viaport-marina

Viaport Marina

1 Milyar liralık bir yatırımın sonucu olan Viaport Marina Tuzla’da hizmet vermeye devam ediyor. Dünyada alışveriş konseptini deniz üzerine taşıyan bir AVM olması açısından son derece önemli bir yere sahip olan Viaport Marina dünyaca ünlü markaları da bünyesinde barındırıyor.

5 Fonksiyonlu Marina

Tamamen deniz üzerine inşa edilen bu marinanın dünyadaki marinalardan ayrıldığı 5 temel fonksiyonu bulunuyor. bu 5 fonksiyonun bir arada bulunduğu başka bir marina olmaması Viaport Marina’yı özel kılan özelliklerden birisidir. 2015 yılında açılan ve her geçen gün daha çok sayıda insanı kendisine çeken Viaport Marina bünyesinde alışveriş, tema park, yat limanı, akvaryum ve eğlence merkezi fonksiyonları bir arada idame ettirilmektedir. İşte bu 5 fonksiyonun tamamının deniz üzerindeki adacıklarda gerçekleştiriliyor olması da önemli bir ayrıcalıktır.

Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar da bu projenin İstanbul’a büyük kazanımlar sağladığını ifade etmektedir. Öyle ki sadece ülkemiz insanları değil yurtdışında yaşayan kimseler de bu eşsiz tasarımı görmeye ve vakit geçirmeye gelmektedir.

Viaport Marina Tuzla tek katlı bir komplekstir. Tüm mağazaların deniz manzaralı olması müşteriler ve ziyaretçiler açısından eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Toplamda 600 bin metrekare alan üzerine kurulmuş olan Viaport Marina ziyaretçilerine denizin ortalarına kadar yürüme imkanı da sunuyor.

viaport-marina-nerede

Dünyanın En’leri Bir Arada

Büyük yatırımların bir ürünü olan Viaport Marina’da dünya markaları bir arada bulunuyor. Ancak sadece dünya markaları değil aynı zamanda dünyanın enleri de bir arada yer alıyor. Deniz üzerinde en geniş alana sahip eğlence merkezi olması, Avrupa’nın en büyük 5. Roller Coaster’ına sahip olması, İstanbul’un en uzun su altı tüneline sahip olması gibi daha pek çok en’ler ziyaretçilerini bekliyor.

Viaport Marina Akvaryum

İstanbul’un en uzun su altı akvaryum tüneli olarak bahsettiğimiz yer ViaSea Akvaryum olarak adlandırılmıştır. Birbirinden farklı pek çok canlının bulunduğu bu akvaryum sayesinde deniz hayatını yakından deneyimlemek mümkün olacaktır. Adeta hayvanların dünyasına adım atacağınız bu yolculukta çocuklar kadar sizler de mutlu olacaksınız. Ayrıca bu akvaryumda sadece balıkları görmekle kalmayacak aynı zamanda temas da edebileceksiniz. Öyle ki biberon ile balık beslemeniz dahi mümkündür. 12 bin tane deniz canlısının yer aldığı bu akvaryum yoğun ilgi görmeye de devam ediyor. Sadece kişileri eğlendirmekle kalmayıp aynı zamanda bilgilendiriyor olması da en önemli özelliklerinden birisi olarak kayıtlara geçmiştir.

viaport-marina-neler-var

Eğlence Alanı

Viaport Marina içerisinde yer alan bölümlerden birisi de elbette eğlence bölümüdür. Via Entertainment olarak adlandırılan bu bölüm içerisinde sinema, bowling ve oyun salonları yer almaktadır. Sevdikleri ile doyasıya vakit geçirmek isteyenlerin bir araya geldiği bu mekânda zamanın nasıl aktığını dahi anlamayacaksınız. Üstelik her yaştan insana hitap edebiliyor olması da en önemli özelliklerinden birisidir.

Viaport Marina nerede?

Adres: Cami Mh., Balıkçılar Sk. U Blok No:20 D:U/226, 34940 Tuzla/İstanbul

Benzer Haber  Gedik Üniversitesi İstanbul

Çalışma Saatleri:

Açılış – Kapanış saati: 10:00 – 23:00

Telefon: 0.216. 560 18 18

Yorum Yazın