özel dal eğitim hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.

 

Yorum Yazın