Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Günümüzde ağız ve diş sağlığı oldukça önemli durumdadır. Ülkemizde ağız ve diş sağlığına gereken önemin verilmemesi ve gerekli bilincin oluşturulamamasından kaynaklı olarak birçok ağız ve diş sağlığı sorunu ortaya çıkmaktadır. Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kalite, en son teknikler ve hijyen anlamında bölgenin en donanımlı ağız ve diş sağlığı merkezi durumundadır.

En son ağız ve diş tedavi yöntemlerinin başarılı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirildiği Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bu anlamda oldukça yoğun bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Bu hastaneyi tercih edenlerin ulaşabilmesi için hastanenin adresi ise; Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No:1
Samandıra/Sancaktepe/İSTANBUL şeklindedir.

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Nasıl Gidilir?

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili görsel sonucu

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine nasıl gidilir sorusu İstanbul genelinde oldukça önemlidir. Çünkü insanlar ağız ve diş sağlığı merkezlerini tercih ederken kalite, hijyen, sorunsuz hizmet anlayışının yanında kolay ulaşılabilirlik hususunda oldukça dikkat etmektedirler. Çünkü trafikte geçen zaman insanların psikolojilerini olumsuz bir yönde etkilerken aynı zamanda hastane ile olan randevularına geç kalmalarına da sebep olabilmektedir.  Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bu anlamda uygun durumdadır.

Ağız ve diş sağlığı merkezine birçok farklı ulaşım imkânı ile gelmek mümkündür. Özellikle İETT otobüs hatlarından birçok noktadan ulaşım mümkündür.

Kartal’dan 131V – 131Y – 132S – 132N – 132ÇK – 132M – KM71,

Sultanbeyli’den 14KS – 18Ü, Üsküdar’dan 18Ü – 18Y – 320A,

Benzer Haber  Kapsamlı Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Kadıköy’den 18V – 18E – 14KS – 320Y ve

Ümraniye’den 11ÜS – 131 – 131A – 131B – 131C – 131H – 131Ü – 522ST hatları ile gelebilirsiniz.

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Bulunan Branşlar Nelerdir?

Ä°lgili resim

Ağız ve diş sağlığı konusunda dünyanın en önde gölen yöntem ve tedavilerini sorunsuz ve kaliteli bir şekilde uygulayan Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yer alan branşlar oldukça geniş kapsamlıdır. Bu sebeple ağız ve diş sağlığı olan kişilerin en öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Ağız ve diş sağlığı merkezinin bünyesinde yer alan branşlar ise şu şekildedir;

Diş Dolguları, Işınlı kompozit (beyaz) dolgular, Amalgam dolgular, Pivo destekli dolgular, Dentin pinli restorasyonlar, Fissür Örtücü Uygulamaları, Diş Çekimi, Hareketli Protez Uygulamaları, Total Protez, Bölümlü (İskelet/Akrilik) Protez, Gece plağı, Sabit Protez Uygulamaları, Porselen kuron-köprü uygulamaları, Diş Taşı Temizliği, Flor Uygulamaları, Çene Cerrahisi, Evde Bakım Hizmetleri Periodontoloji, Restoratif Diş tedavisi, Panoramik Röntgen ve Periapikal Röntgen branş ve üniteleri bulunmaktadır.

Sancaktepe’nin en modern ve donanımlı ağız ve diş sağlığı merkezlerinden olan Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi dünya standartlarında diş ve ağız rahatsızlıklarının tedavileri ile oldukça başarılı hizmetlere imza atmaktadır.

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İyi Uygulama Örnekleri

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi birçok hizmeti ile hem Sağlık Bakanlığı hem de vatandaşlar tarafından takdir edilen uygulamalar sergilemektedir. Bu uygulamalardan bazıları ise Engelli dostu uygulamalar ve yüksek nitelikli sterilizasyon birimi uygulamasıdır.

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Poliklinik Sayısı Nedir?

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi poliklinik sayısı ise 60’dır. Özellikle sosyal sorumluluk anlamında bölgedeki birçok okul’da ücretsiz diş taramaları ve eğitimleri veren ağız ve diş sağlığı merkezi halkımızda gerekli ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşturulması yönünde yoğun bir çalışma sergilemektedir. Ve bu çalışmanın temelinde okullar yer almaktadır.

Benzer Haber  Merkezi Isıtma Sistemi nedir? Nasıl olmalı?

 

Yorum Yazın