2018 Sonbahar Dekorasyon Trendleri

2018 Sonbahar Dekorasyon Trendleri yazımızı inceleyerek evinizi sonbahar için uygun dekore edebilirsiniz. Artık ev dekorasyon detaylarında mevsim yansımalarını görmek, günümüz moda trendlerinden biri haline geliyor. Sonbahar mevsiminin zengin, göz alıcı ve çarpıcı renkleri yalnızca sokakları değil, evlerdeki dekorasyon tercihlerini de büyüleyici bir cümbüşe dönüştürüyor. Sonbahar renklerinin ahenk içerisindeki dinlendirici uyumu, evlerde huzuru çağrıştıran dokunuşlarla kendini gösteriyor. Sonbaharın verdiği büyüleyici etkiyi sevenlerdenseniz, 2018 sonbahar dekorasyon trendleri ışığında kendi evinizde de mevsime uyumlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Renklerin Eşsiz Gücünü Keşfedin!

Sonbahar-Dekorasyon-Trendleri-emlaklobisi

Ev tekstil ürünlerinde seçilen kumaşların dokusu, rengi, motifleri gibi küçük detayların önem kazandığı dekorasyon çalışmalarında, sonbaharı çağrıştıran ton ve dokular öne çıkıyor. Kahverengi tonları ile turuncu arasında yer alan geçiş tonları, ten rengi tonları, krem rengi, kırmızılar, koyu yeşiller bu sonbaharın dekorasyon trendleri içinde dikkat çekiyor. Bunun yanında renkler üzerinde kullanılan kırmızı çizgiler, ekose desenleri battaniye, kırlent gibi aksesuarlar üzerinde yerini alıyor. Renklerin ve desenlerin dikkat çekici uyumuyla tasarlanan ürünler, sonbahar dekorasyonunuz için ideal seçenekler olarak sizleri bekliyor.

Huzuru Evinize Çağıracak Muhteşem Köşeler Yaratın!

Sonbahar-Dekorasyon-Trendleri-emlaklobisi

Sonbahar tonlarını kullandığınız ev tekstil ürünlerinizle kombine edebileceğiniz parıltı detaylı mumlar veya ev aksesuarları da sonbahar dekorasyon modasında dikkat çekiyor. Uyumlu tonlardaki parıltılı objelerle, sonbahar renklerinden oluşan ev tekstil ürünlerini bir araya getirerek sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Sonbahar dekorasyon trendlerinde parıltının yanı sıra öne çıkan bir diğer detay da kadife dokularla nakış motifleri oluyor. Evlerinizde oluşturacağınız küçük dinlenme köşeleriniz, kırmızı kadife kumaştan ve üzeri nakış detaylı kırlentler ile kahverengiyle kırmızının kullanıldığı ekose desenli battaniyeleriniz, içinizi ısıtacak parıltılı mumluklarınız ile huzur verici bir akşam için ideal bir ortam yaratabilir.

Yatak Odalarında Sonbahar Esintileri

Sonbahar-Dekorasyon-Trendleri-emlaklobisi

2018 sonbahar dekorasyon trendleri, yatak odalarına da hakim oluyor. Sonbahar tonlarına uygun olacak fon perdeler ve uyumlu yatak örtülerinin üzerine atacağınız turuncu, kırmızı veya koyu yeşil renkleri barındıran yastıklar yatak odanıza sonbahar esintilerini getirmek için mükemmel uyumu sağlayabilir. Artı olarak yatak odanızda dikkat çekecek koyu yeşil ve kırmızı renklerde büyük objeler kullanarak da sonbahar dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz.

Benzer Haber  Cam Balkon Modelleri

Özellikle sonbahar aşıklarının dikkatini çeken evlerde sonbahar dekorasyon fikirleri, sonbahar mevsiminin huzurunu doyasıya yaşamanızı sağlayabilir. Sonbahar teması ile bütünleştirdiğiniz evinizde, renklerin büyüsüne kapılarak en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde dinlenebilirsiniz. Sonbahar temasıyla oluşturduğunuz dekorasyon stiliniz ile dostlarınıza ve komşularınıza da ilham verebilirsiniz.

Yorum Yazın