Öğrenciler İçin Üniversitelere Yakın Kiralık Ev

ÖSYM, üniversiteye giriş sınavı olan YKS sonuçlarını açıkladı. Adaylar, üniversitelere yerleşmek için tercihleri 7-14 Ağustos tarihleri arasında yapacak. Sınav sonuçlarına göre okul tercih edecek olan öğrenciler için ev ve yurt arayışları da başladı. Öğrenciler için üniversitelere yakın kiralık ev haberimizi inceleyerek yeni evinizi bulma konusunda fikir edinebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi’ne Yakın Kiralık Ev

istanbul üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

Avcılar Cihangir mahallesi kiralık daireleri ortalama bin 500 TL dir. Ulaşım açısından da avantajlı olan Avcılar semtini incelemenizi tavsiye ederiz.

İstanbul Teknik Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

İstanbul Teknik Üniversitesi’ne yakın olarak Şişli’yi tercih edebilirsiniz. Şişli’de metroya yakın stüdyo dairenin kira bedeli bin 500 TL. Taksim, Valikonağı, Nişantaşı ve metroya yürüme mesafesindeki daireden okulunuza rahatça ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi

Ä°lgili resim

Boğaziçi Üniversitesi’ni tercih edecek ve eve çıkmayı planlayan öğrenci adayları metro hattı üzerindeki semtleri de inceleyerek okullarına yaklaşık 20 dakika içinde ulaşabilir.

Beşiktaş Etiler’de 130 metrekarelik 3+1 dairelerin ortalama kira bedelleri 3 bin 500 TL.

Yıldız Teknik Üniversitesi

yıldız teknik üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

Yıldız Teknik Üniversitesi için tercih edilecek semt Beşiktaş olabilir. Beşiktaş’taki 60 metrekarelik 1+1 dairenin kira bedeli 2 bin TL. Darphane ve Barbaros Bulvarı’na yakın mesafedeki evden okulunuza da kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Üniversitesi

Galatasaray Üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

Galatasaray Üniversitesi için de yine Beşiktaş semti tercih edilebilir. Beşiktaş Ortaköy’deki 35 metrekarelik stüdyo dairenin kira bedeli bin 500 TL. Eşyalı olarak kiralanan bu daireden okulunuza kolayca ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi

Ä°lgili resim

Çankaya Erzurum’da 115 metrekarelik 3+1 dairelerin kira bedelleri 950 TL. Cebeci Halk Kütüphanesi’nin yanında bulunan daireden metroya yürüyerek 4 dakikada, Hacettepe ve Ankara hastanelerine ise yürüyerek 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

Benzer Haber  En Çok Gurbetçimiz Olan 10 Ülke

Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

Gazi Üniversitesi için Ankara Beştepe Emek metro durağına yürüme mesafesindeki dairelere bakabilirsiniz.  Beştepe’deki 95 metrekarelik 3+1 dairelerin kira bedelleri ortalama bin 300 TL.

Dokuz Eylül Üniversitesi

Ä°lgili resim

İzmir Narlıdere’deki 135 metrekarelik 3+1 dairelerin kira bedelleri ortalama bin 750 TL. Site içerisinde güvenle kalacağınız daireden okulunuza da ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

Akdeniz Üniversitesi’ne kolay ulaşım sağlamak ve uygun fiyatlı kiralık daire tutmak için Alanya Küçükhasbahçe’yi tercih edebilirsiniz. Alanya Küçükhasbahçe’deki 180 metrekarelik 3+1 dairelerin ortalama kira bedeli bin 350 TL. Manzaralı dubleks daire, okula ve merkeze de oldukça yakınlar.

Uludağ Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

İnegöl Kemalpaşa’daki 110 metrekarelik 3+1 daireler için kira bedelleri bin 300 TL. Okullar bölgesinde eşyalı daireler mevcut.

Yorum Yazın