Starcity Outlet AVM

Temmuz 2016 yılında hizmet vermeye başlayan Starcity Outlet AVM yılın 365 günü sunduğu indirimli fiyatlar neticesinde hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak yeri durumundadır. Boyner Holding ve Yıldız holding ortaklığı olan proje hava alanına 3 dakikalık konumu ile de fark yaratmaktadır.

Starcity Outlet AVM’ de Bulunan Mağazalar

Starcity Outlet AVM’ de Türkiye’deki en büyük Puma ve Karaca Outlet mağazalarının yanı sıra 143 adet mağaza, 8 sinema salonu,  8 eğlence merkezi, 1321 araçlık kapalı otopark, 421 araçlık açık otopark ve 46.000 metre kare kiralanabilir alana sahip oldukça modern bir alış veriş merkezidir.

Starcity Outlet AVM Servis Hizmeti

Starcity Outlet AVM servis hizmeti en geniş AVM’ler arasında yer almaktadır. Sabah 10 başlayan servisler saat 17:00 kadar devam etmektedir. Bu anlamda müşteri servisi güzergahları ise şu şekildedir; Ataköy ve Bakırköy, Başakşehir Onurkent, Başakşehir Sular Vadisi, Florya ve Yeşilköy, Güneşli, Tema İstanbul Evleri, Yayla, Yenibosna, Atakent Soyak ve Yenibosna metrobüs güzergahlarında çift taraflı olarak gerçekleştirilmektedir.

Starcity Outlet AVM Hizmet Saatleri

Starcity Outlet AVM hizmet saatleri sabah saat 10:00 ile 22:00 arasında yer almaktadır. Bu anlamda Yılbaşı ve ramazan ayı gibi zamanlarda çıkış saatleri daha geç saatte olabilmektedir.

Starcity Outlet AVM hizmetleri oldukça geniş kapsamlı durumdadır. Bu anlamda engelli üniteleri, Eczane, bay ve bayan mescit, döviz bürosu, lostra salonu, bisiklet noktası, Oto yıkama, araç sarj istasyonu, Araç kiralama, kayıp eşya, taksi durağı, danışma noktası ve revir hizmetleri de sunulmaktadır.

Starcity Outlet AVM ücretli hizmetleri olarak araç kiralama, eczane, oto yıkama, özel otopark, lostra salonu, araç sarj istasyonu hizmetleri yer almaktadır.

Benzer Haber  İşsizliğin En Çok ve En Düşük Olduğu Şehirler

Starcity Outlet AVM Avantajları

Starcity Outlet AVM’nin sunduğu sürekli indirimli ürün konsepti ile bölgenin en ilgi çeken alış veriş merkezlerinden biri olmayı başarmaktadır. Ayrıca bölgede her 10 dakikada sunduğu karşılıklı servis hizmeti ile de fark yaratmaktadır. Ayrıca yenilenen yüzü ile daha modern bir yapıya kavuşan AVM bu anlamda birçok kesimin ilgisini aynı anda çekebilecek yeterliliğe sahip durumdadır.

İletişim Numarası ve Adresi

İletişim numarası ise 0212 603 40 10 şeklindedir. Açık adresi ise Köyaltı Mevkii Merkez Mh. Değirmenbahçe Cd.No:34 Yenibosna/İstanbul şeklindedir.

Ulaşım

Starcity Outlet Alışveriş Merkezi’ne ulaşım imkânları açısından oldukça geniş durumdadır. Bu sayede insanların hem servislerle hem de çeşitli şekillerde AVM’ ye rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Bu ulaşım imkânları içerisinde minibüs güzergâhları içerisinde Turgut Reis Sokak güzergâhından sonra Tahsin Tekelioğlu Caddesi güzergahından önce bulunmaktadır. Ayrıca E-5 Topkapı, Merter ve Şirinveler güzergâhı,  E-5 Beylikdüzü ve Büyükçekmece yönü, TEM Beylikdüzü, Acılar gişeler yönü ve Tem Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönünde sorunsuz ve hızlı ulaşım mümkündür.

Yorum Yazın