Metro City

İstanbul, Alışveriş merkezi ile bilinen ve hemen her noktada birbirinden özel merkezleri bulunan bir yerdir. İşte bu merkezler içerisinde en özeli olan Metro City uzun zamandır sizlerledir.

İstanbul’un en gözde merkezleri arasında yer alır. Şehrin kendini büyülemesini dışında böylesine güzel alışveriş merkezleri ile cazibesi her geçen gün daha da artış göstermiştir. Burada herkesin ilgisi çekecek oldukça geniş bir kapsama sahip olan mağazalar bulunmakta ve en önelmiş mağazalara bu alışveriş merkezi ev sahipliği yapmaktadır.

Meto City Alışveriş Merkezi Sayısı

İçerisinde toplamda 148 adet farklı mağaza bulunmaktadır. Sizlerin ilgisini çekecek düzeyde geniş bir alanı vardır. Ayrıca yalnızca alışveriş yönüyle değil aynı zamanda mükemmel lezzetlerin durağı olması ve kafa dağıtacak muhteşem aktiviteleri ile sizler için bulunmaz cennet olacaktır. Muhteşem etkinlikleri ile hafta yetişkinler adına hafta sonu çocuklar adına mükemmel eğlenceler farklı atölyeler düzenlenmiştir. Birçok önemli ve arzu edilen markaya bu alışveriş merkezi aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz.

Metro City Ulaşım Fırsatları

Metro city ulaşım için seçiminiz ve rotanız sizlerin en kısa süre içerisinde bu alışveriş merkezine varmanıza yardımcı olacaktır. Dilerseniz sizler de 12 dakikalık bir yolculuğun ardından istediğiniz alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul içerisinde Levent de yer alan bu alışveriş merkezi için tercihiniz yeraltı treni olmalıdır. Bu şekilde çok daha kolay ve pratik bir ulaşımın sahibi olabileceksiniz. 1. Levent yeraltı treni girişi ile sizler de metrodan indiğiniz anda istediğiniz noktaya ulaşmanın rahatlığını doyasıya yaşayabilir ve muhteşem bir alışveriş keyfini her anını eğlenerek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca servis imkânı konusunda sizlerin bir yeraltı treni ile gidiş şansınız bulunmaktadır. Farklı bir servis imkânları henüz mevcut değildir.

Benzer Haber  Beyoğlu hakkında herşey!

Metro City Diğer Alışveriş Merkezlerinden Farkı

Metro City farkı saymakla bitmiyor. İçerisinde herkesin kolay iletişim imkânı için asansörlü telefonlar yer alır. Çocukların ve gençlerin sürekli eğlenmeleri için her mevsim buz pateni mevcuttur. 5 katlı muhteşem bir görünüme sahip olan bu yer içerisinde muhteşem yemek kültürlerini tanıyacağınız restoranlar bulunur. Dilediğiniz gibi sevdikleriniz ile sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Aracınızın görünümünden rahatsız olursanız eş zamanlı olarak yıkama noktaları bulunur.

Metro City Muhteşem Avantajlar Sunuyor

Dilediğiniz gibi araçlarınızı park edebileceğiniz 1200 araçlık büyüklüğe sahip otoparkı bulunmaktadır. İstediğiniz gibi para çekme ya da banka işlemleriniz için ATM fırsatınız bulunmaktadır. Çocuğunuzla özen anlarını yalnız paylaşmanız adına bebek odaları bulunur. Herhangi bir ilaç ihtiyacı için içerisinde eczanesi bulunur. En güzel şekilde spor aktivite alanları ve namaz kılmak için iyi bir mescidi vardır. Her hali ile sizlerin ilgisini çekecek ve hemen her dini yapıya uygun olarak tasarlanan bölümleri ile de ilgi odağınız olacaktır. Sizler de bu güzel ve özel yeleri keşfederek inanılmaz zamanların sahibi olma fırsatına sahip olabilirsiniz. Sizin için oldukça özel anlar işte bu şekilde her şeyi ayağınıza getiren yerler mümkün olacaktır.

Metro City İle İstediğiniz Her Şeye Anında Sahipsiniz

Döviz bürosu sayesinde işlerini kolayca sizler de yapabilirsiniz. Sürekli bir ferahlık hissi için klimalar aktif bir şekilde çalıştırılır. Burası günlük olarak sabah on da açılıp akşam ona kadar aktif bir biçimde hizmet vermektedir. Ayrıca girişte sizleri bekleyen vale fırsatınız bulunmaktadır. Engelli vatandaşlarımızın gezmelerine engel olmasın diye her türlü girişim burada yine aktif bir biçimde bulunmaktadır. Geniş fırsatları ve imkânları ile ziyaretçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Metro City alışveriş merkezi muhteşem bir konuma sahiptir.

Benzer Haber  Vergi Levhası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

 

 

Yorum Yazın