3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri

3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri yazımızı inceleyerek sevdiğiniz tarza uygun duvar kağıtları ile odalarınızı baştan yaratabilirsiniz! Duvar kağıtlarından sonra en sık kullanılan duvar dekorasyonu objesi haline gelen poster kağıtlar, ilk çıktıkları dönemlere göre daha da çeşitlenmiştir. Baskı kalitesinin ve seçeneklerinin artması bu çeşitlenmede doğrudan etkili olmuştur. Hangi stil veya tarzda mobilyalarla evinizi döşüyor olursanız olun, her doku ve renge uyum sağlayacak ya da aykırı ve çarpıcı niteliklerde duvar kağıtları bulabilirsiniz. Geçmişten günümüze duvar kağıtları modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte, günümüzde 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri de oldukça sık kullanılmaya başlandı. Özellikle mekanda yaratmak istediğiniz etki açısından 3 boyutlu duvar kağıtları ile isterseniz mekana derinlik katabilir ya da daha geniş veya dar görünüm kazandırabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri

Duvar giydirme seçeneklerinizi değerlendirdiğiniz vakit, 3 boyutlu dekoratif duvar panelleri ile şık ve zarif duvar dekorları oluşturabilirsiniz. Örneğimizde de görüldüğü gibi altın renginin kattığı şıklık ve zarafeti, 3 boyutlu duvar kağıtları modellerinde de yakalayabilirsiniz.

Öte yandan geometrik şekiller ya da farklı seçenekleri değerlendirmek isteyenlerin beğenilere hitap edecek modelleri bulabileceğin, ümit ediyoruz.

Kendinden yapışkanlı, doğal ahşap kaplama panellerinden oluşuyor. Bir ustaya bile ihtiyaç duymadan duvar dekorasyonunuzu kendiniz oluşturabilir, bunu  yapışkanlı 3 boyutlu paneller aracılığıyla yapabilirsiniz.

Lüks Sevenlere…

Uygulama kolaylığı açısından hemen her evin ihtiyacını karşılayacak desen ve modelleri ile mevcut.

Elbette zengin bir içerik görünümü elde etmek için belirlediğiniz stil ve tarzlarda mekanla uyum gösteren 3 boyutlu panel ve duvar kağıtlarını değerlendirebilirsiniz.

3 boyutlu duvar paneli uygulama kolaylığı açısından, meraklılarının oldukça ilgisini çekiyor.

Doğru ışık kullanımı ile duvar dekorlarınızı daha ön plana çıkarabilir, mekanda geometrik formların öne çıktığı estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Benzer Haber  Ev Dekorasyon Fikirleri ve Dekorasyon Örnekleri

Doğal görünüm elde etmek isteyenlere kırmızı tuğla duvar görünümü kazandıracak 3 boyutlu duvar kağıtları modellerini de tavsiye edebiliriz. Öte yandan doğal dokulardan mobilya ürünlerinde sıklıkla kullanılan ahşap dokusu ile tuğla duvar dekoru sıcak bir salon dekorasyonu atmosferi oluşturmanızda renkler kadar etkili olabilir.

Sadece iki rengin baskın olarak kullanıldığı yatak odası dekorasyonunda 3 boyutlu bölgesel duvar kağıtları ile duvar dekoru oluşturabilirsiniz. Beyaz duvar zemini rengi üzerine siyah girintili duvar kaplama seçeneklerinin değerlendirilmesi, yatak modeli renk tonları ile uyum ve ahenk sağlamış.

Öte yandan yatak formundaki prizmaların etkisiyle duvar kağıtları dekorunun geometrik formlarını bir arada kullanmak mimari dil açısından uyumlu ve ilgi çekici bir yaklaşım olarak değerlendirilmiş.

 

Yorum Yazın