Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Donanım ve kalite anlamında bölgenin ve tüm İstanbul’un en verimli ve kaliteli hastaneleri arasında yer alan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgenin en çok talep gören hastaneleri arasında yer almaktadır.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Kaliteli ve yüksek nitelikli hizmet anlayışı ile Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi en çok tercih edilen kamu hastanesi durumundadır. Bu hastaneyi tercih edenlerin ulaşabilmesi için hastanenin adresi ise; Kaptan Paşa Mahallesi, Darülaceze Cad. No:25, 34384 Okmeydanı / Şişli/Şişli/İstanbul şeklindedir.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir konusu özellikle İstanbul gibi trafiğin insanlar için oldukça problemli olduğu bir yer için oldukça önemlidir. Çünkü şehirdeki birçok hastane konum itibari ile yoğun trafiğin olduğu yerler olduğu için hastaların randevularına yetişebilmeleri için saatler öncesinden harekete geçmeleri gerekmektedir.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu anlamda oldukça avantajlı bir konuma sahip durumdadır.

Hastaneye birçok farklı ulaşım imkânı ile gelmek mümkündür. Özellikle İETT otobüs hatlarında 20 üzerinde bir hat hastanenin önünden veya çok yakınından geçmektedir.

3 adet metrobüs hattı da burada geçmektedir. Söğütlüçeşme – Avcılar, Avcılar- Zincirlikuyu ve Edirnekapı-Söğütlüçeşme hatları hastaneden geçmektedir. Ayrıca metro ile gelmek isteyenler için M2 Şişhane- Darüşafaka metro hattı Osmanbey metro istasyonu durağında inilerek gelinebilmektedir.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Bulunan Branşlar Nelerdir?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Sunduğu geniş ve yüksek standartlı sağlık hizmetleri ile fark yaratan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesinde yer alan branşlar oldukça geniş kapsamlıdır. Geniş ve donanımlı branşları ile her yerden hastaların tercihi olmaktadır. Hastanenin bünyesinde yer alan branşlar ise şu şekildedir;

Benzer Haber  Dask Nedir?

Acil Servis Yetişkin, Acil Servis Çocuk, Ağrı Polikliniği, Anestezi Ve Reanimasyon, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Cildiye, Diyabet, Endokrinoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji Erişkin, Hematoloji Çocuk, Hemodiyaliz, Enfeksiyon Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Meme Polikliniği, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi Ve Travmatoloji, Onkoloji, Plastik Cerrahi, Radyoloji, Girişimsel Radyoloji, Üroloji, Çocuk Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, Çocuk Yoğun Bakım, Anestezi Ve Reanimasyon Yoğun Bakım branş ve üniteleri bulunmaktadır.

Şişli’nin en modern ve en geniş sağlık hizmet yelpazesine sahip hastanelerinden biri olan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi kalite ve bulunduğu konum itibari ile tüm İstanbul içerisinde oldukça popüler durumdadır.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Verilen Özellikli Hizmetler

Ä°lgili resim

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde verilen özellikli hizmetler tüm İstanbul içerisinde en geniş seviyede yer almaktadır. Hastanede verilen bu özellikli hizmetler ise şu şekildedir;

Brakiterapi, Ct-Simülatör, Cyberknife, El Cerrahisi, Gamma Kamera, Girişimsel Onkolojik İşlemler, Görüntüleme Eşliğinde Doku Biopsileri, Kemoterapi, Koroner Bypass Anjiyografi, Linac, Onkoloji (Nükleer Tıp, Radyasyon Onkolojisi Ve Kemoterapi Hizmetleri), Perkutan Koroner Girişimler, Pet-Ct, Prematüre Retinopatisi (Rop) Tanı, Rit Odası, Tiroid Nodül, Radyofrekans Ablasyon Tedavi, Tomoterapi, Transarteriyel Kemoembolizasyon (Take), Transarteryel Radyoembolizasyon (Tare), Tümör Tedavisinde Mikrodalga Ablasyon, Tümör Tedavisinde Radyofrekans Ablasyon, Yenidoğan İşitme Taraması Referans Merkezi, Yoğun Bakım şeklindedir.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yatak Sayısı Nedir?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yatak kapasitesi ise 100’dür. Bebek dostu hastane unvanını almıştır. 2009 yılının Mart ayından itibaren Hekim Seçme Logosunu alarak “Hekim Seçme Uygulaması” aktif olarak devam etmektedir. Her branşta 7 gün 24 saat daimi nöbet esasına göre sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Benzer Haber  Arsa Yatırımı İçin Püf Noktalar

 

Yorum Yazın