via-port-avm-

Viaport AVM nerede?

Viaport AVM nerede, nasıl gidilir, içerisinde hangi mağazalar var? İstanbul’un en büyük Outlet AVM’si olan Viaport AVM, Kurtköy’de kocaman bir alanda kurulu. Alışveriş, otun parkları, yeme-içme, sinema, Kipa Hipermarket aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına her şey Viaport’ta.

Viaport aynı zamanda Outlet AVM olması itibariyle yerli ve yabancı bir çok markanın mağazalarında yılın her günü indirimli satışları bünyesinde bulunduruyor.

Viaport AVM Lunapark

En büyük yaşam merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkan Viaport AVM Lunapark her gün yüzlerce kişiyi de ağırlamaktadır. Yılın en eğlenceli alışveriş merkezleri arasında yer almayı başararak ödüle layık görülen Viaport Avm, gelen ziyaretçilerine hem keyifli hem de ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olacak bir alışveriş ortamını da sunmaya başlıyor.

Toplamda 188 mağazası bulunan en büyük yaşam merkezlerinden birisi olmayı hak kazanan Viaport AVM, her gün ziyaretçi yoğunluğuna sahip yerlerin başında bulunuyor. Üstelik diğer alışveriş merkezlerine fark atacak olan en önemli yanlarından birisi de üstünün açık hava şartlarında olması ve açık hava alışveriş hizmetleri ile dikkat çekmesidir.

Viaport AVM açık alanda gölet, sokak, meydan ve yeşil alanlara sahip olan ve diğer alışveriş merkezlerinden de kendisini sınıflandırmış olan en güzel ve özel yerlerin arasında bulunuyor. Üstelik İstanbul’un Pendik semtinde bulunan bu yere herhangi bir zorluk çekmeden de gönül rahatlığı ile gidebilme şansına sahip olacaksınız.

İlgili resim

Viaport AVM neler var?

Vatandaşların Türkiye’nin en büyük yaşam merkezi içerisinde neler olduğu merakı her geçen gün artıyor. Yalnızca alışveriş odaklı bir yer olarak ön plana çıkmayarak pek çok eğlenceleri de gelen ziyaretçilerine en iyi şekilde sunmayı başaran merkezlerin başında yer alıyor. Viaport AVM içerisinde ise Lunapark, ponyy, sinema, karting gibi eğlence odaklı hizmetlerin yanı sıra 15 kişilik ekipten oluşan müzik grupları da gelen ziyaretçilerin en iyi şekilde yüzünü güldürmeyi başarıyor. 100 bin metrekare alanı içerisinde tüm ziyaretçilerini sorunsuz bir şekilde ağırlayan Viaport Avm sokak müzisyenlerinin bulunduğu bir merkezdir.Viaport Lunapark ile çocuklar eğlenceli zaman geçiriyorlar.

Benzer Haber  Erciyes Kayak Merkezi

Viaport AVM çalışma saatleri

Açılış Kapanış
10:00 22:00

Viaport Avm merkezlerine gelecek olan kişiler için en merak edilen soruların başında ise çalışma saatleri yer alıyor. Buna göre sabah 10’dan itibaren merkez açılmakta ve akşam saat 10’na geldiğinde ise kapatılmaktadır.

viaport avm ile ilgili görsel sonucu

Viaport AVM nerede? Nasıl Gidilir?

Viaport AVM İstanbul’un Pendik İlçesi Kurtköy semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım‘dan kalkan E-11 numaralı otobüs ile Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport’a ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar‘dan 320A, 16A, 16M, 16U, 11T, 18Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binip Uzunçayır‘da indikten sonra E-11 ile Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport’a ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye‘den 14ES, 14B, 8E numaralı otobüs hatlardan herhangi biriyle Göztepe Köprüsü-2 durağında inip aşağıya doğru yürüdüğünüzde önünüzdeki otobüs durağından E-11 numaralı otobüs ile Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde Viaport’a ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kartal Köprüsü ya da Pendik Köprüsü durağından KM25 ile İlaç Fabrikası durağında indiğinizde Viaport’a ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için,

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır‘da inip Kartal yönünde çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından E-11‘e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport’a ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüsün 34AS numaralı hattına aktarma yapınız.Metrobüsten Uzunçayır durağında indikten sonra Kartal yönünden çıkıp önünüzdeki otobüs durağından E-11‘e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport’a ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu, Eminönü taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi durağında inip Alışveriş Merkezi çıkışından çıkarak AVM’nin karşısındaki Ayrılıkçeşmesi otobüs durağından E-11‘e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport’a ulaşabilirsiniz.
  • Taksim’den 129T ile Bahçeler durağında inip E-11′e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport’a ulaşabilirsiniz.
Benzer Haber  Autopia AVM

 

 

Yorum Yazın