Trump AVM

Mecidiyeköy’de son derece popüler ve kalabalık olan Trump AVM, Mecidiyeköy yolu bölümünde yer almaktadır. Yerli ve yabancı birçok markanın yer aldığı Trump AVM çocuklar için özel etkinlikleri, yetişkinler için konserleri ve kolay ulaşılabilen konumuyla dikkat çekiyor. Metrobüs ve metroyla direkt bağlantısı bulunan alışveriş merkezinde, 9 bin metrekare büyüklüğünde bir kat sadece çocuklara özel olarak tasarlanmış.

Ücretsiz tiyatro gösterileri, sinema salonları, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi ile dikkat çeken yoğun bir alışverişi olarak Trump AVM haftanın yedi günü 10:00-22:00 arasında hizmet veriyor. Rezidanslarında birçok ofis ve ev kullanımı imkanı bulunan Trump AVM ve iki kulesiyle Kuştepe’nin ön kısmında kalır.

Bilgi Üniversitesi öğrencileri ve çalışanlarının sık sık ziyaret ettiği AVM, düzenli indirim ve etkinlikleri, tiyatro ve konserleri, çocuklara yönelik eğitici oyunlarıyla dikkat çekmektedir.

Trump AVM Nerede?

Metrobüs ve metro Mecidiyeköy durağından direkt olarak tünelle ulaşabileceğiniz alışveriş merkezi, Mecidiyeköy Yolunun hemen üzerindedir. Mecidiyeköy merkeze çok yakın olan AVM, 1000 araçlık otopark kapasitesine sahip.

Trump AVM’de Neler Var?

Gösteri merkezi olmasıyla kültür sanat açısından gelişmiş bir konsepte sahip olan Trump AVM İstanbul’daki mağazalar, Dexter, Waikiki, Ebebek, Karamela, Goose, Koton, Mango, Roman, Sevil parfümeri, Gratis, Assos, Toyzz Shop, Migros, gibi ünlü mağazalardır. Her türlü ihtiyacın karşılanacağı yerli ve yabancı birçok mağazanın yer aldığı Trump AVM’de çeşitli indirimler ve kampanyalar da düzenleniyor.

Nasıl Gidilir? Servis Var Mı?

Servis imkanı bulunmayan Trump AVM’ye ulaşım son derece kolaydır. Metro ve metrobüslerin Mecidiyeköy durağında indikten sonra ok işaretlerini takip ederek tünelden Trump’a gidebiliyorsunuz. Alışveriş merkezinde 1000 araçlık bir otopark bulunuyor. Ulaşım için metro ve metrobüs dışında otobüsler de var ama bu iki araçla ulaşım çok daha kolay ve konforlu. Trafik nedeniyle birçok kişi Trump alışveriş merkezine ulaşmak için metroları tercih ediyor. Hususi araçla sıkışık trafikte saatler harcamak söz konusu olabiliyor.

Benzer Haber  Türkiye'den Nefes Kesen Ev Modelleri

Diğer AVM’lerden farkı içindeki mağaza sayısı ve etkinlik imkanlarıdır. Özellikle çocuklu aileler için 9 bin metrekarelik dev bir katın çocuklara ayrılmış olması cazip ve ilgi çekicidir. Birçok oyun alanı, ücretsiz etkinlikler, alışveriş ve mağazaların özel kampanyaları alışveriş merkezini ilgi çekici yapan detaylar arasındadır.

Trump AVM alışveriş yapmak isteyenlere de birçok fırsat sunuyor. Yerli ve yabancı birçok markanın ürünlerini bulacağınız AVM, restoran ve kafeleriyle de dikkat çekiyor. Yemek seçenler için özel menüler hazırlanan restoranlarda tüm dünya mutfaklarının ürünlerini bulmak mümkün oluyor.

Özellikle residance yaşamını tercih edenler için sinemadan alışverişe, kültürel etkinliklerden market alışverişlerine kadar birçok imkan bulunuyor. Yaşam ve alışveriş merkezi konsepti konusunda başarılı sonuçların alınmasını sağlayan merkez akşam 22:00’ye ziyaret edilebiliyor.

Yorum Yazın