Metroport AVM

İstanbul ilinin en görkemli ve modern semtlerinden biri olan Bahçelievler de son derece donanımlı Metroport AVM ’nin her geçen gün ziyaretçilerinde artış görülmektedir.

Metroport AVM Nerede?

Bahçelievler de yer alan en gösterişli ve donanımlı alış veriş merkezlerinden biri olan Metroport AVM 3 Mart 2008 yılında hizmete açılmıştır. Açıldığı ilk günden bu yana her kesimden pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Her geçen gün kendini her alanda yenileyen alış veriş merkezinde aradığınız her şeyi en kısa süre içinde rahatlıkla bulmanız mümkün olmaktadır. Buranın iç dizaynı dikdörtgen bir yapıya sahip olması ziyaretçilerin hem konfor bakımından hem de çok daha ferah ve rahat olması bakımından çok önemli yer tutmaktadır. Metroport AVM mimarisi yaklaşık olarak 30 bin metre kare kapalı alan ve 17 bin metre kare kiralanabilir alana sahip olmaktadır. Alış veriş merkezinde içinde kesinlikle boş alan bulunmayıp içerisinde her alanda mağazalar bulunmaktadır.

Özellikleri Nelerdir?

Uzun yıllar İstanbul halkına en kaliteli hizmetleri sunmakta olan Metroport AVM özelliklerinin en başında yer alan 3 tane ayrı giriş kapısının olmasıdır. Bu girişlerin birinci kapısı E5 kapısıdır. İkinci kapı olarak Bahçelievler kapısı bulunmakta ve üçüncü kapı da ise metro kapısı yer almaktadır. Buraya hangi kapıdan girerseniz girin içeride yer alan görsellik sizi tamamen ferah ve rahat olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca AVM’yi diğer alış veriş merkezlerinden ayıran en önemli özellik Bahçelievler de açılan ilk alış veriş merkezi olmasıdır. Tam olarak E5 karayolunun kenarında bulunan bu alan Bahçelievler Metro durağının üst katında yer almaktadır. Ulaşım bakımından alış veriş merkezi her türlü otobüs ve metro ile çok daha kolay olması insanlar tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biridir.

Benzer Haber  Koç Üniversitesi İstanbul

Metroport AVM Ziyaretçileri

İstanbul da yer alan alış veriş merkezleri arasında ziyaretçileri en fazla olan merkezlerin başında yer almaktadır. Hem ulaşımının daha kolay olması hem de çok geniş donanımlı bir alan olması en önemli sebebidir. Metroport AVM ziyaretçi sayısı genel olarak Bahçelievler, Ataköy ve Bakırköy de yerleşik nüfusa hitap etmesi tercih edilmesine ve artmasına yardımcı olmaktadır. Bunun dışında hava alanından ulaşımın hem daha kolay olması hem de daha da yakın olması da burada zaman geçiren yerli ya da yabancı misafirlerinde ihtiyaçlarını rahat bir şekilde gidermesine yardımcı olması bakımından çok önemli bir yere sahiptir. Hatta bu alanı daha keyifli vakit geçirmek adına bütün ziyaretçilerin her zaman tercih ettiği ve ilk sırada yer alan bir yapıdır.

Her kesime hitap eden Metroport AVM civarda yer alan üniversitelerden dolayı pek çok gencin çok sık ziyaret ettiği bir merkezdir. Hemen yanında bulunan Medicalpark hastanesine gelen hastalar ve refekatçiler de alış veriş merkezini ziyaret etmeden gitmez. İstanbul da en fazla ziyaretçisi olan bu alan her geçen gün kendini daha da fazla yenilemektedir.

AVM de Yer Alan Mağazalar

Alış veriş merkezi 5 kattan oluşan önemli ve büyük bir merkezdir. İçerisinde yaklaşık olarak 1400 metre kare olan 7 tane sinema salonu bulunmaktadır. Bunun dışında 1600 metre kare civarında 8 yollu bowling salonu ve çocuk eğlence alanları vardır. Dünyaca ünlü markaların bulunduğu pek çok sayıda mağazalar yer almaktadır. 18 tane yemek alanı ve 750 tane araç kapasiteli açık otopark bulunmasının yanı sıra ücretli alan olarak 4 tane kapalı ücretli otopark alanı yer almaktadır. Bu sayede ziyarete gelen herkes çok daha rahat ve kolay bir şekilde araçlarını park etmelerini sağlamaktadır.

Benzer Haber  Ölçek Nedir?

Metroport AVM Servisleri

Pek çok marka çeşitliliği ve çok sayıda ürünlerin yer aldığı alış veriş merkezi düzenlemiş olduğu aktiviteler, yürütmüş oldukları sosyal projeler ve çocuk etkinlikleri sayesinde her gün çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Temizlik ve güvenlik hizmetlerine son derece hassas davranan Metroport AVM servisleri sayesinde de her kesime çok önemli konfor sağlamaktadır. Her saat başı belirli duraklardan servisler kalkmakta ve güven içinde ziyaretçiler alış veriş merkezine getirilmektedir. Bu sayede hem zamanınızdan çalmadan çok daha keyifli ve konforlu vakit geçireceksiniz. Mutluluk ve avantajların tek adresi demek çok da doğru olacaktır.

 

Yorum Yazın